kategorie: Programy, Sklepy
[#1] Hollywood 8.0 zakup grupowy
W związku z tym, że ostatnia aktualizacja Hollywood jest odpłatna proponuję zrobić nowy zakup grupowy. Na razie deklaruję się ja i recedent, ale może uzbiera się co najmniej 10 osób.
1. r-tea: Hollywood 8.0 update for all + Desifner
2. recedent: Hollywood 8.0 update for all
[#2] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #1

Odświeżam, bo może jeszcze ktoś chętny się znajdzie...
[#3] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #2

Cześć !
Chętnie dokonam upgrade'u Hollywood ;)
[#4] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@RAL, post #3

Pytanie kto (nawet jeśli będziemy mieć listę kilkudziesięciu osób) pójdzie negocjować z Andreasem

1. r-tea: Hollywood 8.0 update for all + Desifner
2. recedent: Hollywood 8.0 update for all
3. RAL: Hollywood 8.0 update for all
[#5] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #4

Jeśli zbierzemy co najmniej 10 chętnych to osobiście ponegocjuję.
[#6] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #5

Coś czarno to widzę...
[#7] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #5

Fajnie jakby w tym wątku była też podana cena tego programu.
Może to też zachęcić potencjalnych użytkowników.
[#8] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Norbert, post #7

Myślę, że ceny nie poznamy dopóki nie zaczniemy negocjować, a nawet jeśli uda się coś spuścić to oferta będzie raczej "na priv" niż do publicznego ogłoszenia. Cennik bazowy wszyscy zainteresowani znają.
[#9] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #8

a nawet jeśli uda się coś spuścić to oferta będzie raczej "na priv" niż do publicznego ogłoszenia.

Zapytam o to Andreasa.
[#10] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Norbert, post #7

Wstępne propozycje obniżek od Andreasa, przy 10 kupujących, są bardzo atrakcyjne. Przynajmniej jak dla mnie. Ale nie mam jeszcze pełnego info, jakie mnie interesuje, więc musimy poczekać.

@ Norbert
Rozumiem, że nie posiadasz i w rachubę wchodzi ewentualny zakup pełnej wersji?

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 22:41:07 przez R-Tea
[#11] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #6

"Coś czarno to widzę... "

ja bym rzekl, ze widac czarno na bialym co i jak
[#12] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #2

Ile kosztowałby upgrade tylko wersji dla MorphOSa?
[#13] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@deez, post #12

Full wersja czy upgrade?

@ all
Zainteresowanym wysłałem prywatne info o zniżkach.


Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 09:02:32 przez R-Tea
[#14] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #6

Coś czarno to widzę...


Jest problem bo niestety autor rozwija tylko jedną gałąź programu. Ja doceniam fakt że przynajmniej raz w roku mamy aktualizację tak dużego programu jak Hollywood, lecz chciałoby się też aktualizacji Designera choć raz na pięć lat. Tymczasem w dniu w którym miał premierę Hollywood 8, minęło 7 lat od ostatniego wydania Designera.

Ja pomimo że jestem raczej klikaczem niż programistą, kupowalem dotąd wszystkie aktualizacje Hollywood, począwszy od wersji 2.0 i to bez żadnych ekstra zniżek. Niemniej znam takich co kupili kiedyś pakiet Hollywood, a potem już nie kupowali żadnej aktualizacji w myśl "Po co mi to, skoro jest stary Designer, więc za dużo na zmianach w Hollywood nie skorzystam". Tak więc skoro nie pomagają różne prośby i zapytania o nowego Designera, to trzeba nakłonić autora w jakiś inny sposób np. głosując portfelem.

Postanowiłem więc że aktualizacji do wersji 8.0 nie kupię, do póki nie będzie aktualizacji Designera, co zresztą Andreasowi napisałem. Zatem nie życze Wam źle, ale nie będę zasmucony jeśli ta zbiórka się nie uda. Może da to do myślenia Falkenhahnowi i weźmie się wreszcie na poważnie do pracy nad drugą częścią pakietu.

Jeśli wyjdzie nowy Designer, to sam chętnie się do takiego zakupu zbiorowego przyłączę, zresztą myślę że wówczas nie będziecie mieli problemu z zebraniem grupy 10 osób. W końcu za pierwszym razem, o ile się nie mylę znalazło się ponad dwudziestu kupców.
[#15] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@MUFA-amigaone-pl, post #14

Jeśli wyjdzie nowy Designer i autor będzie wspierał AmigaOS to chętnie zakupię CAŁY NOWY PAKIET.

---

Po ostatnim zbiorowym zakupie (full + add) również poczułem się "nabity w butelkę".
Wersja 7.0 - potem malutki Update na 7.1 i .... od razu wersja 8.0 która wspiera głównie androida i szlaban na update.

Napisałem do autora, że to trochę nie "fair play" to mi odpisał grzecznie , że musi z czegoś żyć i płacić podatki.

Ponieważ Hollywood nie jest tani ... a polityka autora jest agresywna finansowo ... przypuszczam, że będzie trudno znaleźć chętnych.

PS.
Zamiast Hollywood polecam wesprzeć AMD oraz Hansa i zakupić do A1222 Radeona RX
560.

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 10:44:45 przez Amig_OS
[#16] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Amig_OS, post #15

Tylko po co Ci sprzęt (choćby najlepszy), jeśli nikt nie będzie pisał na niego oprogramowania, bo kiedyś strzeliłeś focha i nie wspierałeś autora?
[#17] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #16

Na razie Hollywood nie wspiera najnowszych rozwiazan w AmigaOS.
Ostania wersja 8 nic nie wnosi w temacie AmigaOS4 - więc za co mam płacić lub co mam wspierać ?
Już raz zapłaciłem za 7.

PS.

Tu masz przykład jak to działa w AmigaOS4.
Jest sprzęt, są developerzy, jest sklep gdzie mogą sprzedawać swoje produkty.

Płacę:

Kupuje Amige X5000 (wspieram A-EON)
Kupuje AmigaOS (wspieram Hyperion)
Kupuje RadeonRX 560 (wspieram AMD)
Kupuje sterownik RadeonRX 560 (wspieram HDRLab/Hans)
Kupuje Sketch Block (wspieram A-EON, Developerow, AmiStore)


Dostaję:

Nowe natywne oprogramowanie Sketch Block działające na najnowszym sprzęcie, obsługujące najnowsze rozwiązania AmigaOS i sterownika GFX oraz mam ekspresowe wsparcie autora Sketch Block w AmiSTORE.


Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 12:36:59 przez Amig_OS
[#18] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Amig_OS, post #17

http://www.hyperion-entertainment.com/index.php/news

Albo kupię sobie nowiutką grę SHOGO od EntwicklerX dla mojego Radeona RX 560.

Shogo MAD (AmigaOS) - 1.5 --> 64,33 zł z VAT

The excellent port to AmigaOS 4.1 Final Edition was done by Frank Menzel, who was already responsible for the just as excellent ports of Gorky 17 and Descent: Freespace.

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 17:43:23 przez Amig_OS
[#19] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #1

Kupiłbym, ale jedno pytanie - to już potrafi kompilować do samodzielnych plików wykonywalnych AmigaOS, czy dalej trzeba bawić się w jakieś playery?

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 21:44:27 przez Geekboy68k
[#20] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Geekboy68k, post #19

Ale o czym mówisz? Przecież pliki wykonywalne utworzone w Hollywood nie potrzebują playera. Możesz oczywiście wygenerować skrypt (który playera potrzebuje), ale to tylko jedna z opcji.
[#21] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #20

Przeliczyłem moje retro-zachciankowe wydatki i dopisuje się Panowie OK

1. r-tea: Hollywood 8.0 update for all + Desifner
2. recedent: Hollywood 8.0 update for all
3. RAL: Hollywood 8.0 update for all
4. C84: Hollywood 8.0 update for all

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019 19:52:23 przez C84
[#22] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Geekboy68k, post #19

@ Geekboy68k
Nie wiem skąd masz te informacje, ale odkąd pamiętam to Hollywood tworzy samodzielne pliki wykonywalne. Gdyby było inaczej, to nigdy bym się tym softem nie zainteresował.
[#23] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Geekboy68k, post #19

@ Geekboy68k
I jak, dopisać cię do listy?
[#24] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #23

Jak do końca miesiąca nie zbierze się pula chętnych to chyba wezmę i kupię w "normalnej" cenie.
[#25] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #24

Teoretycznie sporo czasu mamy.
[#26] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #25

Argument za: następna wersja czyli następna lista za rok, bo nowe odsłony programu są raz na rok. Poza tym rozbudowanie w części dla Androida to raczej największa zaleta.
[#27] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #1

[.]

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 19:17:14 przez recedent
[#28] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #27

[.]

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 19:17:23 przez recedent
[#29] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #28

Ciekawe czemu Designer ma taki spory (ładny powiedziałbym nawet:D ) upust? Czyżby ten dodatek już był skreślony na amen? Oby nie!
[#30] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #23

Też nie wiem skąd, coś mi się popieprzyło najwyraźniej pomysł
Dzięki, ale nie dopisuj. Po przejrzeniu materiałów stwierdziłem, że raczej i tak nigdy się nie nauczę programowania w nim
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem