kategorie: Programy, Sklepy
[#61] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@habib, post #57

Tak, tylko miej świadomość, że na PC masz lepsze IDE, a na Amigach (i neoAmigach) masz Designera, którego na PC nie uświadczysz.
[#62] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #51

Dobra, to sprawa wygląda tak:

1. habib:Hollywood 8.0 for all [CD vsrsion]
2. recedent: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
3. RAL: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
4. C84: Hollywood 8.0 update for all [CD Version]
5. Valwit: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
6. yatsek: Hollywood 8.0 for all + APK Compiler PE + Designer [Download version]

Teraz potrzebujemy kogoś, kto ma konto "walutowe" w EUR. Potem już tylko wystarczy przelać mu kasę, a on przeliczy na Eurasy i zrobi przelew. To co, las rąk?
[#63] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #62

Mała korekta - w dyskusji na priv i przedstawieniu promocji Habib zdecydował się też na Designera i wersję download

Więc ostatecznie jest:
1. habib:Hollywood 8.0 for all + Designer [Download version]
2. recedent: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
3. RAL: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
4. C84: Hollywood 8.0 update for all [CD Version]
5. Valwit: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
6. yatsek: Hollywood 8.0 for all + APK Compiler PE + Designer [Download version]
[#64] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #63

No dobra, ale i tak trzeba ogarnąć całość. Ktoś ma doświadczenie z Revolutem? Może przez nich by to poszło?
[#65] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #64

No ja nie mam ani Revoulta ani doświadczeń.
Konto walutowe mam (wyczyszczone) w mBanku więc z tego co słyszę to średnio opłacalne w przypadku rewalutowania ze złotówek żeby wpierw zasilić własne konto.
[#66] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #65

Przy zakupie klawiszy do Amigi chciałem założyć konto na revolucie ale do tego trzeba smartfona - ja mam prosty fon, który nie obsługuje nawet MMSów. Na początku trzeba zainstalować ich aplikację i przeprowadzić rejestrację. Karta do konta przychodzi podobno po około 2 tygodniach od rejestracji (ale to by musiał ktoś potwierdzić kto ma tam konto) - możecie podpytać np. WojT_GL. Można tam mieć kilka różnych subkont z różnymi walutami i robić przelewy zależnie od potrzeb (euro, dolar, itp.), jak zmienię telefon to na pewno założę tam konto.

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 13:18:32 przez Adinfo
[#67] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Adinfo, post #66

polecam kantor online , nie zdzierają na kursach walut, a przelewy do Polski i na terenie Unii gratis, reszta świata też raczej nie zdzierają, wychodziło taniej niż w trzech bankach w których mam konta.
Założenie konta 5 minut, a pełna aktywacja jeden dzień

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 19:46:19 przez UJP
[#68] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@UJP, post #67

Warte sprawdzenia.
[#69] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Adinfo, post #68

To jak Będziesz sprawdzał Możesz podać że ja zarekomendowałem, jest jakiś program partnerski i 50 zł dają, zawsze można na jakiś szczytny cel przeznaczyć, albo przelać piwo na konto jakiegoś pary

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 20:44:38 przez UJP
[#70] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #62

mam konto eur w .ie, i pln w .pl - jakby cos to mozna pomyslec czy sie nie przyda bo chwilowo nie mma glowy zeby cos ogarnac
[#71] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Valwit, post #70

Czyli widzę zdechło?
Czy walczymy?
[#72] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #62

Recedent: walczymy? czy koniec?

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2019 23:51:49 przez yatsek
[#73] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Valwit, post #70

Valwit: walczymy? czy koniec?

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2019 23:51:07 przez yatsek
[#74] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@habib, post #60

Habib: walczymy? czy koniec?
[#75] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@C84, post #54

C84: walczymy? czy koniec?
[#76] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@RAL, post #46

RAL: walczymy? czy koniec?
[#77] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #72

Nie spamuj. Ja jestem cały czas na "tak". Ale wygląda na to, że nie ma nikogo, kto by chciał zająć się zbieraniem kasy i obsługą płatności.
[#78] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #77

Nie miałem zamiaru. Po prostu nikt się nie odezwał na pierwotnego posta. A i na tę serię tylko ty się zgłosiłeś.

Ja bym bardzo chętnie zorganizował, ale mam konto prywatne monitorowane przez US (dowiedziałem się niedawno). Takie tam bonusy dotyczące "uszczelniania". Ale to offtopic.

Także jednak się nie zdecyduję.

Najlepiej byłoby gdyby każdy mógł wysłać kasę do Andreasa - ale przez PayPal to mały problem (opłaty). Ja jestem gotów założyć Revolut nawet na tę okoliczność o ile mu to by pasowało.

Jeśli każdy byłby gotów iść w tę stronę to mogę Andreasa o to podpytać. Ale przydałoby się żeby się jednak zorganizować (tzn. żeby odzew był szybszy). Za chwilę zaczną się wakacje w pełni i dotrwamy września. ¯\(°_o)/¯
[#79] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #78

... nie ukrywam, że liczyłem że w wolnym czasie spędzę go trochę żeby się H8 pobawić.

Właśnie przyszła mi nowa malinka, sporo sobie obiecuję w kwestii retro-zabawy z nią.

Gdybyśmy się zebrali w ciągu 3-4 dni to byłoby super.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 13:27:05 przez yatsek
[#80] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #79

PayPal nie wchodzi w grę, za duże opłaty dla Andreasa. Jeśli weźmiesz się za Revoluta sam, to masz mój przelew.
[#81] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #80

Właśnie się biorę.

Tak - co do PayPal'a to już gadałem, że za duża prowizja. Jak ogarnę Revoluta to do niego napiszę czy mu to pasuje. Zdaje się też, że można z niego zrobić normalny przelew.

Jak coś zostanie to proponuję puścić na jakieś głodne dzieci czy inne czyjeś leczenie - ale to już z normalnego konta (Revolut ma bardzo ograniczoną listę "charities")

Tam jest opcja "podziel rachunek" - czy coś w ten deseń. Pytanie czy każdy będzie w stanie wystawić mi płatność kartą (bo to chyba jedyna opcja).
[#82] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #81

A nie da rady Tobie na konto, a Ty zasilasz swoją kartą?
[#83] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@recedent, post #82

Punkt powyżej. Musiałem się ostatnio tłumaczyć z każdego przelewu w US.

Obczajam Revoluta - tam jest opcja bezpośredniego przelewu do niego przez link. Może tak da radę. To jest na razie usługa a nie bankowość. Jak będę wiedział i miał odpowiedź od Andreasa to dam znać.
[#84] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #83

Revolut posiada licencję bankową wydaną przez Europejski Bank Centralny. Polska bardzo starała się żeby wystąpili o nią u nas, ale zrobili to na Litwie. Licencja jest lewarowana na resztę krajów UE, niezależnie od ich systemu bankowego.
W Polsce Revolut realizuje rachunki z naszym IBAN za pośrednictwem Danske Bank. Jest więc jak najbardziej bankiem i ryzyko tłumaczenia się z przelewów jest identyczne. Ponadto dajcie Andreasowi protipa, że "konwencjonalne" banki w różnych krajach prowadzą wendettę przeciwko temu fintechowi, która owocuje m. in. tym, że wszystko wygląda cacy do momentu próby przelania pieniędzy z/na rachunek operowany przez Revoluta - wtedy okazuje się, że konta te albo są blokowane do ręcznego sprawdzenia, albo obrywają jakąś koszmarną opłatą prowizyjną rzędu 5-10%. Regułą to nie jest, ale zdarza się.

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 19:15:40 przez Geekboy68k
[#85] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@Geekboy68k, post #84

Wielkie dzięki za cenne informacje. Przekażę też Andreasowi. Trochę siara jeśli tak jest w naszej sytuacji, ale może uda się to przeskoczyć.

Dużym plusem w Revolut'cie jest opcja "podziel rachunek" - ułatwia to ewentualne późniejsze tłumaczenie (widać że kasa nie dla mnie tylko do innego podmiotu).

Jeśli jednak się nie da i trzeba będzie normalny przelew to ja ustępuję pola i proszę o czyjeś inne zaangażowanie.
[#86] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #85

Ok - no to mam pełne info.
Tylko przelew.

Jako plus - przesyłka to teraz 5 EUR (pięć) nie 9 EUR.

Jeśli ktoś zmienia zdanie to ostatni moment.

Podsumowanie:
1. habib: Hollywood 8.0 for all + Designer [Download version]
2. recedent: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
3. RAL: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
4. C84: Hollywood 8.0 update for all [CD Version]
5. Valwit: Hollywood 8.0 update for all [Download version]
6. yatsek: Hollywood 8.0 for all + APK Compiler PE + Designer [Download version]

Czas do środy (czekam na pełną aktywację Revolut'a).
Podam wtedy na priv info o kwotach i link do płatności.
[#87] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #86

U mnie bez zmian. Nadal jestem chętny
Fajnie że coś się ruszyło OK
[#88] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@C84, post #87

Linki będą jutro. Muszę jeszcze użyć karty się okazuje.
[#89] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@yatsek, post #88

Tylko update - sorki, ale wypadło mi trochę prywatnych spraw. Konto działa. Przelewy chyba też (choć dalej nie wiem jak jest z ewentualnym obcięciem kasy po drugiej stronie)

Postaram się przygotować stronkę do śledzenia wpłat i wyślę linki

/pzdr
[#90] Re: Hollywood 8.0 zakup grupowy

@R-Tea, post #1

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem