kategoria: A500
[#31] Re: XCopy Problem

@nostrum666, post #30

Możliwe, że było coś w pamięci, bo uruchamiałem z dyskietki z użytkami.
[#32] Re: XCopy Problem

@snifferman, post #31

Jak chyba wszyscy w latach świetności AMIGI, każdy miał jakiś zbiór programów na dyskietce. JA miałem X-Copy na dyskietce wraz z 20 innymi programami. Wybierało się od F1 do F10, do tego SHIFT+F1 do SHIFT+F10, a X-Copy PRO miałem pod DELETE. Świetny dysk, pełno fajnych programów, antywirusy, trackery, kopiery i inne. W tle leciały sobie gwiazdki a do tego był wrzucony dodatek chyba D-mouse jak się nie mylę, dzięki czemu kursor działał bardzo szybko.
Się rozpisałem, ale do rzeczy, KILLSYS powinien usunąć w pamięci wszystko prócz samego X-Cpoy. Jeżeli tego nie robi a pamięć jest OK to musi tam coś siedzieć.
[#33] Re: XCopy Problem

@nostrum666, post #32

Dazzle-Wizard_Utility_2_2.adf - X-copy co jest pod nr 21. Przed chwilą sprawdziłem na Win-UAE i przy configu A500 0,5+0,5slow kick 1.3 i też idzie do "78" i nie daje rady na raz
[#34] Re: XCopy Problem

@nostrum666, post #27

Ja mam najnowszą z tej strony i jest po angielsku.

A mógłbyś się podzielić tą wersją?
[#35] Re: XCopy Problem

@AmiClassic, post #34

Mogę ale jutro bo akurat zacząłem nocną zmianę. Podeślij maila na priv.

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2020 22:58:16 przez nostrum666
[#36] Re: XCopy Problem

@nostrum666, post #35

Już znalazłem na archive.org, ale dzięki za info o takowej wersji. OK
[#37] Re: XCopy Problem

@snifferman, post #33

Dziwna sprawa. Nigdy nie miałem takiego problemu.
[#38] Re: XCopy Problem

@AmiClassic, post #36

tutaj masz chyba wszystkie wersje, a przynajmniej dużo wersji :D
[#39] Re: XCopy Problem

@snifferman, post #38

szeroki uśmiech Przeoczyłem tą furtkę.
Niemniej po 'zbadaniu' wszystkich 'różowych' wersji okazuje się, że sam X-Copy Pro to wersja 'kwiecień 93', różnice w releasach dotyczą zapewne zmian w innych programach.

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2020 00:07:46 przez AmiClassic
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem