kategorie: A1200, Mediator, Sprzęt
[#31] Re: ELBOX still ALIVE!

@Adinfo, post #30

Co do Tonsila we Wrocławiu firma "SALTO" regeneruje wszystko co z polski wyszło na oryginałach i polecam, mnóstwo Altusów tam zregenerowałem i wszystko ręczna robota i to polskie ręce. Kto jest z Wrocławia to potwierdzi bo ja akurat jestem we Wrocławiu codziennie. Co do Diory i tej tzw "śmietanki" związanej z wymysłem choćby kondensatora do wzmacniaczy 2x4700uF/40V i innych wymysłów dziwi mnie to, że na zachód odpicowane wszystko szło a na Polski rynek sam "starsi Amigowcy" wiedzą o co chodzi. Połowa układów do Amigi jest zakopane i nie ujrzy światłą dziennego. Jest masa firm co porzuciła projekty albo zbankrutowała albo osoby które były z tym związane powiedziały dość. Ja tylko podam przykład jak Panie z Diory 8 godzin siedziały z lutownicą a materiału nie było bo ? ....
[#32] Re: ELBOX still ALIVE!

@BULI, post #1

Zazdraszczam
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: ELBOX still ALIVE!
[#34] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: ELBOX still ALIVE!
[#35] Re: ELBOX still ALIVE!

@yashin, post #31

Połowa układów do Amigi jest zakopane i nie ujrzy światłą dziennego.

Co miałeś na myśli?
[#36] Re: ELBOX still ALIVE!

@ted, post #35

Prototypy które miały wejść do do produkcji i nie weszły. Bo pewien "Pan" stwierdził, że to nieopłacalne. I tu nie chodzi o tą konkretną firmę tylko piszę ogólnie.

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2020 19:34:07 przez yashin
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem