kategoria: Programy
[#511] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@BULI, post #510

calkiem nowy kod tez :)
[#512] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@juen, post #511

calkiem nowy kod tez :)

OK
Kurcze- muszę odkopać swoją A1200 z netem i sprawdzić..
[#513] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@juen, post #511

Hej, tzn. że imp będzie teraz tylko przez Raspberry3 i dalej?
[#514] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@Mikrobi, post #513

nie zartuj :P tzn ze to imp v3.00
v2.00 zostal zawieszony, za duzo chcialem tam osiagnac i nigdy bym go nie skonczyl
[#515] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@juen, post #514

Nie , nie czytałem wątku od dawna i myślałem że tylko przez rasp3 i nowsze można używać. Mnie ten mikrokomputer mocno smuci, bo jak kupiłem pierwszy model w 2014, to teraz mogę go schować i zapomnieć - takie ma wsparcie.... Świetnie, że zrobili nowe wielordzeniowe, ale bezpośrednich sterowników do grafiki ciągle nie ma i zamiast się za to zabrać, to robią nowy model...
.
[#516] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@Mikrobi, post #515

Do emulacji czegos powyzej golej a500/600 dopiero pi4 się nadaje i poki co z amiberry 3.3 sprawuje się świetnie więc nie będzie w przyszłości koniecznosci zmiany na pi5.
[#517] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@BULI, post #510

1
[#518] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@juen, post #517

No to teraz można IMPować/IMPreować w aucie OKOKOK
[#519] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@BULI, post #518

imp my ride ;D
1
[#520] Re: R3D - Infinity Modules Player [IMP] v0.1

@BULI, post #518

IMPrezować miało być
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem