kategoria: A500
[#31] Re: Problem A500 i współpraca z Kartą TF534

@Cezarykl, post #30

Na Ali wychodzą coś koło 3zł za szt. Ty myślisz, że te nowe "oryginalne" sprzedawane dzisiaj na czym są nagrywane?

Kupisz gdzie indziej drożej i też nie wiesz jakie jest ich dokładne źródło.

Nagrałem już takich trochę i jedyne co, to mój programator nie obsługuje wszystkich modeli, a wysyłane są raczej losowo.

Akurat Epromy mi się nigdy nie trafiły malowane.

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2022 13:02:15 przez snifferman
[#32] Re: Problem A500 i współpraca z Kartą TF534

@snifferman, post #31

Ja kupiłem na Ali 27C400 po 10 zł/szt. Cena może nie jest super niska, ale są czyste, nie trzeba więc kasować, i dotychczas wszystkie się ładnie programują. I dane trzymają, przynajmniej 2 miesiące ;) , bo tyle temu je kupiłem.
[#33] Re: Problem A500 i współpraca z Kartą TF534

@wali7, post #32

No nie będę się z nikim licytował. Ktoś chce zapłacić więcej, albo kupić gdzie indziej, to nic mi do tego. Po prostu napisałem za ile można kupić i gdzie.

Ja kupiłem na Ali 27C400 po 10 zł/szt

Ja kupuję 27C160. wychodzi jakieś 3zł-5zł szt. Można nagrać 4kicki w jednej kosci jak ktoś chce.


ale są czyste, nie trzeba więc kasować

Jak zgubię, albo popsuję kasowarkę, to się zastanowie.

I dane trzymają, przynajmniej 2 miesiące ;) , bo tyle temu je kupiłem.

No ja programowalem moje kilka ładnych lat temu.

Jak już wcześniej pisałem, kupując lokalnie możesz kupować z "ali" tylko towar przechodzi po drodze przez inne ręcę (i dodatkową kieszeń)
[#34] Re: Problem A500 i współpraca z Kartą TF534

@wali7, post #32

Czy Kolega ma możliwość zaprogramowania ROM 3.1 do A500 i jeśli tak czy mogę za opłatą prosić o koleżeńską przysługę?
[#35] Re: Problem A500 i współpraca z Kartą TF534

@mawor, post #34

czytaj PW,
to sie dowiesz
[#36] Re: Problem A500 i współpraca z Kartą TF534

@snifferman, post #33

Z przykrością zauważyłem, że EPROMy podrożały ostatnio na Ali. Te, które w grudniu kupiłem za 10 zł, teraz są już za 20 zł, a tańszych jest niewiele.
Skoro masz namiary na sprawdzonych sprzedawców z kośćmi po 3-4 zł, to się podziel. Skorzystamy wszyscy.
[#37] Re: Problem A500 i współpraca z Kartą TF534

@wali7, post #36

[#38] Re: Problem A500 i współpraca z Kartą TF534

@snifferman, post #37

27C160 to ja też mam tanio.
Pytam o 27C400.
Ale dzięki za linki.

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2022 21:17:19 przez wali7
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem