kategoria: A500
[#31] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@Joyrazor, post #30

Ah i jeszcze jedno jedna amiga jest red led a druga Green led
[#32] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@Joyrazor, post #30

Zdjęcia dodajesz przyciskiem "dodaj obrazek przez imgur..." pod okienkiem pisania postu.

Działa w sprawnej amidze , ścieżki tez ok

Odpowiadaj pełnymi zdaniami co dokładnie działa w sprawnej Amidze?
Stacja i wszystkie układy poza Agnusem(tym kwadratowym, którego nie wyjmiesz bez narzędzia)? Sprawdziłeś układy z niesprawnej Amigi w sprawnej?
[#33] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@snifferman, post #32

Tak sprawdzałem układy i stacje wszystko działa w amidze z zielonym ledem a w tej z czerwonym power ledem ten sam błąd cały czas



Ostatnia aktualizacja: 06.10.2022 20:41:05 przez Joyrazor

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2022 20:43:50 przez Joyrazor
[#34] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@Joyrazor, post #33

Ktoś by się musiał nad tym pochylić. Na odległość nie da rady, zbyt dużo możliwości. Lub miernik w rękę i sprawdzasz ścieżki.
[#35] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@Stoopi, post #34

Jeżeli denise paula gary są zamienione miejscami to tez będzie działać ?
[#36] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@Joyrazor, post #35

nie
[#37] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@nekroskop, post #36

Jest tu ktoś z okolic dortmund kto by miał ochotę zajrzeć ? Bo jak nie to zrobię nowa wycieraczkę na korytarzu
[#38] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@Joyrazor, post #37

Obejrzyj dokładnie złącze stacji dyskietek. Nie brakuje pinów? Żaden nie jest luźny?
Rozumiem, że Amiga za każdym razem odpala i pojawia się obraz kicka a nie czyta tylko dyskietek ze stacji?

Nie denerwuj się. Weź się w garść
Stacja w niej pyka?

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2022 21:58:51 przez snifferman
[#39] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@snifferman, post #38

Siedzę na tym od paru tygodni wszystkie części jakie z amigi można wyjąc testowałem w drugiej i wszystko działa stacja działa tylko pare sekund i staje wyślij mi namiary Facebooka na pn to ci wyślę Video
[#40] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@Joyrazor, post #39

Wysłałem.

Zasilanie stacji podłączasz prawidłowo? Bo w tej rewizji są tylko piny i można włożyć odwrotnie co może się kiepsko skończyć
[#41] Re: AMIGA 500 nie startuje ,pomocy!!!!

@snifferman, post #40

Dziękuje wszystkim za pomoc jednak stacje dyskietek albo dyskietki padły amiga działa z gotekiem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem