kategoria: A1200
Wątek zamknięty
[#1] Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260
Kupiłem niedawno kartę warp do a1200 myślałem że wszystko będzie ok. ale nie działa port hdmi, brak wsparcia systemu gotowego do karty, wiesza się komputer niezgodna karta ze starymi grami wymagania system 3.2.1 ten niezgodny, trzeba podmieniać pliki ze strony CS-Lab za 2650 plus procesor nie jest tego warta totalny niewypał od producenta. Karta trudna do skonfigurowania nie polecam lepsza ACA 1233 i scandobler 100 razy i dużo tańszy. Od producenta powinien być gotowy system na karcie micro SD brak pomocy problemy w użytkowaniu trzeba wszystkiego się domyślać nie kupujcie tego produktu ponieważ jest niezgodny w użytkowaniu Amigi 1200 pierwszeństwo ma zawsze monitor CRT gry uruchamiają się tylko na starym monitorze a nowy jest tylko do demek i prezentacji pulpitu Workbench 3.2.1. którego trzeba sobie samemu zainstalować domyślając się i podmiany plików ze strony CS-lab nie polecam to jest totalny niewypał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[#2] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #1

Karta jest super, tylko ty jesteś toalnym NOOBEM. Rozumię że CSlab ma przyjechać do ciebie i skonfigurować ci amigę twoja?
12
[#3] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #1

A więc nie czyta się instrukcji obsługi, umów o prace, umów bankowych, a teraz dochodzą także do tego informacje od producenta kart. To straszne! I nie dodawanie systemu do kart! A co najgorsze produkt jest niezgodny w użytkowaniu Amigi 1200! Co za abominacja! Na stos!
7
[#4] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@jaster, post #2

Z zakupem karty powinien być system gotowy na micro SD karcie ciemniaku !!!!!!!!!!!!!!
[#5] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #1

i cos jeszcze, moze wsparcie fachowca 24/h, z wizytacja u kupującego. masz manuala i wszystko jest jasno opisane, zreszta nie chce mi sie pisac.
9
[#6] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@QUAD, post #5

Gotowy system powinien być dodany na karcie micro SD
[#7] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #4

boże co za gość :)
3
[#8] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@QUAD, post #7

sprzedałem dlatego ją
[#9] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #4

Ale troche grzeczniej proszę. Nazwałem ciebie noobem bo zachowujesz się jak noob a ty mi ubliżasz? Piszesz bzdury jak potłuczony
8
[#10] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@jaster, post #9

nob to ciebie robił cwaniaczku !!!!!!!!!!!!
1
[#11] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #4

Kolego, masz konto na portalu od 2016 roku. Zlituj się! Jak się zaczynają inwektywy w dyskusji to wyłącz komputer i przejdź się po parku żeby ochłonąć i zacząć rozmawiać normalnie.
3
[#12] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #10

Idziesz do ignorowanych dzieciaku
8
[#13] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Stoopi, post #11

Brak wsparcia na tej karcie jest nie polecę jej nikomu musiałem ją sprzedać bo jest niezgodna ze starymi grami
[#14] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #1

System jest licencjonowany, więc nie bardzo Ci nawet mogliby...

Jeśli kupujesz takie rzeczy jak akcelerator do Amigi 1200 z RTG, to powinienieś wiedzieć jak działa i na jakiej zasadzie pracuje RTG. Jeśli nie, to proponuję się douczyć zanim kupisz cokolwiek. Szczególnie tak drogiego. To samo tyczy się kompatybilności 060 i starych gier...

Jeśli mowa o instalowaniu systemu. U mnie 3.2 śmiga zainstalowany na czysto + dograne sterowniki do USB, SD i pozostałe biblioteki wymagane do obsługi softu karty. Zero problemu.

Dramatyzujesz... I na pewno za mało wykrzykników.

Jeszcze sprawa, jeśli nie działa Ci port HDMI, to jak wyświetlasz pulpit na "nowym monitorze"?

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 18:02:24 przez Khaal

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 18:03:12 przez Khaal
1
[#15] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Khaal, post #14

KARTA totalnie niezgodna ze starymi grami i programami ale ja pozbyłem się jej sprzedałem i byłem totalnie rozczarowany !!!!!!!!!!!!
[#16] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #13

Sprzedałeś komuś wadliwy produkt, do tego drożej niż go kupiłes? ;)
5
[#17] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@juen, post #16

Nie, on sprzedał i potem był totalnie rozczarowany.
2
[#18] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Stoopi, post #17

Kolejne rozczarowanie po gramatyce, interpunkcji i logicznym myśleniu Jakaś taka neandertalska sytuacja

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 18:18:27 przez Jacques
5
[#19] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Stoopi, post #17

Kutfa.... Na aga nie działają mi wszystkie gry z a500.... Co za syf to commodore wypuściło.....
6
[#20] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #15

O Stary dobry jesteś... UUUUUUUCHaaa
Jak nie umiesz postawić Workbench-a i dograć wszystkich potrzebnych żeczy to ten produk na pewno nie jest dla ciebie, dobrze że żeś się go pozbył.
Po to jest forum i ludzie na nim aby mogli ci pomóc w tak blachej sprawie, ale najlepiej zaszyć się w kącie w domu i samemu się męczyć a na koniec obrobić wszystkim wiadomo co i wiadomo jak.

U mnie masz 10/10 z wątek na forum.
3
[#21] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #15

U mnie działa. Nie wszystkie gry się odpalają, ale większość, które próbowałem bez problemów. Szczególnie przez WHDLoad.

Ale tak to jest z kartami 060. Od początku powienieś zdawać sobię sprawę, że procesory powyżej 030 będą miały większe problemy z kompatybilnością ze starymi aplikacjami.
Tak to już jest z różnicami w mikroarchitekturze procesorów.

Jeśli tego nie wiesz, to sugeruję się dokształcić zanim wydasz pieniądze na drogi sprzęt...

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 18:20:54 przez Khaal
2
[#22] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #15

nie ma jak se do gierek kupic karte z 060 :)
trzymajcie mnie
3
[#23] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Khaal, post #21

Mi działa bez problemu. Wszystko hula.
Na początku były kłopoty, po uzgodnieniu odesłałem kartę do producenta na sprawdzenie ale nie stwierdzili problemów. Bo one były po mojej stronie - płyta główna wymagała timing fixa. Zrobiłem I od tej pory kłopotów brak. Także stwierdzenie, że nie ma supportu wynika wyłącznie z lenistwa - jeśli się supportu nie szuka to się go nie znajdzie. Jest prężnie działający kanał na Discordzie, chłopaki pomagają bardzo szybko. Ale nie ma co liczyć na to, że ktoś za użytkownika wszystko zrobi - to nie ten świat.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 18:32:17 przez perinoid
3
[#24] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@QUAD, post #22

Kurcze, a ja do SuperFroga kupiłem CS PPC
6
[#25] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@perinoid, post #23

Ale czemu mi odpowiadasz?

Mi tam działa wszystko co ma działać :)
1
[#26] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Khaal, post #25

Ogolnie to sie wszystko bierze. Ze:

- jesli ktos ma mega umiejetnosci AmigaOS, wsparcie jest nie potrzebne
- jesli ktos ma dobre AmigaOS umiejetnosci, 2-3 pytania na Discord i hula
- jesli ktos ma slabe AmigaOS umiejetnosci, to od deski do deski Discord, od deski do deski manual i hula
- jesli ktos ma znikome lub zerowe AmigaOS umiejetnosci… to pytanie aktualne, po co Mu WARP…
4
[#27] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Khaal, post #25

za tą kaskę powinien być gotowy dodany system na karcie micro sd kompletny dodane wszystkie gry whdeload
[#28] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #27

Ty rozumiesz co to takiego są prawa autorskie, prawo własności intelektualnej itp?


Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 19:14:26 przez Stoopi
5
[#29] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Stoopi, post #28

Mam w dupie to

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 19:15:46 przez flumen1
[#30] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #27

Trolling skill -10/10.

Koleś, system jest licencjonowany (nawet jeśli w niektórych przypadkach jest to nie jasne), gry najczęściej są również licencjonowane (abandonware dla większości IP nie istnieje tak naprawdę).

Żadna szanująca się firma nie sprzeda Ci czegoś co do niej nie należy.

Sugeruję moderatorowi zamknąć ten wątek. Nawet już zabawny nie jest.
5
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem