kategoria: A1200
Wątek zamknięty
[#31] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Khaal, post #30

KARTA WARP TO JEST JEDEN WIELKI SYF NIEKOMPATYBILNOŚCI Z GRAMI I PROGRAMAMI SZKODA KASY NA TO SYSTEM POWINIEN BYĆ NA TEJ KARCIE GOTOWY I SKONFIGUROWANY I PAKIET GIER WHADELOAD BEZ DWÓCH ZDAŃ !!!!!!!!!!!!!!!!
[#32] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Khaal, post #30

Proszę szanownych adminów o sprezentowanie gościowi ferii życiowych/zimowych.
8
[#33] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@Khaal, post #30

WARP TO totalny niewypał i syf naciągacze cs-lab gotowy system dołączcie na karcie microsd
[#34] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@BlackTiger, post #32

Popieram
3
[#35] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #1

W instrukcji obsługi karty Warp 1260 wszystko jest ładnie opisane.
Mamy też kanał na Discord.
U mnie Warp śmiga jak trzeba. OK

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2022 19:39:40 przez neuron55
4
[#36] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@neuron55, post #35

Tylko że tak naprawdę karta nigdy nie była kupiona by jej używać. Była kupiona na handel. Tylko handel za 8000zł się nie udał bo tu na forum prawie same stare konie i wyjadacze, a niektórzy z Amigą od lat 80tych są. No to przez tydzień zaczeło się skakanie z ceną, raz drożej raz taniej i frustracja rosła. Potem może przeszła myśl "zostawie dla siebie" ,ale żeby działało to trzeba przecież zrobić masę ciężkiej pracy i być specem od informatyki. Skoro ja haker bonzo sobie nie poradziłem to wina Cslabu więc wyleje swoje żale.
7
[#37] Re: Brak wsparcia CS-LAB WARP 1260

@flumen1, post #29

Trzymiesięczny ban.

Wątek zostaje zamknięty.
27
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem