kategoria: A2000/A3000
[#31] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@SimonGK, post #30

OK
Jak się za coś weźmiesz to jednak widać efekt!
[#32] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@Ralpheeck, post #31

Czy są jakieś nowe wieści w temacie zasilacza? Kiedy ruszy sprzedaż? jupi!

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2023 09:59:54 przez Rafał A-3000
[#33] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@Rafał A-3000, post #32

Narazie nie miałem czasu ruszyć z tym dalej. Mam kilka zamówień na obudowy do Amig no i muszę przygotować się trochę na link , poza tym inne obowiązki. Może uda mi się to ogarnąć do końca lipca, przed wyjazdem do Polski to przy okazji zabiorę.
[#34] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@SimonGK, post #33

Udalo mi sie zdobyc od Szymona obudowe zasilacza do a3000. I cholera jasna jestem mega zadowolony. Wszystko pasuje itp. Blacha jest gruba, ladna I nie wygina sie od patrzenia. Wlacznik do zasilania pasuje idealnie do oryginalnego "patyka". 5 gwiazdek na 5. Naprawde super jakosc za rozsadne pieniadze.











7
[#35] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@Grabarz, post #34

Świetnie się to prezentuje OK
1
[#36] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@Grabarz, post #34

Super, a tak swoja droga - nigdy nie widziałem takiego przycisku I/O w a3000. To jest druk 3d?
[#37] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@SimonGK, post #33

Jeśli ktoś jest zainteresowany obudową proszę sprawdzić link
[#38] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@SimonGK, post #37

Również potwierdzam bardzo wysoką jakość wykonania zasilacza. Powiedziałbym nawet, że lepszy od oryginału. OK Między innymi bardziej dba o temperaturę we wewnętrzu Amigi.
[#39] Re: Nowoczesny zasilacz do A3000

@Rafał A-3000, post #38

W realu, ten zasilacz prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, i w jakości znacznie przewyższa oryginał.
Idealny do AA3000+
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem