kategoria: A2000/A3000
[#1] Picasso II++ i indivision
Witam. Posiadam Amige 2000 i kartę picasso II++ lub jak kto woli GBAPII++. Pytanie: Czy mogę wewnątrz amigi połączyć kartę picasso bo ma na tej osobnej płytce z portami VGA 2szt. I jedno wejście IDC od wewnątrz. Czy mogę pod to wejście podłączyć scandouler indivision?
[#2] Re: Picasso II++ i indivision

@grzegosia, post #1

tak jasne
patrz





Ostatnia aktualizacja: 24.04.2023 18:21:39 przez Dorian3d
1
[#3] Re: Picasso II++ i indivision

@Dorian3d, post #2

A kabelek jakiś specjalny czy taki jaki można kupić np. W botlandzie czy na a... o wiem że musi być 10 żył
[#4] Re: Picasso II++ i indivision

@grzegosia, post #3

10 żył nic tam specjalnego tylko w jedne wtyk ma mieć ząbek odwrotnie niż w 2
wrócę do domu dam foto
[#5] Re: Picasso II++ i indivision

@Dorian3d, post #4

[#6] Re: Picasso II++ i indivision

@Dorian3d, post #5

A GDZIE JEST PIN 1 CZERWONY KABELEK
[#7] Re: Picasso II++ i indivision

@Dorian3d, post #5

A GDZIE JEST PIN 1 CZERWONY Kabelek. Na zdjęciu są pokazane dwa ząbki? Przy dwóch wtyczkach bo nie widać wyraźnie?
[#8] Re: Picasso II++ i indivision

@Dorian3d, post #4

Absolutnie nie ma znaczenia z której strony wtyku wychodzi taśma. Przy zaciskaniu złącz należy oba ustawić obok siebie ząbkiem w tę samą stronę, przełożyć taśmę odpowiedniej długości i zacisnąć w imadle.
Styki w złączach mają być połączone 1 z 1, 2 z 2, 3 z 3 itd. Dokładnie tak samo jak np. w taśmie IDE 40-żyłowej. Z tym, że tu mamy 10 żył.
Jakby co mogę zrobić taki kabelek.
[#9] Re: Picasso II++ i indivision

@wali7, post #8

spoko ja mam tak zrobione 2 jak na foto
[#10] Re: Picasso II++ i indivision

@wali7, post #8

To ja bym prosił żeby kolega mi zrobił taki kabelek. 40cm
Oczywiście zapłacę. Jak to zrobimy?
[#11] Re: Picasso II++ i indivision

@grzegosia, post #10

Sam wątek i nick autora jakoś bardzo podobny do tego, chyba że moja wyobraźnia spłatała mi figla.
6
[#12] Re: Picasso II++ i indivision

@nostrum666, post #11

Damsko brzmiące nicki, ten sam troll, w dodatku znów płodzi po kilka wątków na ten sam temat. Proponuję aby przestać mu odpisywać to mu się znudzi...
3
[#13] Re: Picasso II++ i indivision

@Madman, post #12

A ja proponuję moderatorom zastosowanie się do regulaminu forum.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem