kategorie: A2000/A3000, Sprzęt
[#1] Indivision
Witam, posiadam scandoubler indivision, gdzie znaleźć program do obsługi tego sprzętu?
[#2] Re: Indivision

@grzegosia, post #1

tu link
[#3] Re: Indivision

@grzegosia, post #1

Witam!
Najlepiej ściągnąć z neta.
Pozdrawiam.
[#4] Re: Indivision

@Ralpheeck, post #3

Ściągnołem HIGHGFX, ale nie działa jak coś kliknę
[#5] Re: Indivision

@grzegosia, post #4

To smutne.
4
[#6] Re: Indivision

@grzegosia, post #1

Ja pitolę... kolejny wątek o indiviision, a wystarczy dosłownie przejrzeć ostatnie aktywne wątki by znaleźć co najmniej dwa w których wszystko jest. No i żeby strony producenta nie odwiedzić to już w ogóle... Za chwilę będzie pytanie "jak to się ustawia?"
[#7] Re: Indivision

@Madman, post #6

Bo to pan grysia przebrany za grzegosię...czyli znany troll.
Proponuję przestać odpowiadać na wątki tego pana który wkółko zadaje te same pytania i te same tematy wałkuje.

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2023 10:18:24 przez jaster
6
[#8] Re: Indivision

@jaster, post #7

"Proponuję przestać odpowiadać na wątki tego pana który w kółko zadaje te same pytania i te same tematy wałkuje."

Ja tam zawsze chętnie odpowiem tej konkretnej osobie. Tak jak to już uczyniłem. Harcerz powinien być grzeczny.
[#9] Re: Indivision

@grzegosia, post #4

Jakie masz Indi i na jaką Amigę?
[#10] Re: Indivision

@luzik, post #9

nie liczyłbym na szybką odpowiedź, ponieważ jak zauważyłeś nazwa tego użytkownika jest wybielona co oznacza, że konto zostało skasowane :)
[#11] Re: Indivision

@RokiS, post #10

No tak,ja tak właściwie napisałem w "kwestii formalnej" ponieważ miałem swego czasu problemy z ustawieniami IndiMK2 ale obiecałem sobie że jak się z tym uporam podzielę się na forum tym co mi się udało zrobić. Czytałem jak kilka osób opisywało że nie może ustawić parametrów żeby ekran na monitorze był prawidłowo wyświetlany, była mowa o niepełnym ekranie,czarnej ramce,przesunięciu obrazu itp. Ja przysiadłem nad tematem i mi się udało. Ekran systemowy wypełnia całą przestrzeń ekranu monitora, podobnie po uruchomieniu gier. Żadnych przesunięć,czarnych ramek itp. Wszystko idealnie jak na zdjęciach.


[#12] Re: Indivision

@luzik, post #11

Ekran systemowy wypełnia całą przestrzeń ekranu monitora, podobnie po uruchomieniu gier. Żadnych przesunięć,czarnych ramek itp. Wszystko idealnie jak na zdjęciach.

W tych przypadkach tak.
Ale jeśli ustawisz maksymalny Overscan dla Workbencha, to też wszystko jest idealnie ?
Trafi się taka gra (demko?) gdzie jednak będzie czarna ramka, lub coś będzie ucięte.
Wszystko zależy czy zdefiniowane masz wszelkie możliwe rozdzielczości + overscany.
Porownujesz zapełnienie ekranu po Indivision, a obrazem PAL na CRT, żeby stwierdzić że obraz jest taki sam (bez ucięć, ramek itp) ?
[#13] Re: Indivision

@Norbert, post #12

Nie. Nic nie porównywałem z CRT,a do tej pory nie trafiłem na grę czy demo żeby coś ucinało. Czas pokaże.
[#14] Re: Indivision

@luzik, post #13

w Superfrog zobacz
ścina góre
ale da się to ustawić

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2023 15:00:38 przez Dorian3d

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2023 15:01:45 przez Dorian3d
[#15] Re: Indivision

@Dorian3d, post #14

w Superfrog zobacz ścina góre
podobnie w Desert Strike
[#16] Re: Indivision

@RokiS, post #15

Oki, dzisiaj sprawdzę.
[#17] Re: Indivision

@RokiS, post #15

I punkty w Pinball Dreams pewnie
[#18] Re: Indivision

@luzik, post #11

Wszystko idealnie jak na zdjęciach.


No nie. Aspect ratio jest złe. Bardzo złe. ;)
[#19] Re: Indivision

@Drakon, post #18

A po czym wnioskujesz?
[#20] Re: Indivision

@RokiS, post #15

Sprawdziłem. Od góry obraz jest nieznacznie ucięty w obydwu przypadkach. Mnie osobiście to nie przeszkadza, jest o niebo lepiej jak było poprzednio i tu rozumiem kolegów którzy wcześniej narzekali jak to u nich wygląda bo miałem to samo co oni.
[#21] Re: Indivision

@readwrite, post #17

Też ale ani punktów ani tekstu nie trzeba zgadywać. Generalnie jak mawiają przyjaciele ze wschodu "nobody's perfect
[#22] Re: Indivision

@luzik, post #19

Pewnie po całkowitym wypełnieniu ekranu monitora 16:10 (oceniając na oko).
[#23] Re: Indivision

@luzik, post #19

Po tym, że kółka nie są kółkami szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2023 12:34:02 przez Drakon
2
[#24] Re: Indivision

@Drakon, post #23

W zrzucie z Superfroga też nie?
[#25] Re: Indivision

@luzik, post #24

Obróciłem zdjęcie o 90 stopni i widzę jajowate monety.
[#26] Re: Indivision

@readwrite, post #25

To nie odwracajszeroki uśmiech
[#27] Re: Indivision

@luzik, post #26

Przy pełnym ekranie jestem w stanie zaakceptować takie drobne rzeczy. Nie jestem grafikiem i nie zajmuje się amigowaniem profesjonalnie. Amigę traktuje jako odskocznie od codziennego bałaganu i jeżeli jestem zadowolony to mi wystarcza. A mądrych też zawsze warto posłuchać czego nie neguję.
1
[#28] Re: Indivision

@luzik, post #20

W innym wątku o Indi masz link ode mnie do poradnika pewnego Francuza, poradnik jest do indi mk3 ale zobaczysz jak gość tam ustawia wszystko i ustawisz sobie tak, że "kółeczkowi malkontenci" nie będą się czepiać
[#29] Re: Indivision

@Madman, post #28

A w monitorze nie wystarczy przestawić na 4:3?
[#30] Re: Indivision

@Madman, post #28

"kółeczkowi malkontenci"


Nazwałbym nas raczej "zwolennikami prawidłowo wyświetlanego obrazu".
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem