kategorie: A2000/A3000, Sprzęt
[#1] Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21
Jak w tytule
[#2] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@grzegosia, post #1

1
[#3] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@Stoopi, post #2

To grzegosia nie ma instrukcji do swojej karty Buddha ?
Skąd czerpie informacje o tym urządzeniu ?
Wyszukiwarka nie jest naprawdę skomplikowana, żeby samemu znaleźć link.

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2023 22:08:53 przez Norbert
[#4] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@Norbert, post #3

Ciekawi mnie rozwój sytuacji.
1
[#5] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@grzegosia, post #1

Mi się z Buddhą najlepiej sprawdza Cache CDFS.
[#6] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@Norbert, post #3

Trochę dziwne ze po podłączeniu czystego dysku nie włącza się instalator. A po odłączeniu DOM nie widzi dysku cf. Instalator włącza się tylko jak jest podłączony tylko DOM
[#7] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@Stoopi, post #4

Trochę dziwne ze po podłączeniu czystego dysku nie włącza się instalator. A po odłączeniu DOM nie widzi dysku cf. Instalator włącza się tylko jak jest podłączony tylko DOM. Poza tym w bootmenu nie widać tego kontrolera ani go nie widać w wb, a wiem że powinno go widzieć bo kiedyś już z nim miałem do Czynienia.
[#8] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@grzegosia, post #7

Trochę dziwne ze po podłączeniu czystego dysku nie włącza się instalator. A po odłączeniu DOM nie widzi dysku cf. Instalator włącza się tylko jak jest podłączony tylko DOM
[#9] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@Ralpheeck, post #8

Też to widzisz?, tego się nie da czytać, gosc/gościówa nie umie sklecić zdania a ty weź i pomóż, leci do ignorow.
4
[#10] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@QUAD, post #9

Przecież to jest trolling na maxa. Brak reakcji na pytania, brak zrozumienia słowa pisanego w linkach które podajemy, prawie te same pytania w kilku wątkach. Raz pomogłem nie otrzymując odpowiedzi na pytania, potem podałem linka do instrukcji instalacji. Odechciało mi się pomagać to jest rzucanie grochem o ścianę.

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2023 09:40:48 przez Stoopi
2
[#11] Re: Jak uruchomić cd Rom w kontrolerze Buddha 21

@Stoopi, post #10

Już w tym wątku zgłaszalem problem ale jak widać bez rezultatów.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem