[#1] Elbox Kraków
Mam pytanie czy ta firma działa dalej i czy ma ktoś aktualny telefon lub e-mail do nich bo nie mogę w ogóle z nimi się skontaktować. Te na stronie ich firmy nic nie dają.
[#2] Re: Elbox Kraków

@arek400, post #1

Pracowałem w Krakowie na ulicy Romanowicza (ulica prostobadle przylegająca) ze 2 lata, do 2016 roku jakoś. Przechodząc tamtędy nigdy nie widziałem żadnego logo Elboxu na tym bloku. Być może gdybym wiedział wtedy na co zwrócić uwagę lub podejść rzuciło by się w oczy.
Bardziej rzucał sie w oczy napis UNITRA na bloku leżącym prostobadle do tego z elboxu, na ulicy Romanowicza.
Więc albo to tylko już martwy adres albo faktycznie firma tak mała, że logo widnieje już tylko na drzwiach ich biura.

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2024 06:44:48 przez Biegu86
[#3] Re: Elbox Kraków

@Biegu86, post #2

Raczej działają
Kontakt telefoniczny jest możliwy, ale ciężko się dodzwonić.
Raczej maill
2
[#4] Re: Elbox Kraków

@arek400, post #1

Działają, byłem osobiście u Nich we wrześniu 2023, rozmawiałem z właścicielem - dzwoń po południu do Nich. Oni pracują popołudniami, aż do nocy (info od właściciela).
1
[#5] Re: Elbox Kraków

@arek400, post #1

Ja zawsze dzwonię na ten numer. +48122630030.
Ale trzeba dzwonić na opor. Jak ja dzwonię to odbierają ;).
1
[#6] Re: Elbox Kraków

@arek400, post #1

Byłem we wtorek z gratami Mokrego, działają i są obecni do godzin wieczornych.
6
[#7] Re: Elbox Kraków

@waldiamiga, post #6

Drzwi pewnie zamknięte heheh Trzeba dzwonić.
[#8] Re: Elbox Kraków

@Hubez, post #7

Ja zapukałem, otworzyła miła pani.
[#9] Re: Elbox Kraków

@arek400, post #1

Działa, prowadzą sprzedaż, odpowiadają na maile.
5
[#10] Re: Elbox Kraków

@miau, post #9

Mogliby zaprojektować nowy kontroler IDE to tłukł tego starocia z lat 80 i 90
1
[#11] Re: Elbox Kraków

@Dorian3d, post #10

„ Działa, prowadzą sprzedaż, odpowiadają na maile.”
Pisz.
2
[#12] Re: Elbox Kraków

@kubaslonka, post #11

To smutne co teraz napisze ale nie ma sie juz co ludzic.
Patrzac na to ze FastATA miala niedawno 25 urodziny a Mediator tez ma juz przeszlo 20 lat to
osobiscie uwazam ze Elbox nic nowego (sprzetowego) juz nie wypusci.
A szkoda bo naprawde mieli wiedze i mozliwosci.
Wiem ze mieli inne projekty pokroju Dragon czy SharkiPPC ktore z pewnych wiadomych/niewiadomych powodow nie pykly.
Niestety/stety technika i mozliwosci tak poszly na przod ze kazdy moze sobie w garazu sam zmajtrowac
karte z 060 do Amigi. Co widac po ostatnich projektach.

Mnie sie zawsze marzyl zastepca Mediatora1200, cos rodzaju mostka Dragon tyle ze ze slotem na karte
procesorowa 680x0, ktora mogla by gadac z kartami PCI bezposrednio.
Lub chociarz z zintergrowana FastATA coby tych tasm nie trzeba bylo tak karkolomnie prowadzic.

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2024 23:29:35 przez Phibrizzo
8
[#13] Re: Elbox Kraków

@Phibrizzo, post #12

Czy jest jakaś szansa na wznowienie produkcji obudów do A4000. W co mam sobie włożyć ten mediator... ? Do A1200 2 modele do wyboru do A4000 nie ma jak kupić... słabo ton wygląda...
[#14] Re: Elbox Kraków

@luka, post #13

Przecież obudowy robi nasz kolega z forum klik
[#15] Re: Elbox Kraków

@AD99, post #14

Wiem. szukum obudowy Tower jak te co ma Elbox do 1200. Kolega nie robi/przerabia takich obudów...

link

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2024 16:42:01 przez luka
[#16] Re: Elbox Kraków

@kubaslonka, post #11

nie dokońca dobrze działa w a4000
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem