[#31] Re: Amiga dla początkującego

@Solo Kazuki, post #27

co prawda mam w a1200 dysk 40gb, ale ok 200 dyskietek tez lezy ladnie w pudelku:)

[#32] Re: Amiga dla początkującego

@Banderas, post #31

niestety przelicytowali mnie, nie ma ktoś na sprzedaż A1200???
[#33] Re: Amiga dla początkującego

@Dart_Mage2, post #32

Ja mam, działa wszystko, ale nie jest w tak dobrym stanie jak ta na Allegro. No mam jeszcze idealną, ale tej tanio nie puszczę.

[#34] Re: Amiga dla początkującego

@Daclaw, post #30

Dacław, przyznaje Ci rację, sam tak miałem. Najpierw CD-32, potem A1200, a dopiero potem A500.

[#35] Re: Amiga dla początkującego

@OSH, post #34

Gdzie mógłbym znaleźć jakiś FAQ do Amiga(najlepiej po polsku, ale może być po angielsku)??
[#36] Re: Amiga dla początkującego

@Dart_Mage2, post #35

Choćby na PPA :)

[#37] Re: Amiga dla początkującego

@AS, post #33

Zdecydowanie polecam A1200. Obecnie czekam na części i golutką (desktopa) uzbroję na sprzedaż w: a) dysk na CF 4 GB, b) czytnik kart CF na PCMCIA, c) kartę turbo 030/40 z 8 mb fastu. To idealne rozwiązanie na granie dzięki WHDLoad i łatwą wymianę danych z PC. Niebawem pojawi się na Allegro dam znać.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem