[#31] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@Valwit, post #29

No i jak pomogło bo strasznie ciekaw jestem?
[#32] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@radzik, post #31

pomoglo. teraz raz do roku amiga strzela focha i przeczyszczenie machow pomaga. wczesniej cyrk bywal i co kilka tygodni.

master: szczerze mowiac nie pamietam w tej chwili czy cos rozwalem czy porostu zmostkowalem kabelkami, ale raczej to drugie. zobacze wieczorem :) fotek nie bedzie tak predko bo: 1. kiedys wystawialem juz, 2. nie chche mi sie rozkrecac ami zeby bylo widac.
[#33] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@Valwit, post #29

Teraz tylko czekam na inną kartę grafiki, muszę zdobyć jakieś voodoo na PCI, ewentualnie S3 na układzie 86C325 lub 86C375, moja jedyna sprawna jest na układzie 86C385 i po podłączeniu jej i zainstalowaniu P96 2.0 mam tylko sieczkę na ekranie po wybraniu jakiejkolwiek rozdzielczości GFX.

[#34] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@Valwit, post #32

Aha, ja widziałem tylko tego medka w desktopie :). No nic jak bedziesz czyścił budę to pstryknij i pyknij zdjęcie do galerii - z chęcią popatrzę.

@chewek i jak sprawdzałeś już inne voodo?

[#35] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@11MASTEr, post #34

Nie sprawdzałem, bo nie mam innego Voodoo, w tej chwili nawet innego S3, tak jak napisałem wyżej.

[#36] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@11MASTEr, post #34

11MASTEr napisał(a):

> Aha, ja widziałem tylko tego medka w desktopie :)

no to ten sam :))

no wiec w tym czyms co jest pomiedzy plyta a karta turbo bylo pekniecie tego czarnego cosia wsuwanego na plyte a1200. wylutowalem to i zamiast tego sa kabelki bezposrednio do plyty.
[#37] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@11MASTEr, post #24

Errata:
do postu wyżej i http://www.ppa.pl/forum_ppa/read.php?f=1&i=60078&t=60039&ostatnie=1
gniazdo PCI1 nie jest od strony slotu PCMCIA tylko od machów medka.

[#38] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@kmilota, post #16

w moim 4 slotowym medku ze zlaczmi AT voodoo3 dziala w dowolnym slocie, razem z voodoo mam sieciowke i sb128
[#39] Re: A1200 Mediator problem zasilania ??

@11MASTEr, post #34

A więc Mediator jest OK, znalazłem w moich gratach S3 Trio PCI, ściągnąłem sterownik ze strony elboxu i zadziałało.
Teraz zaopatrzyłem się w kolejne Voodoo3 PCI, w miarę możliwości czasowych będę robił testy wytrzymałościowe :)

Tylko problem jest z obudową, niestety, mój Tower Gift Perfect Pro wcale nie jest taki perfekt ;)
Kiedy w obudowie zamontuję płytę gł. A1200 i na to wszystko nałożę Mediator, to kart PCI nie da się już włożyć (jak gdyby wystawały poza obudowę, nie mieszczą się), po ponaciąganiu, poprzekrzywianiu płyty gł. z trudem można jakoś wszystko złożyć, ale już tego nie będę powtarzał, bo karty PCI wtedy leżą krzywo w slotach PCI i dzieją się takie cuda jak te, o których wcześniej pisałem.
Karty PCI w mediatorze pasowałyby gdybym płytę gł. nie wsuwał w obudowę do końca, czyli w te otwory na gniazda, ale to nie jest naturalne położenie, zwyczajny bezsens, na foto jest płyta w takiej pozycji z Mediatorem i kartą grafiki, czerwonym kolorem zaznaczone jest położenie kołków, do których przykręca się płytę.

http://images34.fotosik.pl/434/c800fbd8a9506e79.jpg
http://images25.fotosik.pl/311/080c5effeaa8aea9.jpg

Gift Perfect Pro Mediator NOT Compatible ?? Czy jak ?



Ostatnia modyfikacja: 18.01.2009 19:03:27
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem