kategoria: A2000/A3000
[#61] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@stachu100, post #60

Nie czytam w myślach, czytam to co piszecie, ale Ciebie faktycznie rozszyfrowałem.


Pozdrawiam
[#62] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@RadoslawF, post #32

No i się nie opłaciło koledze g. czekać ... zamiast 113zł wyszło 98,87zł ;)
[#63] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@RadoslawF, post #52

Nie, nie my dwaj. Ja nie ośmieszam się cudacznymi tekstami i brakiem znajomości regulaminu allegro. Wybacz Ty tutaj wyszedłeś na głupka a nie my.

A w wolnej chwili wyjaśnijcie w jakim celu ktoś kto nie zajmuje się spekulacją amigowym sprzętem i amigami na allegro tak jak wy powinien znać ten regulamin allegro ?



Głupota do kwadratu. Ośmieszyłeś się, wygłupiłeś a teraz pytasz na co Ci znajomość regulaminu allegro.

Benedykt Dziubałtowski
[#64] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@Benedykt Dziubałtowski, post #63

Tak wiem że mnie nienawidzisz, tak widzę jak się ośmieszasz, tak wiem że znowu potrolujesz a potem kolega moderator przeniesie twoje wypociny do rzeźni gdzie jest ich miejsce i gdzie ostatnio wytrwale się udzielasz. Powodzenia w tym życzę.


Pozdrawiam
[#65] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@RadoslawF, post #64

Nienawidzę Cię? Skąd takie domysły? Wskaż mi temat w którym piszę, że Cię nienawidzę.

Benedykt Dziubałtowski
[#66] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@XeNeS, post #62

No przepraszam, ale to nie moja wina, że poprzedni licytujacy nie zauważył że nie osiągnął ceny minimalnej. Nawet nie zasugerował zakończenia aukcji przed czasem. A cena mnie zadowala.
[#67] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@glichtanski, post #66

Zauważył i dał propozycję. A zakończenie aukcji przed czasem, przy ustawionej i nie przekroczonej cenie minimalnej i tak nie daje możliwości sfinalizowania transakcji.
[#68] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@XeNeS, post #67

A możesz to udowodnić? Ja nie mogę znaleźć żadnego maila z propozycją zakończenia aukcji przed czasem.
[#69] Re: Amiga 2000 + tandem ide

@glichtanski, post #68

Ale po co i dla jakiej idei? To co chciałem już znalazłem i czekam tylko aż do mnie dotrze, sensu ciągnięcia pustego wątku nie widzę... i sugeruję EOT.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem