[#31] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@wali7, post #30

wypuścić Dragona z którymś z MPC zamiast ColdFire
No dokładnie. Czyli, niejako staje na moim, bo taka konstrukcja Sharka miała by niewiele wspólnego z orginałem(czyli re-design). Taki "Sharagon" miałby też tą zalete, że byłby nawet bardziej, turbo do Amigi niż Shark(nawet wykorzystuje odpowiednie złącze ;) )... Odwartą kwestią, pozostaje tylko jaki do tego PPC(osobiście nadal uważam, że ideałem jest seria 85xx - tania i "powerna";) ).
[#32] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@wali7, post #30

Bedziemy mieli "srodziemie" niedlugo... Shar ragony... :hahaha: ;)

Jak Elbox czegos nie zrobi madrego i to w krotkim czasie to sie pewnie OS4.0 na Sam440 doczekam i A1200 to bedzie mi sluzyla do odpalania Dizzy :P.

Samanthe sobie w piekna malenka obudowe wloze i bede mial swoje cudo...

Nareszcie bedziemy mieli "konkurencje" to moze Elbox troche zmieknie z cenami...

Ehhh...

Kreciu :D
[#33] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@Krecik, post #32

"srodziemie"

Wladcy Pierscieni lepiej do tego nie mieszac. Dobry Dragon, a i to wawelski chyba nie bedzie zly ;)
[#34] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@Andrzej Drozd, post #33

Elbox - El jaskinia ;) :D
[#35] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@wali7, post #30

Coldfire jest chyba od dawna zgodny z RoHS, ponieważ u nas w firmie
był rozważany jako możliwy przy następnej rodzinie urządzeń, wygrał
inny, ale to z inych względów, bardziej technicznych, ale sprawa
zgodności z RoHS nie była brana pod uwagę wtedy.

[#36] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@Kaczus, post #35

CF oczywiście jest zgodny z RoHS, pisząc o problemach z RoHS miałem na myśli desktopowe PPC, jak dobrze nam znany 7447
[#37] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@wali7, post #36

Zaczerpnięte z EAB.

I have just spoken to Elbox regarding the SharkPPC.

Initially the guy I spoke with said that he COULD NOT speak about it. On pressing him he stated that the board exists and is being developed for AmigaOS4.

I asked him if there were legal reasons why SharkPPC were not yet available.
He replied, "Hyperion are adamant that no extra licensing is required from A.inc for the support of SharkPPC in AmigaOS4".

The availability of SharkPPC drivers in AmigaOS4 are required and then SharkPPC will be made available.

Additionally he felt that support for DMA PCI cards in AmigaOS4 mediator based machines should not be hard to develop....


[#38] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@mailman, post #37

Jeszcze nigdy nie widziałem Mailman-a jak gada na forum, tylko ostrzeżenia, bany, ostrzeżenia, bany...

[#39] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@arti4-92, post #38

widac jak czytujesz posty

[#40] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@AmiChris, post #39

najwyraźniej czytam nieodpowiednie tematy :P

[#41] Re: SharkPPC + Mediator = amiga pod OS4.0?? Amigowe gdybanie ;)

@arti4-92, post #38

To zrozumiale, mlody jestes, jeszcze wielu rzeczy w zyciu nie widziales. Na pocieszenie powiem Ci ze najciekawsze jest przed toba ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem