kategoria: Amiga Classic
[#31] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@G. Kraszewski, post #30

Skoro napisałeś, że nie spodziewasz się rewelacji, tzn. że jakieś mogą być. Dlatego zapytałem "jakich to rewelacji chciałeś się spodziewać". Niezrozumienie słowa pisanego?

[#32] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@c3h6, post #31

Gdybym napisał "nie spodziewam się, że piramida Cheopsa może unieść się w powietrze", to oznaczałoby, że jednak może się unieść? Jeżeli napisałem, że się nie spodziewam rewelacji, to znaczy to ni mniej ni więcej, jak to że się nie spodziewam, ani nie chciałem się spodziewać. Logika nie boli, zapewniam.

[#33] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@G. Kraszewski, post #32

Nie zrozumieliśmy się więc jeszcze raz - w takich umowach, co wg Ciebie mogłoby stanowić rewelację? Jakiś konkretny zapis? Klauzula?

[#34] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@c3h6, post #33

Nie wiem.

[#35] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@c3h6, post #25

Skoro widać, że w Polsce jest kilku betatesterów to ten post na oficjalnym blogu z pewnością się przyda:

http://blog.hyperion-entertainment.biz/?p=138

[#36] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@alekc, post #35

Trochę z innej beczki , mam pytanie do Ciebie w zwiazku z uruchomieniem bazy użytkowników OS4.1 na portalu Exec. Czy można dopisać Cię do listy użytkowników , ponieważ nie widziałem Twojej ksywki ? Jeśli jesteś już na tej liście pod inny pseudonimem to proszę o odpowiedz , a jesli nie to o zgodę na dopisanie do listy i rodzaj sprzętu . Z góry dziekuję
[#37] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@vegeta, post #36

Od takich pytań jest opcja wysyłania użytkownikowi e-maila poprzez profil użytkownika. Inaczej ktoś może pomyśleć, że to jakaś kryptoreklama/prowokacja, czy coś w ten deseń, a przecież tak nie jest. Prawda?

[#38] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@recedent, post #37

Chciałem tak zrobić ale w profilu nie ma kolega podanego meila :(


''Inaczej ktoś może pomyśleć, że to jakaś kryptoreklama/prowokacja, czy coś w ten deseń, a przecież tak nie jest. Prawda?''

Nic podobnego nie miałem na myśli , nie dzielę ludzi , portali , itp. , to była wyłącznie prośba (moja osobista)



Ostatnia modyfikacja: 29.01.2011 21:20:34
[#39] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@vegeta, post #38

Szkoda, że na PPA nie można wysłać komuś wiadomości jak ktoś nie podał maila. Powinno to być tak rozwiązane, że po wpisaniu od kogoś ksywki (czy kilku na raz ksywek) wiadoność została by wysłana do tych użytkowników bez potrzeby znania czyjegoś adresu mailowego.

[#40] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@Leon, post #39

Opcja (nie wymóg) jest, a czy ktoś chce otrzymywać od innych wiadomości e-mail to już jego sprawa. Jak nie podał e-maila to być może nie chce.
[#41] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@vegeta, post #38

Oops, myślałem, że chodzi Ci o Krashana, a nie o alekc. Przepraszam.

[#42] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@stachu100, post #40

Chodziło mi o coś takiego, że w "menu użytkownika" na stronie głównej byłaby dostępna dla zalogowanych użytkowników opcja "wyślij wiadomość"
(zaraz pod opcją wyślij newsa). Po wybraniu tej opcji wpisujemy nicka osoby/osób do których chcemy wysłać wiadomość oraz treść
np. Jutro amiparty na śląsku nie zapomnijcie zabrać amig. :)
Osoby do których wysłaliśmy wiadomość po zalogowaniu się na PPA zobaczą na górze strony głównej komunikat: otrzymałeś: 1 wiadomość.
Moim zdaniem byłoby to dobre rozwiązanie i nie trzeba by było zaprzątać sobie głowy jakimiś mailami wystarczyłoby tylko podać nicka osoby do której chcemy wysłać wiadomość. Odnośnie tego czy ta osoba chce czy nie chce otrzymywać wiadomości zawsze można tę opcję wyłączyć czy nie odpisywać na wiadomości.

[#43] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@Leon, post #42

mowisz o PM. Coz, trzeba molestowac Grx-a;P

[#44] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@Leon, post #42

Zawsze możesz zasugerować taką funkcjonalność tutaj. Albo tutaj. Byle nie w tym wątku ;).

[#45] Re: AmigaOS 4.1 na klasyku

@vegeta, post #36

Żeby wątek mógł wrócić do meritum załatwy ten temat na execu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem