[#1] Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54
Cześć

Mam prośbę o sprawdzenie Polskiej lokalizacji AmiUpdate 2.54 dla AOS4.1 FE przed publikacją na os4depot.
Wersja instalacyjna : https://github.com/smarkusg/amiupdate_pl/releases/tag/snapshot20020224
Źrodła: https://github.com/smarkusg/amiupdate_pl/tree/master/AmiUpdate/locale_source

Gdyby ktoś znalazła jakieś błędy proszę o informację.



Dzięki
3
[wyróżniony] [#2] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@markusg, post #1

Oficjalną lokalizacją AmigOS4.x zajmuje się Mandi^ATO.
Napisałem do Marusza o aktualizację AmiUpdate 2.54


Ostatnia aktualizacja: 19.03.2024 23:09:57 przez Amig_OS
[#3] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@Amig_OS, post #2

Nigdy nie widziałem polskiej lokalizacji AmiUpdate na AOS4.1FE. Rigo coś wspominjał na forum amigans, że była jakaś .....
Jak masz ochotę to sprawdź daj znać lub popraw co jest nie tak

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2024 23:14:25 przez markusg
1
[#4] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@markusg, post #3

Dzięki za lokalizację. Sprawdzę wieczorem. Mandi niestety raczej już się tym nie zajmuje.
[#5] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@markusg, post #1

Sprawdziłem tak na szybko. Błędów nie znalazłem, prawie wszystko wydaje się być przetłumaczone. Jedyna rzecz którą wychwyciłem to "Ready" jeszcze przed skanowaniem pod paskiem postępu. Wiem że być może w kontekście oprogramowania komputerowego to angielskie określenie brzmi lepiej niż polskie tłumaczenie, niemniej skoro lokalizacja ma obejmować całość, powinno być jednak "gotowy" lub chyba bardziej oddający sens "przygotowany".
[#6] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@MUFA-amigaone-pl, post #5

Pogadajcie raczej z mandi, Ato mialo swoj slownik by tlumaczenia byly spojne. Spojnosc jest wazna w systemie operacyjnym.
[#7] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@MUFA-amigaone-pl, post #5

[#8] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@michal_zukowski, post #6

@michal_zukowski
ATO z tego co wiem zakończyła działalność z końcem roku 2015.

Jeżeli pojawi się lepsze tłuaczenie to moje usunę. Polska lokalizacja dla AmiUpdate nie jest dostarczane z systemem i obowiązkowa.
Wole coś poprawić sam niż czekać kolejne kilka lat aż ktoś coś zrobi.
3
[#9] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@markusg, post #8

Na tej stronie https://ato.exec.pl/css_files.html na dole znajduje się słownik ATO czyli stosowane przez nich tłumaczenia może się przyda.
Zakończyła działalność raczej z końcem 2016 a może nawet początkiem 2017.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2024 01:23:07 przez TomK
[#10] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@MUFA-amigaone-pl, post #5

Pytanie z innej beczki ale nie mam gdzie zapytać. Działa Twoje forum? Bo od kilku dni nie mogę wejść.
[#11] Re: Polska lokalizacja AmiUpdate 2.54

@TomK, post #10

Kolega Mufa napisał że jest w trakcie zmiany hostingu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem