Forum » AROS
[#151] Re: OWB i obrazki.

@don_rafito, post #150

Problem z datatypami JPEG lub ustawieniami dotyczącymi JPEG w OWB/datatypach.
Jak widać GIFy wyświetlają się poprawnie.
[#152] Re: OWB i obrazki.

@Davka, post #151

Na niektуrych stronach gify te¿ ¼le pokazuje. W systemie ustawi³em takie czcionki:

a w OWB jak piszк to nadal mam krzaczki. Choж w systemie jest poprawnie. W systemie mam ustawione AmigaPL-1251. A w OWB jaki mam daж? Mam ustwione obecnie UTF-8.
Co do obrazkуw, jw (tylko przeszeskoczy³em z tematem), Na niektуrych stronach GIF'y siк poprawnie wywietlaj±. Na reszcie nie. JPG masakra. Nie znalza³em w ustawieniach systemu ustawieс do datatypуw. Jedyny plik w Prefs: jaki mi przypasi³ (po ikonce) to Wazp3d-prefs ale czy to do tego (nawet mi siк nie otwiera). A u mnie OWB/datatypach... takie co nie istnieje wogуle. kto wogуle u¿ywa Icaros Desktop 2.2 X-mas Ed. i jak sobie z tym wszystkim poradzi³?
[#153] Re: OWB i obrazki. I czcionki PL

@don_rafito, post #152

Czcionki przewalczyłem. Recepta. Ściągnąmy z Aminetu to: ISO-AmigaPL i ustawiamy w systemie. Potem Locale Prefs i ustawiamy kodowanie ISO-8859-2



Tak samo w ustawieniach OWB:



I gotowe. Polskie ogonki i systemie i w OWB. Acha, o Zune nie zapomnijcie (tak jak w systemie czyli ISO-AmigaPL)

Tylko dalej nie wiem co z tymi obrazkami w OWB???

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2017 23:46:02 przez don_rafito
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem