Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
Wybierz dział:
[#1] IcAros i Asus P5Q
Witam. Zakładam nowy wątek, bo nie ma sensu ciągnąć starego
Jak w temacie, przesiadłem się z IcArosem 2.2 x-mas ed. z Asusa F5SL na stacjonarkę.
Prócz natywnej grafiki (NV GT 9600) nie mam nic.
A powinno być wszystko. AHI nie wykrywa muzyki (choć niby jest i HD Audio i AC97 na przednim panelu w zależności jak ustawimy w biosie), Net po kablu, choć wg tego, moja karta powinna być obsłużona, kurde co jest grane?
Mam nadzieję że ktoś odpisze. Sądząc po datach postów, wśród polskich Amigowców Aros poszedł w całkowite zapomnienie.
Druga sprawa; obawiam się że Paolo który dołączył do programu "Patronów" bedzie udostępniał swój system i aktualizacje tylko nie licznym, a IcAros Desktop stanie płatną dystybucją.
Co do sieci, przetestowałem wszystkie stery, a karta widziana jest tak:

ale żaden sterownik z dystrybucji nie zatrybił.
Na lapku miałem i sieć (atheros, po wifi) i dźwięk (hd audio) ale była tylko Vesa.
Co prawda sloty jeszcze są, ale co dokupywać karty? Ale jakie.
Please, ludzie odezwijcie się.szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 23:44:38 przez don_rafito
[#2] Re: IcAros i Asus P5Q

W odpowiedzi na #1

Ja mam stare i sprawdzone czyli sb live do dźwęku i realtek 8139 lub 3com etherlink do internetu.

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2017 13:29:06 przez simka113

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2017 13:39:29 przez simka113
[#3] Re: IcAros i Asus P5Q

W odpowiedzi na #2

Dzięki za wskazówki. Pogrzebałem co nie co i wyszło mi:
skoro wg specyfikacji płyty głównej jest Realtek i HD Audio to czemu nie widzi jej Aros?
A skoro mówisz że SB Live, to która?

Teraz sieć.
Skoro mamy sterownik atheros5000 i wifi na lapku z atherosa śmigało, to czy obsłuży mi to:
karta plus przejściówka miałbym od razu BT dla windy. Czy jednak po kablu i coś w ten deseń?

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2017 22:41:30 przez don_rafito
Wybierz dział:
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem