[#31] Re: Karta muzyczna Prisma

@panti1801, post #30

WOW OK Dzieki.

31mm x 31mm - taka powinna byc plytka

Te 4ty gniazda zmieszcza sie (z mozliwoscia wlozenia wtyczek) jesli odstep miedzy gniazdami na pytce bedzie 2mm (samo gnizado ma szerokosc okolo 6mm)

Goldpin w tym wypadku nie bedzie kątowy - chcialbym by tasme wtykalo sie od gory a nie od boku/tylu jak w oryginale.

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2018 18:42:41 przez peceha
[#32] Re: Karta muzyczna Prisma

@peceha, post #31

Możesz zmierzyć ile dokładnie ma Twój modulator? Ewentualnie ile jest po nim miejsca na płycie? U mnie w A600 ma 33mm, jeśli Twój też ma tyle to byłoby bardzo dobrze, bo przy 31mm nachodzą na siebie pady lutownicze gniazd jack.
[#33] Re: Karta muzyczna Prisma

@panti1801, post #32

Masz racje - 33mm
Za pierwszym razem zmierzylem metrowka wiec wynik byl przyblizony.

Czyli plytka na 33mm szerokosci.
[#34] Re: Karta muzyczna Prisma

@peceha, post #33

Poszło PW. Sprawdź czy się mieści i daj znać.
[#35] Re: Karta muzyczna Prisma

@panti1801, post #30

Dzieki koledze "panti1801" (projektowal nowa plytke) zamontowalem dzis zamiennik dostarczanej razem z Prisma plytki ze zlaczami "jack".
Calosc pasuje idealnie w miejsce modulatora (niestety trzeba go wymontowac) i bardzo ladnie wpasowuje sie w otwor na nowej obudowie do a1200.




Niestety otwor mocujacy plytke musi zostac wywiercony wlasnorecznie (co mi nie wyszlo) oraz gniazdo zasilania musi zostac przyciete o jakis 1mm (sama krawedz ktorej i tak nie widac) - wtedy gniazda "jack" wchodza idealnie w otwor w obudowie.

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2018 09:39:41 przez peceha
[#36] Re: Karta muzyczna Prisma

@peceha, post #35

Maly update do mocowania.
Okazalo sie ze pudelko po modulatorze pasuje elegancko do plytki - to raz
A dwa to ze uniemozliwia ono obracanie plytki na srubie (bo ma swoje wlasne zaczepy do plyty) - teraz calos jest perfekcyjnie unieruchomiona!!



@panti1801
jesli to czytasz - zachowaj sobie plany tej plytki bo komus sie jescze przyda !
Jedna jedyna poprawka, ktora mozesz naniesc to to wciecie po lewej stronie (patrzac od gory, czyli to przy gniezdzie zasilania amigi) powinno byc o 1mm (jeden mimiletr) glebsze (teraz ma chyba 3 wiec daj na 4).

I jeszce raz dzieki za pomoc!!!
[#37] Re: Karta muzyczna Prisma

@peceha, post #36

Czytam i cieszę się, że pomogłem :) Dokumentacja cała jest, także w razie wojny można coś zdziałać.

W wolnej chwili naniosę poprawkę.

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 16:33:30 przez panti1801
[#38] Re: Karta muzyczna Prisma

@panti1801, post #37

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, zrobiłem krótki test karty.

https://www.youtube.com/watch?v=FSRjNfCh2gg
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem