[#31] Re: Amiga 500 gotek

@jos, post #28

selector.adf to plik od cortexa a nie od FF. Ludzie, zadajcie sobie trudu i przeczytajcie instrukcję wiki na stronie FF, sprawdźcie też jaki macie firmware, jak trzeba to zaktualizujcie... Zróbcie najpierw wszystko po kolei zgodnie z wybranym przez siebie trybem pracy FF wg instrukcji, a jetem pewien, że w 99% przypadków wszystko nagle ruszy i zacznie działać.
[#32] Re: Amiga 500 gotek

@R222, post #29

zamiast 2,5A dałem lekki 4,5A i zero różnicy. Nie wygląda jakby mu brakowało prądu. Spróbuję jeszcze z innymi pamięciami usb....
czyli reasumując po włączeniu amigi powinien od razu wskakiwać na 000 i stamtąd próbować czytać tak?
[#33] Re: Amiga 500 gotek

@Shymon, post #30

Udało mi się rozwiązać problem. Pogubiłem się w nawale filmów, instrukcji i opcji. Wszystko już gra!
[#34] Re: Amiga 500 gotek

@Adinfo, post #22

Witam. A jak te zworki mają być ustawione dla df0 i df1?
Pozdrawiam.
[#35] Re: Amiga 500 gotek

@Gobo, post #34

Dla DF0 zworka na S0.
Dla DF1 zależy jak go podłączysz.

Tutaj masz opis jak to działa.
[#36] Re: Amiga 500 gotek

@snifferman, post #35

Chyba ze tasma fdd ma przeplot na kabelku 10-12 (twist).
Wtedy jest odwrotnie.
[#37] Re: Amiga 500 gotek

@Norbert, post #36

Warto też wspomnieć, że twist jest inny niz przeplot niz na tasmach pecetowych.
[#38] Re: Amiga 500 gotek

@michal_zukowski, post #37

Jest inny, dlatego też napisałem że dotyczy zamiany kabla 10-12.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem