[#301] Re: Nowe turbo HC000

@MariuszK, post #300

Jbc, to dziś wieczorem mogę to sprawdzić. Akurat mam hc na warsztacie :)

priti pliz :)
[#302] Re: Nowe turbo HC000

@perinoid, post #287

jaka jest różnica między HC000 a HC533 ?
czy na obu bedzie działała projektowana przystawka (pomijam kwestie przeprogramowania wspomnianą wcześniej) ?
[#303] Re: Nowe turbo HC000

@goolash, post #302

HC533 to karta turbo w której użyto procesor HC000@33MHz

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2019 19:55:03 przez movin
[#304] Re: Nowe turbo HC000

@movin, post #303

Kolejna pięćsetka otrzymała drugie życie. 68ec020fg16 daje rade. Lukzer, wielkie dzięki!
[#305] Re: Nowe turbo HC000

@lukzer, post #1

Przepraszamy za tłumaczenie Google, mam nadzieję, że ma to sens.

Cześć Lukzer, dziękuję za płytę, działa świetnie na A500 +!

Mam jedną z waszych płyt i zastanawiałem się, co to jest zworka lutownicza SJ1 na płycie i dlaczego jest OC1, który nie ma komponentu?

In English;

Hi Lukzer, thank you for the board, works great on the A500+!

I have one of your boards and wondered what is the solder jumper SJ1 on the board and why is there an OC1 that does not have a component?
[#306] Re: Nowe turbo HC000

@Fastdruid, post #305

The SJ1 jumper is used to change the supply voltage of the quartz generator .. This is the factory setting. OC1 is a component that is required for some quartz generators, if not present, it is not required.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem