kategoria: Karty procesorowe
[#31] Re: Amiga 600 Fast ram

@SimonGK, post #29

EPM programowałeś, małym czarnym USB Blaster czy potrzebne do tego coś bardziej zaawansowanego?
[#32] Re: Amiga 600 Fast ram

@grpw, post #31

Ja programowałem USB blasterem, zdjęcie poniżej. Okazuje się jednak że nie wszystkie EPM da się zaprogramować poprzez JTAG. Na 100% zaprogramujesz SLC wersję, z LC to loteria raczej.
[#33] Re: Amiga 600 Fast ram

@SimonGK, post #32

Litera "S" po symbolu oznacza, że układ można programować przez JTAG.
[#34] Re: Amiga 600 Fast ram

@san_u, post #33

Na zdjęciu w poście 3 zobaczysz wersję LC którą zaprogramowałem przez JTAG, no chyba że to malowanka, ale brałem na ebay od sprawdzonego gościa.
[#35] Re: Amiga 600 Fast ram

@SimonGK, post #34

Możliwe, że malowanka, w dokumentacji serii EPM7000 jest podane w tabeli na stronie 4 i na stronie 59 w przypisach, że tylko seria z literą S na końcu obsługuje JTAG.


Ostatnia aktualizacja: 04.11.2021 00:13:15 przez san_u
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem