[#31] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #1

Ale na laptopie, który jest do wygrania nie działa Amithlon, to po co Ci taki laptop? :P :D
Dobrze, poklikam. ;)
[#32] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@Mario, post #31

@Mario
Amithlon nie ale doskonale dziala Photoshop a to dla mojej zony (fotograf) poreczne narzedzie... dla mnie zreszta tez

Huh, brakuje 1400 glosow... jak oni te Neostrade tak szybko restartuja? ;)



Ostatnia modyfikacja: 26.12.2008 21:37:16
[#33] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #32

O kurcze - nawet na amiga.org i morphzone to trafilo :D No dobra, przygotowalem angielska wersje vote4wiewior.pl ;)

[#34] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #33

jak narazie wiewór na prowadzeniu, swoja droga Banderas zaczal poznawac swiat i stwierdzil, ze wieworka ma smieszny pyszczek;)

[#35] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@Banderas, post #34

Che, che, a wczoraj jak klikałem wieczorem, to stwierdziłem, że wiewióra już nie ma szans, gdyż ponad 1000 głosów jej brakowało. A tu dziś jest na pierwszym miejscu. Jednak brać Amigowa jest silna :D

[#36] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@AS, post #35

Szansa jest zawsze... tak samo jako mozliwosc spadniecia znowu na 3 dlatego trzeba regularnie glosowac do 15.01.09... ale jak tak dalej pojdzie, to w przyszlym tygodniu dzwonie do eFunzine zamawiac Efike.

[#37] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #36

A ja próbowałem wczoraj wieczorem zagłosować i niestety coś te ich mechanizmy nie działały i nie dodawało moich głosów. Po kliknięciu nie pojawiała się informacja, że oddałem głos.

[#38] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #36

http://peb.pl/showthread.php?p=1756997&posted=1#post1756997

Normalnie wszędzie zapodają linka i proszą o pomoc :)



Ostatnia modyfikacja: 27.12.2008 11:32:19
[#39] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@kjb, post #38

http://vote4wiewior generuje ponad 1000 wejsc dziennie ;]

[#40] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #1

Wiewiór daje mocno radę OK
[#41] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #33

_arti napisał(a):

> O kurcze - nawet na amiga.org i morphzone to trafilo :D No
> dobra, przygotowalem angielska wersje vote4wiewior.pl ;)

I na powerdeveloper też trafiło :)

[#42] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #39

Ludzie klikają na wiewióra i proszą o recenzję tego lapka, którego wygrasz. ok, racja

[#43] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@necavi, post #42

@necavi
Kto, gdzie?

[#44] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #43

@arti Wygrasz to potem będziesz się martwił napisaniem recenzji lapka, teraz klikaj. ok, racja

Gość o nicku 1084 (tak, tak ex amigowiec, fotoamator) ma rade do fotografa Ok. Zagłosowałem. Za niezły kadr. Ale następnym razem trochę większą GO poproszę, tak ze 2 wartości przysłony bo ostrość jest na nosku a najbliżej złotych punktów łapki które wydają się być sednem zdjęcia.


[#45] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@necavi, post #44

Przy tym świetle (jak widać na zdjęciu chyba było lekko pochmurnie) zmniejszenie przesłony mogłoby spowodować nieostrość wiewióry, przecież ona jest ruchliwa i musi być krótki czas naświetlania.



Ostatnia modyfikacja: 28.12.2008 13:46:06
[#46] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@necavi, post #44

Moja zona - "Dziekuje za opinie. Doskonale sobie zdaje sprawe z ww. bledow. Mialam ten aparat+obiektyw dopiero kilka tygodni i eksperymentowalam ;)"

Ja - ja i tak nie wiem, o czym wy gadacie ;) GO jakies... glebia ostrosci?



Ostatnia modyfikacja: 28.12.2008 15:01:01
[#47] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@mailman, post #18

Ja głosuje ładnie.

[#48] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@Malin, post #47

No, panowie, trzeba troche podgonic. Kibice przeklikali 550 przewagi...

[#49] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #1

Kliknięte :D

[#50] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #1

pomożecie ?

pomożemy !! :D tzn pomogłem :) (wiewiór też człowiek :))

[#51] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #1

Ludzie, głosujcie! :) ...bo przewaga topnieje

http://vote4wiewior.pl/

[#52] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@grxmrx, post #51

Ja już chyba w sumie ze 30 głosów oddałem.





Benedykt Dziubałtowski

[#53] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@Benedykt Dziubałtowski, post #52

No panowie, walczymy dalej. Pomiedzy sylwestrowym piwkiem, nie zapominajcie zaglosowac, gra jest warta swieczki. Arti bedzie mial laptopa, a ktos z nas Efike. No i takie konkurencje jednocza uzytkownikow PPA. Wszyscy razem w slusznej sprawie. :)
[#54] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@Andrzej Drozd, post #53

Klikam i klikam, a oni ciągle nas doganiają

[#55] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@AS, post #54

Wiewiór trochę odkicał od kibola. ;)
[#56] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@APC74, post #55

Najlepszego w nowym roku 2009!!!

Odkicał, bo dzięki wątkowi na morphzone Grecy klikają

[#57] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@APC74, post #55

Jest też wsparcie ze strony bbrv!!!

[#58] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@lord_spider, post #57

Coz, jak widac czasami i dobrzy pracodawcy sie zdarzaja ;) Ale nie powiem... normalnie zwalilo mnie to z krzesla.

Dobra, skoro to sie tak fajnie rozkreca, to teraz pare slow ode mnie... tak, zeby wszystkich troche zdolowac. Otoz, doszly mnie sluchy, ze nasz konkurent (nie napisze, ktory ale jest rowniez w czolowce) zebral na pewnym forum grupe ~200 osob, ktorej uczestnicy maja neostradopodobny Internet (moga zmieniac IP co circa 30 sekund). Grupa ta zamierza uderzyc kilka dni przed koncem konkursu. Biorac pod uwage ich "moc przerobowa" i zapuszczajac bota tylko na kilka godzin, sa w stanie naklikac ~100,000 glosow dziennie!

Czy to duzo - tak ale my mamy przewage w postaci liczby glosujacych, zarowno tych robiacych to regularnie jak i okazyjnie. Trzeba sie tylko zmobilizowac.

Wiem, ze "oni" tez zagladaja do tego tematu, wiec za duzo napisac nie moge.
Jesli ktos jest zainteresowany jeszcze wieksza promocja wiewiora - dawac na priv. Moj mejl wszyscy znaja.

[#59] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #58

Cudowne dziecko ma przyrost 1 głos na sekundę...

[#60] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #58

moja kobieta tez bedzie klikac, mysle ze jak tak dalej pojdzie to damy jakos rade:)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem