[#61] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #58

Siedzę cicho i się nie odzywam. Głosuję codziennie kilka razy, zareklamowałem na 2 stronach.
Widzę, że oni szykują bardzo nieczystą zagrywkę. Czy jest może jakiś punkt w regulaminie mówiący o zdyskwalifikowaniu w takim wypadku?

[#62] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@pwe, post #61

Najlepsze jest "cudowne dziecko" jeśli chodzi o stosunek głosów do ilości odsłon...

[#63] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@kjb, post #62

To są jakieś jaja, zdjęcie dziecka ma w tej sekundzie:

Głosów: 23645
Odsłon: 4,694


Moim zdaniem trzeba zjednoczyć siły z uczciwą konkurencją (czyli np. dresiarzem ze znakiem zapytania na plecach;) i zapytać bezpośrednio organizatorów co oni na taką dysproporcję głosów.
Co ciekawe źle będzie jeśli problem nagłosni się publicznie bo wtedy ciekawscy wejdą i nabiją "brakujących" odsłon dziecku.

[#64] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@grxmrx, post #63

Napisalem do organizatorow. Zero odpowiedzi. Praca z dzieckiem od samego poczatku, tj. od 24 grudnia zdobywa glosy bardzo regularnie (circa 3/min a wykres oddanych przez niego glosow to dokladnie linia prosta... po duzym katem). Teorie mam taka - albo organizatorzy zrobili podpuche by zobaczyc, kto bedzie podganiac botem albo ktos inny po prostu robi sobie zarty. Nie sadze, by organizatorzy usuneli jakas prace czy obcieli glosy.



Ostatnia modyfikacja: 03.01.2009 15:22:44
[#65] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #64

wg regulaminu ""1. W trakcie trwania Konkursu w Serwisie prowadzony będzie ranking najwyżej ocenianych Prac, zwany dalej „Rankingiem”. Pozycja Pracy w Rankingu określona będzie na podstawie liczby głosów osób odwiedzających Serwis oddanych na daną pracę.".

Czyli chodzi o osoby, jeśli odsłon jest mniej niż głosów to (wg mnie) znaczy, że nie głosują osoby.

[#66] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@grxmrx, post #65

Sluszna uwaga. Pisac mozna tutaj:

emilia.sabat[tu malpka]harderandharder.pl
mariusz.woznicki[tu malpka]harderandharder.pl

Mnie nie wypada, bo jestem uczestnikiem konkursu (tzn, moja zona jest) ;)



Ostatnia modyfikacja: 03.01.2009 16:05:37
[#67] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #66

Organizatorzy zabezpieczyli sie juz przed wielokrotnym glosowaniem z jednego komputera. Staram sie rokminic, co dodali ;)

Ale badz co badz, konkurs staje sie teraz bardziej uczciwy.
EDIT: Lamers... dodali ciastko sprawdzajace :D



Ostatnia modyfikacja: 03.01.2009 18:49:45
[#68] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #67

czili mówisz że np. po zainstalowaniu Tora mozna miec "niezłe przyspieszenie" ?

[#69] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@rzookol, post #68

TORA nie bardzo. Chyba, ze zalapiesz sie na liste naprawde szybkich PROXY ;) Cos ze zmiennym IP jest po stokroc lepsze.

[#70] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #69

No to cudowne dziecko już nas wyprzedziło. Żeby to zdjęcie jeszcze było na jakimś poziomie, ale widać że jest przypadkowe.

[#71] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@AS, post #70

Niom zgadzam się.. Kompletnie z tyłka zdjęcie..

[#72] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@AS, post #70

Jesli chodzi o dziecko:
http://my.opera.com/arti040/blog/

Nie wiem, czy w tym przypadku nie odpuscic...

[#73] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #72

Czyli Grxmrx miał w poście 63 rację :(

[#74] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@AS, post #73

@AS
Po czesci tak. Abstrahujac od tego, co napisalem na blogu, mam jeszcze jedna teorie dot. tego kto to moze byc i jak to robi. Pisalem o tym kilka postow wczesniej...

Tylko mobilizacja nas teraz ratuje, choc trzeba byc swiadomym, ze ten ktos jednym ruchem "bota" moze odklikac przewage.

Najlepiej pisac pod adresy, ktore podalem. Jak sie zorientuja, ze ludzie zauwazyli przekret, to moze sie tym zajma.



Ostatnia modyfikacja: 04.01.2009 20:13:29
[#75] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #74

Wiesz, jest jeszcze możliwość, że po całym tym zamieszaniu pan kombinator się zorientował, że kiepsko wygląda taka dysproporcja i przestawił automat na jakiś czas na same odwiedziny. CU może wcale w tym palców nie maczać...
[#76] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@recedent, post #75

"Cudowne dziecko" stanowczo straciło impet. :)
W tym samym czasie (od mojego ostatniego głosowania) Wiewiór [TM] ;) zebrał ok. 700 głosów OK a dzieciak zaledwie 58. I oby tak dalej. :D
[#77] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@APC74, post #76

Promujemy wiewiora, gdzie sie da... ostatnio w hiszpani nawet

[#78] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #77

Zauważyłem że dziecko ma teraz większą liczbę odwiedzin! Jak to możliwe?!
Jakiś podstęp?! Nie zdziwiłbym się, gdyby to organizatorzy zrobili to specjalnie, aby nikt nie wygrał nagrody.

[#79] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@pwe, post #78

Ta, pisalem o tym u siebie. Albo organizatorzy albo on sie zorientowal, ze juz jest zaglosno na ten temat i w ciagu jednej nocy naklikal 20,000 odslon.

[#80] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #79

Ścigamy, ścigamy - jest szansa! :)

[#81] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@_arti, post #79

Ja zauważyłem ciekawą rzecz.


Widzę właśnie, że przed chwilą dosłownie dzieciak zniknął.




Benedykt Dziubałtowski

EDIT:



znalazłem go.


http://10stycznia2009.pl/konkurs/praca/101


hmm...... Ciekawa redukcja :)



Ostatnia modyfikacja: 06.01.2009 12:43:26



Ostatnia modyfikacja: 06.01.2009 13:12:52
[#82] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@Benedykt Dziubałtowski, post #81

Właśnie. Ciekawa redykcja. O co tu poszło. Jeśli wykryli oszustwo, to powinni zdyskwalifikować. Ciekawe co na to autor tego zdegradiwanego zdjęcia?
[#83] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@kmilota, post #82

Dobrze się stało, że organizatorzy zareagowali na to jawne pogwałcenie zasad konkursu. :) Trochę szkoda, że odbyło to się jakoś tak po cichu, bez słowa komentarza z ich strony. A może źle szukałem, lub planują skomentować konkurs po jego zakończeniu...
[#84] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@APC74, post #83

A ciekawe co się stało z prawie 9000 głosów oddanych na "wiewióra"?
[#85] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@kmilota, post #84

Przecież jest ponad 30000 głosów, więc niczego nie brakuje.

[#86] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@lord_spider, post #85

Jak dzisiaj rano sprawdzałem to było ponad 38000 głosów. Czyli coś skasowali.
[#87] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@kmilota, post #86

Coś ci się chyba pozajączkowało. Wiewiórka dopiero niedawno dobiła do 30 tysięcy... Z ilością odsłon nie pomyliłeś?



Ostatnia modyfikacja: 07.01.2009 07:28:13
[#88] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@kmilota, post #82

Wywalają tych, którzy nie są autorami własnych prac i się do tego przyznają rotfl
http://www.forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=26138&page=5



Ostatnia modyfikacja: 07.01.2009 19:42:41
[#89] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@necavi, post #88

Jak to mówią głupio uczciwy no nie? :D

[#90] Re: Przeklikacie jeszcze raz? ;)

@Arbuz, post #89

Podbijam. Glosowac, glosowac :)
btw: czemu nie ma tego watku w ostatnich na glownej?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem