Wątek zamknięty
[#1501] Re: Skundlona elita!

@selur, post #1499

PRECZ Z KOMUNA


Czyli koniec z socjalistyczną partią PiSS. To mi się podoba. Skończy się zasiłek dla nierobów i "czy się stoi czy się leży 500 złotych na wódkę się należy" OK
[#1502] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1501

"..socjalistyczną partią PiSS"


[#1503] Re: Skundlona elita!

@selur, post #1502

Niestety. Trzymanie się za głowę nic nie pomoże selerku.

[#1504] Re: Skundlona elita!

@selur, post #1502

Niestety selerku nie dostaniesz większego zasiłku od socjalistycznej partii PiSS. Oni tylko swoim dają podwyżki i medale szeroki uśmiech

[#1505] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1504

Smiech
PS. Brakuje jeszcze jednego rysunku, na którym razem jedzą i śpią i to wszystko to spisek np. Rosji. Tak to chyba leciało, swoją drogą ciekawe jak potoczy się sprawa braci ciężarowców?

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2016 18:51:57 przez KM
[#1506] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1505



[#1507] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1505

Nowy projekt resortu sprawiedliwości. Odpowiedzialność karna za udzielanie korepetycji.

W projekcie ustawy dotyczącej tzw. konfiskaty rozszerzonej wprowadzono nowego typu przestępstwo. Ten, kto udziela korepetycji i nie ujawnia swoich dochodów, może ponieść odpowiedzialność karną, jeżeli codziennie wita się z sąsiadem, który kiedyś okaże się przestępcą.

- Jeżeli ktoś codziennie wita się ze swoim sąsiadem, to można będzie interpretować, że utrzymuje z nim stałe kontakty, a to może doprowadzić do odpowiedzialności karnej - mówi Michał Magdziak.


To jest jakiś Monty Python. Miejsc w więzieniach im zabraknie. Dobra zmiana
[#1508] Re: Naziole w Rosji

@sigma2pi, post #1450

Gdyby to okazało się prawdą, to prezydentem USA może zostać "warzywko", a to nic dobrego

http://www.infowars.com/secret-service-leaks-hillarys-health-to-press/
[#1509] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1492

Po raz kolejny piszę - gość nie ma wyższego wykształcenia farmaceutycznego - nie ma dyplomu, nie ma prawa wykonywania zawodu, bo nie figuruje w rejestrze. Może być ewentualnie technikiem farmaceutycznym, po dwuletniej szkole policealnej albo człowiekiem wykształconym w zupełnie innym kierunku, pracującym jako np. pomoc apteczna. Farmaceutą (magistrem farmacji) nie jest z pewnością.

P.S. "Tarnów" pisze się z wielkej litery.

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2016 16:09:09 przez recedent
[#1510] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1506


Co do korepetycji, gdybym ich udzielił synowi "sąsiada" i nie wziął za to kasy, bo tak zrobiłem kiedyś, to też mnie wsadzą? Jeżeli ktoś faktycznie kręci lody na korkach, a są tacy, to niech płacą podatki, Ty, ja musimy płacić.

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2016 16:40:00 przez KM
[#1511] Re: Skundlona elita!

@recedent, post #1509

Gość nie ma żadnego wykształcenia. Nie jest farmaceutą ani aptekarzem.

Zamiatał schody i podłogę oraz nosił pudełka z bandażami, na tym polegała jego praca w aptece. Lepiej?
[#1512] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1510

Jeśli mówisz sąsiadowi dzień dobry a on po paru latach okaże się złodziejem tabletek przeciwbólowych z tarnowa to znaczy, że utrzymujecie stałe kontakty a to oznacza współpracę i idziecie razem siedzieć
[#1513] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1505

ciekawe jak potoczy się sprawa braci ciężarowców?


Kara za doping. Bracia Zielińscy muszą odejść z armii.

Tylko kilka miesięcy Adrian i Tomasz Zielińscy byli zawodowymi żołnierzami. Po aferze dopingowej na igrzyskach w Rio de Janeiro obaj bracia muszą zdjąć mundury. Wojsko wyrzuca także podnoszenie ciężarów z grupy sportów wspieranych przez armię.
[#1514] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1512

Żarty żartami, ale z tym Tarnowem to pojechałeś. Trzymajmy poziom. Źle mi się to skojarzyło.
[#1515] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1514

KM do Diabła:
Trzymajmy poziom.
Smiech



Ostatnia aktualizacja: 16.08.2016 23:17:02 przez Dopuser
[#1516] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1514

Nie wiem o co chodzi ale wybacz, nie miałem nic złego na myśli. Po prostu przypomniało mi się sprawa o złodziejach leków z tarnowskiego podających się za pracowników NFZu.




Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 00:13:27 przez Diabeł
[#1517] Re: Skundlona elita!

@Dopuser, post #1515

Nie bój się, nie zniżymy się do twojego poziomu. Możesz być spokojny o to OK
[#1518] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1510

Nie da się zarobić pieniędzy bez podatku, jest to nie możliwe. Nawet Państwo płaci podatki chociaż może o tym nie wiedzieć.

Bo jeśli masz złotówkę i kupujesz coś to płacisz dajmy na to 22% Vat. A gdy chcesz zarobić tą złotówkę to w jaki byś to sposób nie zrobił. To osoba którą Ci ją wręcza musiała zapłacić podatek. Ot tej właśnie złotówki.

Bo nie wydaje mi się aby Polska Mennica rozdawała pieniądze.


Podatki prowadzą donikąd, są tylko po to aby politycy nie musieli robić. Jak by nie było podatków to by musieli iść do pracy. Wystarczy nakładać marże, od sprzedaży.


Bo jeśli np: zasadzę sobie worek ziemniaków i wyrosną mi trzy worki to czemu znowu jeden będę musiał oddać.

To jest podatek czy haracz za ochronę? Tak właśnie wygląda legalna Mafia.
[#1519] Re: Skundlona elita!

@TechNineWonder, post #1518

No tak, zlikwidujmy wszelkie podatki, a obudzimy się w kraju mlekiem i miodem płynącym, jakie to proste, tylko czy gdziekolwiek tak to zadziałało pomysł . Ze skrajności w skrajność
[#1520] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1517

[#1521] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1520

Czego w ogóle dotyczy ten temat ? Nie chce mi się czytać od początku...
[#1522] Re: Naziole w Rosji

@sigma2pi, post #1508

Stara szkoła CIA w Clinton. "W ciągu 6 tygodni w niewyjaśnionych i podejrzanych okolicznościach straciło w USA życie 5 osób niewygodnych dla Hillary Clinton"

https://www.youtube.com/watch?v=xb_N02-vh8M

Oczywiście w Polsce radość na myśl o wygranej Clinton, bo resetu stosunków z Rosją nie zapowiada, czyli dalej będzie można robić laskę Amerykanom i snuć plany agresji na Rosję, a oportunistom wyperswadować założenia tej polityki w nowej Berezie
[#1523] Re: Skundlona elita!

@Hubez, post #1521

Tu się głównie narzeka na politykę i gospodarkę PL tudzież UE. Także spiera się o prawdę historyczną, a czasem hejtuje nawiedzone pieśni pochwalne o pewnych partiach.
[#1524] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1520



[#1525] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1524

Całkowity zakaz aborcji: Sejm rozpoczyna prace

To bardzo pomoże polskiej demografii, jak kobieta będzie wiedziała, że w wypadku ciężkich chorób płodu nie będzie mogła go usunąć, tylko będzie musiała urodzić i zajmować się chorym dzieckiem. Czyli zajście w ciążę będzie równoznaczne z ryzykiem zmarnowania sobie życia. Znakomity pomysł, nie ma co.
[#1526] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1525

Macie swoje państwo chrześcijańskie
Będzie mogła za to się pomodlić i doznać łaski boskiej kiedy wręczy pełną kopertę jakiemuś czarnemu spaślakowi
[#1527] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1524

Nie rób tak więcej dałem się wkręcić jako fan SF. Patrzę plakat i pierwsza myśl, ciekawe gdzie ta noc i co będą wyświetlać, a tu zjazd na dół plakatu i dałem się złapać.
[#1528] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1520

link Ja mu się nie dziwię, chłopiec dostał medal (będę złośliwy, może Macierewicz jest homo i stąd medal dla rzecznika). Argumentacja PISS, którą słyszałem w TV za przygotowanie zjazdu NATO przynosi mi wstyd jako Polakowi, że tak głupich polityków wybraliśmy do Sejmy i Senatu. Powtórzę PISS+PO to to samo zło. Nie wierzę, że nie mają dobrych, mądrych polityków w szeregach PISS, ale wolą kolesi wpychać na stołki. Macierewicz = Niesiołowski.
[#1529] Re: Skundlona elita!

@KM, post #1528

Mówiłem, że tak będzie. Że będzie cyrk, wiocha, złodziejstwo, kolesiostwo, dymanie podatników, żenada i patologia tak samo jak za ich poprzedniej kadencji. Siedzę i się śmieje, że głupi ludzie dali się drugi raz nabrać(wydymać) i drugi raz wybrali PiSS.

Jednak Polak nie mądry po szkodzie. Polak ma bardzo krótką pamięć.






Ostatnia aktualizacja: 20.08.2016 23:40:15 przez Diabeł
[#1530] Re: Skundlona elita!

@Diabeł, post #1529

" (...)
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

J. Kochanowski Pieśń o spustoszeniu Podola

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2016 09:18:25 przez KM
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem