[#61] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #59

twoja Amanada za 30 lat


[#62] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #61

kurczę, selur... Wiesz co, weź najlepiej pójdź w ślady mikeciosa i już nic nie pisz, bo aż mi szkoda patrzeć, jak się miotasz, usilnie wklejając w każdym kolejnym komentarzu jakieś zd*py zdjęcia z rozbawionym emotkiem dla zachowania pozorów i pokrywające się z rzeczywistością jedynie w Twoich radosnych urojeniach. Najpierw, widząc, że mnie Twój bełkot nie rusza, przeskoczyłeś na panią dentystkę, a teraz na laskę z neta.
ale ok, skoro Ci to potrzebne do szczęścia, to masz: "ona wcale tak nie będzie wyglądać! Jakie Ty głupoty wypisujesz, rzal!!!111 Chyba Twoja stara! Sam tak będziesz wyglądać haha!".
Nakarmiony?


Ostatnia aktualizacja: 23.08.2020 09:04:27 przez snajper
[#63] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #62




[#64] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #63

ehh, no ok. To specjalnie dla Ciebie, skoro tak lubisz tu zaglądać...



ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2020 12:37:15 przez snajper
[#65] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #58

Mnie też bardziej kręcą figury biodrzaste niż biuściaste. :)
[#66] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #64





[#67] Re: Snajpi i pani dentystka

@ZbyniuR, post #65

to piątka OK Ale kończę, bo widzę, że selurowi przybyło ignorów, a ja jednak nie mam ochoty się zeszmacić.
[#68] Re: Snajpi i pani dentystka

@snajper, post #67

nie boj zaby...
95% to od Januszowow zez Slunska a sa i tacy co z fastnickow wala ok, racja

remember: Janusz to nie imie Janusz to mentalnosc!
[#69] Re: Snajpi i pani dentystka

@selur, post #68

Janusze tanczom

Tańczący banan
[#70] Re: włosy

@snajper, post #44

żeby nie zakładać nowego wątku. Właśnie pojawił bardzo mądry film, dowodzący słuszności posiadania włosów. ok, racja
zróbmy ankietę. Czy Amigowcy golą włosy w miejscach intymnych? Bo jeśli tak, to dla ładnych pań świadczyć to może o:
  • niskiej produkcji testosteronu
  • niskim popędzie seksualnym
  • zaburzeniach erekcji
  • niedojrzałości płciowej

ponadto brak włosów w miejscach intymnych skutkuje:
  • szybszym spadkiem podniecenia seksualnego
  • niższą atrakcyjnością dla partnerów seksualnych wskutek szybszego ulatniania się feromonów
  • brakiem ochrony przed patogenami, brudem i szkodliwymi mikroorganizmami
  • zwiększonym ryzykiem zarażenia mięczakiem zakaźnym.

To tak w skrócie. Tera idę smażyć filety.

[#71] Re: Ładne panie

@snajper, post #59

nie mogę znaleźć mojego posta tematycznego z taką jedną ładną panią Więc wkleję tutaj, odpowiadając na post z inną ładną panią. Ładna pani na instagramie.


Ta ładna pani deklaruje się jako zagorzała chrześcijanka, ale że na PPA nie wolno pisać o religii, to ograniczę się do suchej informacji. Ponadto ta ładna pani lubi korzystać z dóbr, jakie zostały jej dane, zapewne mając w pamięci przypowieść o talentach, i coś tam trzyma na onlyfans. Ale o wykorzystywaniu dóbr też nie wolno pisać. Zostawię więc tylko zdjęcie z niedzielnego spaceru ładnej pani na łonie natury.

[#72] Re: Ładne panie

@snajper, post #71

Też bym chciał mieć taką część ciała którą wystarczy fotografować aby mieć z czego żyć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem