[#1] amipulpity 🖥️
nigdzie na forumie nie znalazłem takiego wątku. Jest tylko jakiś konkurs sprzed stu lat. A "Wasze blaty" w graffiti jest do przeglądania desktopów niewygodne, bo:
1. w galerii screeny są małe i nic poza minitapetą nie widać (nie widać tam też wszystkich miniaturek, bo jeden user może mieć w zbiorze kilka screenów)
2. przeglądanie screenów w większych rozmiarach też nie jest wygodne, bo strzałkami skacze się tylko po desktopach ze zbioru jednego usera
3. na jednej stronie widać max 25 screenów, a tutaj może być 30 (albo i więcej, jeśli jeden user wrzuci kilka )!

to wrzucajcie swoje desktopy!





P.S. odkryłem taki lifehack. Jak ustawi się Layout w WBPattern na Center, to tapeta ładuje się szybciej niż w Scale.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 02:42:57 przez snajper
[#2] Re: amipulpity 🖥️

@snajper, post #1

Dziwne, że bez brody dałeś...

Nie lepiej?
[#3] Re: amipulpity 🖥️

@amikoksu, post #2

czemu dziwne? Ona nie ma brody, jak zresztą znaczna część kobiet.

Nie lepiej?

Chciałbyś, żeby Jessie Frye nosiła brodę?
[#4] Re: amipulpity 🖥️

@snajper, post #3

Chciałbyś, żeby Jessie Frye nosiła brodę?

Myślałem że lubisz włosy na brodzie (coś w innym wątku pisałeś), nawet takie sztuczne.
[#5] Re: amipulpity 🖥️

@amikoksu, post #4

a, był taki wątek. Ale ten jest o czym innym. Jak masz pytania personalne, co lubię, a czego nie lubię, i czy masz zakładać sztuczną brodę, czy cycki, to priv, a nie tu się za mną plączesz i swoje flirty uskuteczniasz.

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 22:23:05 przez snajper
[#6] Re: amipulpity 🖥️

@snajper, post #5

Jak masz pytania personalne, co lubię, a czego nie lubię

Nie mam, bo już sam się wygadałeś że lubisz brodę i chciałbyś taką.
link

A taką to nie, czyli wnioskuje że nie lubisz takiej.
link
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem