[#1] AmiWigilia'2009 Poznań
Z racji, że zbliża się grudzień tak więc tradycyjnie (czyli po raz drugi) chcielibyśmy zorganizować i zaprosić wraz z kolegami na AmiWigilię do Poznania.

Chcemy aby tym razem wyszło to bardziej uporządkowanie niż rok temu.

Tak więc mam pytanie:

1. Kto by chciał nam pomóc? Na bank przydałaby się osoba/osoby z AmigaOS 4.x i MorphOS 2.x oraz AROS. My niestety posiadamy tylko Amigi klasyczne.
2. Kto planuje się pojawić sam lub ze sprzętem? Ważne jest ile ludzi chce przyjechać z Amigami to postaramy się zorganizować odpowiednią ilość monitorów (CRT)? Myślimy nad wprowadzeniem bezpłatnych zapisów tak by dla pierwszych osób zagwarantować ilość wspomnianych monitorów.

Termin wstępnie to 18 lub 19 grudzień 2009, miejsce to samo czyli klub Meskal w Poznaniu. Czas trwania imprezy wstępnie od 10 do... 22? Chyba, że chcecie do 6 rano?
[#2] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #1

Ja odpadam, przed samymi świętami to bardzo niedobry dla mnie termin...

[#3] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@Grzegorz Kraszewski, post #2

ja raczej w tym roku nie wpade chociaz w ubieglym bylo bardzo fajnie (czyt duzo alkoholu ) OK

[#4] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@HOŁDYS, post #3

Nawet jeśli zainstaluje File Mastera? :)

Co do terminu to jeszcze będziemy dokładnie uzgadniać, może coś się da innego zaproponować.
[#5] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #4

he he FM2.2 i wpadam :) ale naprawde przezylem szok po 15 latach amigowania wpisujac u kogos w AmigaDOS C:FM .. dostalem blad :)

[#6] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@HOŁDYS, post #5

Hehe, no to może bym zainstalował FM 3.0 ;)
[#7] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #6

Jestem na 100% i tym razem przyjadę tramwajem:) Choć jak Hołdysa nie będzie to nie wiem... kto ze starej alko sceny będzie?:)

Co do Ami to moja, uszkodzona 1200 poszła do żyda równo rok przed zeszłorocznym party :/

[#8] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@Hypnotic, post #7

Jest trochę czasu to miejmy nadzieję, że ludziska się określą co i jak. Mam nadzieję, że uda się nam sklecić coś chociaż troszkę lepszego niż rok temu.
[#9] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #8

A jak z terminem? Zostaje ten co w pierwszej wiadomości?

[#10] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@lord_spider, post #9

Wstępnie mamy tak ustalone, ale jeszcze pogadamy z właścicielem klubu, może uda się coś wcześniejszego, ale średnio to widzę.
[#11] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #10

Jest bardzo duża szansa że i ja będe :)
O ile pkp nie zmieni rozkladu jazdy pociągów .

[#12] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@Drako^lM, post #11

Zapraszam. PKP to chyba teraz zmieniało rozkład jazdy, więc powinno być ok.
[#13] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #1

Fajowo:) jesli nie wypadnie nic megawaznego to chetnie sie przyczlapie tramwajem. Moze do tego czasu reanimuje mojego amithlona :D Jak nie uda sie z amithlonem to sprobuje posadzic AROSa.



Ostatnia modyfikacja: 06.11.2009 15:40:49
[#14] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@Lorak, post #13

Z AROSem byłoby fajnie, z chęcią zobaczyłbym jak to działa.
[#15] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #14

No to nie wypada nie być jak to impreza u nas. Tym razem trafię bez pudła ( bez idiotycznych podpowiedzi mojego kumpla he he). Ludziska z WLKP obecność obowiązkowa! Pełna mobilizacja, ja w ubiegłym roku jechałem przeziębiony, ale fajnie było. Poznałem kilka osób, liczę na więcej znajomości w tym roku. Może wpadnę z Efcią, ale musiałbym autkiem podjechać, bo tłuc się autobusem? Zobaczymy.

PS. Rok temu nie było źle, wierzę, że w tym będzie jeszcze lepiej. OK

Kurka teraz to już tylko soczki mi zostały, bo na "prochach" jadę. :(

[#16] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@ender, post #15

Być może będę.
[#17] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@ender, post #15

Zapraszam, najlepiej właśnie z Efiką. Fajni by było jakby, że tak powiem pojawił się nowocześniejszy sprzęt niż tylko klasyczne amigi.
[#18] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #17

No to wpadniemy, niech inni się pobawią trochę sprzęcikiem, ale coś szybszego też byłoby wskazane.

[#19] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #17

Ja może przyjade z pegazem to pokaze troszke softu :)
Np MorphOS Media Center ;)

[#20] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@Drako^lM, post #19

Daleeeeko ;)

[#21] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@GumBoy, post #20

Szkoda.

[#22] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #1

Jak Poznań to i ja się piszę :D zobacze wkońcu jakąś nową Ami;) i może dostanę już AmigaForever z Efunzine to i laptopa wezmę :D
[#23] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@GumBoy, post #20

GumBoy napisał(a):

> Daleeeeko ;)

A jakbym jechał przez Breslau do Posen w aucie? :P
[#24] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@madman15, post #23

Jeśli nie będę jeszcze w Bieszczadach na święta, to w sumie why not.

[#25] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@GumBoy, post #24

Tak więc ludzie nie ma się co zastanawiać tylko przyjechać. Postaramy się co by było fajnie i miło. ;)
[#26] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@radzik, post #25

Coś mało ludzi chce odwiedzić Poznań szkoda.

[#27] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@ender, post #26

Jako osoba mająca już doświadczenie w robieniu imprez . Nie ma co się przejmować zapowiedziami czy potwiedzaniem udziału w imprezie .

I tak zawsze jest lepiej ;)
OK

[#28] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@Drako^lM, post #27

Ja będę, ale dopiero w 2011 (jak będzie Amiwigilia w Poznaniu) :)

[#29] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@Drako^lM, post #27

Fakt coś w tym jest. ;) Zupełnie jak z organizacją zlotów Garbusów. ;)
[#30] Re: AmiWigilia'2009 Poznań

@pampers, post #28

2011 to jeszcze ok, gorzej pewnie z 2012. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem