kategoria: AmiWaWa
[#1] AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska
Witam,

czy byłby chętny ktoś się przejechać na ww. imprezę ze Śląska? Prawdopodobnie jadę z Rybnika przez Oświęcim/Katowice, mogę zabrać 1 osobę. Koszt - taniej niż PKP :)
[#2] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@madman15, post #1

Auto w gazie?

[#3] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@arti4-92, post #2

nie, zasadniczo to w Rybniku :)
ale tak, bedzie zagazowane.
[#4] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@madman15, post #3

Ja być może też będę się wybierał i również będę jechał ze Śląska (trochę dalej na południe od Rybnika).
[#5] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@madman15, post #1

Ja sie w dalszym ciagu pisze na to. ;)

[#6] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@jw_amigowiec, post #5

Czwarta osoba do auta poszukiwana. Jadę ja, jw_amigowiec i Phibrizzo.
[#7] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@madman15, post #6

Ma być was więcej niż w tamtym roku. Tendencja musi być zachowana :)

Ze swojej strony obiecuje trzecią edycję konkursu w Sensibla. Nagroda dla zwyciezcy jak zwykle ta sama. Zakupiona w pobliskim supermarkecie zielona flaszka Grolscha :)

No i licze na wieksza odwagę i większą liczbę uczestników. Jako Amigowcy powinniście doskonale znać SWOSa i powinno was do niego ciągnąć jak cholera. Jeżeli są opozycjoniści w postaci zwolenników Kick OFFa nie ma problemu, możemy zrobić alternatywny turniej.

Uprzejmie proszę o zabranie ze sobą własnych Joysticków.



Ostatnia modyfikacja: 09.03.2011 07:51:14
[#8] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@madman15, post #1

A że tak zapytam - kiedy odbędzie się ta impreza ?

[#9] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@alf, post #8

26 marca 2011
http://anin.ovh.org/Amiga.htm

Impreza była niedawno ogłoszona na PPA, jest też umieszczona z boku na PPA w dziale imprezy. Poproszę niedługo o ponowne umieszczenie ogłoszenia celem przypomnienia.

[#10] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@AS, post #9

@AS: jak możesz to popraw opis dojazdu na stronie AmiWawy. Pętla przy Dw. Centralnym jest teraz w remoncie i 525 odjeżdża z innego miejsca.

[#11] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@Marek Szyprowski, post #10

Dzięki. Już poprawiłem, teraz odjeżdża z Emilii Plater.

[#12] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@AS, post #11

AS w tym roku postarales sie z plakatem jest stylistycznie poprawny :)
podoba mi sie kolorystyka i wpada w oko

[#13] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@HOŁDYS, post #12

Plakat jest fajny, ale muszę się przyznać, że jest autorstwa Radova. Jak zresztą wcześniejsze, taki podział obowiązków ustaliliśmy. Ja byłem tylko cenzorem :D

[#14] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@AS, post #13

Nie zmienia to faktu że jest fajny. Klasyczny. +1 ode mnie. OK
I trochę ciekawych klasyków pewnie się pojawi.

[#15] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@stachu100, post #14

Ile tych Poprzecznych tam jest??
Normalnie jak w NY,
mieszkam w Wawie 40 lat i pojecia nie mialem ze sa takie ulice

[#16] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@AS, post #13

Mi też się podoba, zobaczę jak namówię drugą połówkę na wyjazd do Wawy to z chęcią przyjadę na copy party ze swoim klasykiem.

[#17] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@Ancestor, post #15

Wszystkich jest 12 Poprzecznych. I to są nazwy już przedwojenne.



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2011 22:23:04
[#18] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@sand, post #16

copy party :))))))))) he he he ciekawe ile bedzie dyskietek...
to sa zwykle meetingi prykowamigowch a nie szumne Party demoscenowe...
tam nawet nie wolno wypic

[#19] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@HOŁDYS, post #18

Możesz się zdziwić ;)
Żebyś tylko nie doznał jakiegoś szoku na widok, ładnie opisanych, eleganckich, wypasionych... dyskietek 3.5"

Od kilku tygodni siedze, segreguje, zgrywam, drukuje etykiety... tak wiem, w tym sensie jestem wariatem ;)

[#20] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@Duracel, post #19

stary ja mam kilka tys (doslownie kilka K ) dyskietek 3.5 cala
sporo tez orginalnych tytulow

[#21] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@sand, post #16

Jakoś z każdego party przyjeżdzam z softem. Czasami zdaje się, że ma sie wszystko a tu niespodzianka ! ;) coś nowego.

[#22] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@HOŁDYS, post #20

OK, ale ja wyjściowo swoich dyskietek z lat 90 miałem około 25 (głownie dema i moduły własne i cudzesy... dosłownie kilka gier).

Teraz wydrukowałem sobie etykiety, przebrałem 600 dyskietek, część sprzedałem, część zostawiłem i zgrywam z ADFów to co mi się przypomni a co było warte :)

Muszę się męczyć po kablu, a to trochę trwa, poniważ program który mi polecono (adfblitz) czy jakos tak cos kaszani i gry tak przekonwertowane na dyskietke nie wszystkie mi dzialaja.

Do tego musze mieć 3 Amigi odpalone, żeby upewnić się:

- na X-copy, czy dysk się dobrze zgrał i nie pojawiły się bad sectory.
- na 1200 czy gra działa pod AGA
- na CDTV czy chodzi pod 1.3 OCS/ECS.

z tym blitzerem czy jak mu tam bylo na poczatku ok. wiekszosc tytulow dzialala, potem cos sie pokaszanilo.

[#23] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@Duracel, post #22

Tak się zastanawiam i może poza tematem, ale czy spotkał się ktoś z takim o to tytułem : POOM - jest to oczywiście gra a raczej demo pokazujące że jednak Dooma można zrobić na Amidze - (rok po premierze Doma ). Demo gry zostało o ile się nie mylę stworzone przez dwóch Skandynawów z czego jeden w tamtym czasie został zwerbowany do wojska i projekt upadł.

A pamiętam ze dorwałem to demko na jakimś spotkaniu tylko nie wiem czy to nie było czasem w Raciborzu. Może się mylę co do miejscowości ale na pewno party było gdzieś tam ;P

Czy ktoś widział, czy ktoś ma :)



Ostatnia modyfikacja: 11.03.2011 08:06:26
[#24] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@(V)(I)mothe(P), post #23

Wg bifellas http://bitworld.bitfellas.org/demo.php?id=27531 to tylko demo było.

PS. Odpaliłem tak chodzi się po korytarzu w małym okienku. Brak tekstur podłogi i brak sufitu.



Ostatnia modyfikacja: 11.03.2011 08:22:19
[#25] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@sand, post #24

Hmmm no właśnie nie pamiętam już, może i tylko demo, ale wiem że się dało poruszać po korytarzu, jeden poziom.

Jak będę w domu to sobie sprawdzę bo po screenie nic nie widać.



Ostatnia modyfikacja: 11.03.2011 08:10:50
[#26] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@sand, post #24

PS. Odpaliłem tak chodzi się po korytarzu w małym okienku. Brak tekstur podłogi i brak sufitu.


Byle klamki byly ;)

HOLDYS, a co masz z tych oryginalow na sprzedaz? ;)

Ja w wersjach dyskietkowych mam jakies 10 oryginalnych gier, ze 3 programy, plus kilka dodatkowych, ale bez pudelek i instrukcji. Traktuje je jednak jako element "ekspozycji", a nie formy uzytkowej :)

Na CD32 natomiast mam okolo 60 oryginalów.

[#27] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@Duracel, post #26

4 kartonowe pudla po TV ..od hitow po crapy. (niektore tytuly mam w FOLI !! wogole nie rozpakowane ;-] )
Wystawiam powoli zdublowane rzeczy bo zona chce mi to wywalic do piwnicy - a wiadomo albo ukradna albo zjedza przyjaciele



Ostatnia modyfikacja: 11.03.2011 09:55:35
[#28] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@HOŁDYS, post #27

Ze tez te zony nie sa w stanie sie przerzucic np. z Mody Na Sukces, na Project-X dajmy na to ;D

Ja emigrowalem czesciowo na dzialke ze sprzetem. W domu zostaly Amigi (poza A500), C64 i Atari. Bronie ostatniego bastionu w szafie, czyli polki o powierzchni 2m kwadratowych, oraz jednej polki przy wyrku ktora okupuje moja CD32.

Na Boxowych wersjach staralem sie nie koncentrowac przy zbieractwie, bo wiedzialem czym by sie to moglo skonczyc.

p.s
Ty sie nie zastanawiaj czy przyjechac, tylko bier ile sie da i sie melduj ;)

[#29] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@madman15, post #1

Auto pełne, tzn. 4 osoby na pokładzie będą. Szykuje się niezła jazda :)
[#30] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@madman15, post #29

A my mamy jedno miejsce - lecimy trasą Wrocław - Łódź - Wawa. Jakby kto chciał to dorzuca do bendzynki i jedzie z nami, niestety na sprzęt już miejsca może zabraknąć bo będziemy tego mieli sporo (ja A1200, A2000 i CD32, 2 monitory a kolega A600 i monitor, oprócz tego lapek i głośniki)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem