kategoria: AmiWaWa
[#31] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@altcomputing, post #30

Na 99 % jedziemy z Lublina w sobotę z rano z Marxem mamy 2 miejsca wolne ( bagażnik zajęty ) :) .

[#32] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@altcomputing, post #30

Wyznaczyłem już trasę, jeśli jest ktoś chętny wsiąść po drodze to mamy jedno miejsce. Trasę można podejrzeć tu: Link do trasy na googlemaps

[#33] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@altcomputing, post #32

Przejezdzasz 2 przystanki tramwajowe ode mnie :] O ktorej bedziecie w Lodzi?
EDIT: znaczy Sieradzka/Armi Krajowej w Zgierzu. Tam mam owe 2 przystanki.



Ostatnia modyfikacja: 24.03.2011 20:56:40
[#34] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@_arti, post #33

Bump!

[#35] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@_arti, post #34

Nie wiem, zostaw namiary na Priv, my startujemy ze Świdnicy o 5 rano, zadzwonimy jak będziemy w pobliżu.

[#36] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@sand, post #16

Nie zabieraj drugiej połówki, bo pewnie będzie marudzić tak jak moja :-p Chyba że zabierzesz do Wawy i wyślesz ją do muzeum sukienki nowoczesnej, a sam wbijesz na party :-p
[#37] Re: AmiWaWa 3 - dojazd ze Śląska

@flops, post #36

letko po ptokach:), ale fajnie bylo:P. Nocleg u Dedmena-tego nie da sie kupic:), czy jak to tam w tej reklamie lecialo.



Ostatnia modyfikacja: 01.04.2011 17:31:15
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem