kategoria: SACP
[#31] Re: Kiedy SACP?

@stachu100, post #30

Hej Stachu! znasz przecież mojego pecha :) jak cos pada to już dokumentnie :)

[#32] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #31

Tiaaa.....
Tak samo jak walnięty Blizzard 1260.
[#33] Re: Kiedy SACP?

@stachu100, post #32

No tak, ale nie zaprzeczysz, że coś padło ... ok, racja

[#34] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #33

Nie zaprzeczę. Ale koś mu wybitnie "pomógł".
[#35] Re: Kiedy SACP?

@stachu100, post #34

winowajca jest jeden - zakichany ekran, który spowodował zwarcie

[#36] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #33

Biax nie poddawaj sie,ja walczylem z moja Ami dwa miesiace,ale teraz fruwa.Staszku dzieki za pomoc i dobre rady.Biax daj znać,czy pojedziesz.Może,to jakaś pierdoła,jak mówi Staszek.

[#37] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #35

Mam zapasową płytę do A1200... może jesteś zainteresowany?

Najwyżej się zamienimy a ja się potem będę głowił nad tą Twoją.



Ostatnia modyfikacja: 28.09.2011 19:34:06
[#38] Re: Kiedy SACP?

@Grisza, post #36

Będę się baaaardzo starał wybrać, jakby co pojedziesz samochodem ze sprzętem ?

[#39] Re: Kiedy SACP?

@altcomputing, post #37

Super, jeżeli tylko taki układ wchodzi w grę ? :) Dzięki z całego serca

[#40] Re: Kiedy SACP?

@altcomputing, post #37

No właśnie ja tak w temacie....
Na tym SACP chcę wreszcie wygospodarować stolik pod sztandarem KUPIĘ/SPRZEDAM/ZAMIENIĘ/ODDAM. Żeby na stoliku nie były tylko moje graty proponuję:

1. Zabrać z szafy to co w niej amigowatego, i nie tylko, a nam już nie potrzebne i wyłożyć na rzeczony mebel.
2. Zabrać większe zapasy środków płatniczych na wymianę na stolikowe dobra.

[#41] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #25

Biax jeśli pojade,to na pewno z Amiga i resztą gratów.Czekam na kostki 2x128 MB i parę innych rzeczy.Mam nadzieję,że dolecą,daj cynk jak będziesz pewny wyjazdu.Co do pomysłu ze stolikiem,to spoko mam parę gratów na zbyciu,jak choćby VooDoo 4.

[#42] Re: Kiedy SACP?

@Grisza, post #41

Grisza, dam Ci znać jak tylko załatwię wolną sobotę ... dzięki OK

[#43] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #42

Świetny pomysł z tym stolikiem :)

[#44] Re: Kiedy SACP?

@*y, post #40

Wyśmienity pomysł! Przywiozę cały bagażnik klamotów!

[#45] Re: Kiedy SACP?

@AceMan, post #43

dokładnie... będzie można poczuć namiastkę starych giełd komputerowych

[#46] Re: Kiedy SACP?

@*y, post #40

Cześć
Czy ktoś by był zainteresowany dopałkami do 1200.
Bo mam dwie na zbyciu za cenę taką jak i ja za nie dałem , zbieram na medka !
Są to Mtec 1230/28 i MKII 1230/50/max 64mb. Ta pierwsza jest po prostu super pod względem bezkolizyjności z systemem po prostu władasz i cieszysz się szybkością lecz zapycha PCMCIA. Druga to najlepsza wersja Apollo 1230MK II jaka wyszła lecz należy coś w startupie systemu zmienić bo nie na każdym chce fruwać ,nie zapycha PCMCIA i ma możliwość dołożenia dodatkowej podstawki pod pamięć, w tej wersji jaka teraz jest można bez problemu zabudować 32MB.
Może zabiorę ze sobą jeszcze Scandobler wewnętrzny Mikronika wraz z ami1200 lecz nad tym się zastanawiam.
Są chętni na tego typu sprzęt ?
Jeszcze pytanie czy ktoś może zabrać kilka egzemplarzy PPA6 bo bym chętnie zakupił jeden na miejscu ?



Ostatnia modyfikacja: 02.10.2011 20:22:15
[#47] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #46

PPA 6 będzie wysyłany od 4 pażdziernika,więc raczej nie da rady,może zamów,ja właśnie to zrobiłem.Jeśli pojadę,to też będę miał parę "gratów",jak Blizz 1230 IV,4xEIDE elbox-u i parę innych.
:D

[#48] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #46

Hej
A ile chcesz ?
[#49] Re: Kiedy SACP?

@Dark_luke, post #48

Za jaki osprzęt ?
[#50] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #49

Za M-Teca i Apollo, podaj ceny.



Ostatnia modyfikacja: 02.10.2011 22:28:48
[#51] Re: Kiedy SACP?

@altcomputing, post #50

Mtec Titanium 8 Mb najukochanniejsza karta bo nigdzie nie sprawiała problemów z systemkiem za 300pln . Tyle za nią dałem !
Apollo MK II 1230/50/max64mb 400pln . Ta karta sprawia problem w systemie trzeba zmienić coś w startupseqence bo nie zadziala , za to daje najszybsze prędkości i jest najlepsza z apollo 1230. Tyle za te karty dałem i tyle chcę ! Karty sprawne!!! .
[#52] Re: Kiedy SACP?

@Grisza, post #41

Hej Grisza!

Niestety nie udało mi się przełożyć roboczej soboty :( Jak pech to pech, przepraszam. Życzę Wszystkim udanego spotkania oraz jak zawsze dobrej zabawy - co akurat jest pewniakiem podczas SACP !

[#53] Re: Kiedy SACP?

@altcomputing, post #37

Nadal mam wolne miejsce na trasie Świdnica - Siemianowice jakby był ktoś chętny!

[#54] Re: Kiedy SACP?

@altcomputing, post #53

Wezna ze sobą trocha dysków twardych 40 gb jakj by ktos był chetny. Tannio oddam. Za godzinę jadę na złomowisko po cdtv i a500 z monitorem. Jak to bydzie coś sensownego to tyż to wezna za zlot. Alt pamiętej o zasilaczu do cd32.


Benedykt Dziubałtowski

[#55] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #46

Ja jestem chętny na scandoubler o ile się zdecydujesz ? ;)

[#56] Re: Kiedy SACP?

@Benedykt Dziubałtowski, post #54

Benedykcie masz,może czterdziestkę Maxtora?Byłbym chętny,ale i tak biorę jedną sztukę. :)



Ostatnia modyfikacja: 07.10.2011 12:55:31
[#57] Re: Kiedy SACP?

@Benedykt Dziubałtowski, post #54

Benio to są dyski 3,5'' ?

[#58] Re: Kiedy SACP?

@Benedykt Dziubałtowski, post #54

Pamiętam. CDTV chętnie przygarnę.

[#59] Re: Kiedy SACP?

@altcomputing, post #58

40Jets parę nie wiem czy tam jest maxtor. Na 100% są bez bad blocków. Sprawdzałem je. To są dyski 3,5 cala.


Przywiozłem tą cdtv. Zaraz wrzucę film na jutube tylko zjem obiad.


CDTV odpaliła. Więcej nie mam jak sprawdzić. Monitor też mogę opylić. Jeśli są jakieś poważne propozycje cenowe to proszę rzucać. Nie muszę na tym kokosów zarobić ale proszę o uczciwe propozycje cenowe.



Benedykt Dziubałtowski

[#60] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #55

Wezmę całą A1200 którą rozkawałkuję . Na pierwszy ogień pójdzie dopałka, jak mi się uda opylić to potem romki 3,1 ,A1200 a dopiero na koniec scandy.
Naszykowałem też Zip100 i pamięci do dopałek. Czy komuś się przyda tuner tv zewnętrzny który pozwala podłączyć dwa (kompy amigi) do monitora pc .
Cholewcia dlaczego te medki są takie drogie!!!.
Będe na sacp dopiero po południu , mam pytanko będzie kolega Mordimer bo tylko on chyba rozumie moją amisię no i potrzebuje jego pomocy .
Tak nawiasem gdzie naprawić amigowy monitor?

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem