kategoria: SACP
[#61] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #60

Jestem zainteresowany tunerem.


Jaka cena?


Jakie masz pamięci i ho much?


Benedykt Dziubałtowski

[#62] Re: Kiedy SACP?

@Benedykt Dziubałtowski, post #61

Jak będziesz na sacp to można sobie będzie zobaczyć różnicę między tunerem na mońku a scandexie . moim zdaniem jest bardzo nie wyraźny obraz na tunerku ale to przez wejście compozytowe.
Pamięci to od 8do32mb czyli takie jakie ciebie chyba nie interesują.
Do zobaczenia na SACP12.

[#63] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #62

zaklepaj mi koste 32.


Jaka cena?

[#64] Re: Kiedy SACP?

@Benedykt Dziubałtowski, post #63

Tą kostkę miałem zamiar sprzedać wraz z MKII ale jak chcesz to MK dostanie 16mb a ta kość jest twoja. Nawiasem mówiąc to ją mam u siebie w 40 lecz chętnie ją zdemontuję . Ceny to pogadamy na SACP .
Ze mną jak z dzieckiem.... za rączkę i do baru :)



Ostatnia modyfikacja: 07.10.2011 22:29:32
[#65] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #64

Powiem szczerze ze jest mi potrzebna do ppc bo mam kiepski duet 32+16. Większość softu nie chce zagadać na takim ramiem Quake II ze wspomaganiem 3d shogo itp itd. Więc serio by mi się to przydało.


Benedykt Dziubałtowski

[#66] Re: Kiedy SACP?

@Benedykt Dziubałtowski, post #65

No to poeksperymentujemy z kostkami bo mam jeszcze 2 sparowane slim 32mb.
Razem 64mb slim ale tych nie opchnę bo kiedyś będą w mojej karcie :D .
[#67] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #66

JAcol jak mnie jutro zabłyszczysz to zagadaj. Ja jestem dosyć harakterystyczny ( duży gruby łysiejący) :D Bo jak znam życie ze mną się będą wszyscy witać, gratulować wywiadów a ja będę kojarzył jakieś 30% witaczy.



Benedykt Dziubałtowski

[#68] Re: Kiedy SACP?

@Benedykt Dziubałtowski, post #67

Spoko loko ze mną nie będą się tak witać !
Nie znam większości osobiście. Najważniejszych już poznałem (czyli organizatorów) innych poznam.
[#69] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #68

Pytanie moje brzmi. Czy ktoś będzie na sacp z mosem bo chętnie poznał bym ten system ?
Nigdy nie widziałem mosa w akcji.
[#70] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #69

Ja mam wgranego Mosa. Ale to na klasyka 1.45


Benedykt Dziubałtowski

[#71] Re: Kiedy SACP?

@Benedykt Dziubałtowski, post #70

Chętnie zobaczę jak będzie taka możliwość.
No to do zobaczenia!
[#72] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #71

Dobra idziemy spać. Jutro trza rano wstać, wypróżnić się, wpieprzyć jakiemuś rómunowi na szczęście i pojechać na sacp.



Benedykt Dziubałtowski

[#73] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #60

Będę. Chociaż nie wiem, czy zbytnio nie przeceniasz mojej zażyłości z Twoją Amisią.

[#74] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #60

Jacol, jest szansa zabukować Skandex-a ? Kurcze właśnie siedzę w robocie i nie będę miał możliwości wzięcia udziału w licytacji .... :(

[#75] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #69

Ja zabieram PowerMaka G4 z Mosem

[#76] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #74

Ciekawe jak impreza... o maly wlos a pojechal bym dzis. Niestety nie wyszlo. Na nastepne spotkanie mysle ze stawie sie. Wypada na styczen 2012, byle nie zbyt wczesnie po sylwestrze ;)

[#77] Re: Kiedy SACP?

@pekdar, post #76

Kurde... szkoda, bo jak się zaczęło rozkręcać (choć działo się od rana) to musiałem już jechać :/
Byłem do 16 i do tej pory przybyło dużo ludzi z kuuuupą sprzętu :)
Dzięki Benek za fajny monit i za ami500 dzięki której uratowałem moją ami :)
Dzięki koledze (zapomniałem imienia), który pomógł mi w przerzucani stacji pomiędzy 500tkami.
Nareszcie mam też GianeSisters i będę mógł trenować :)

Na następny SACP rezerwuję cały dzień wolny i będę do końca - na pewno z moim sprzętem całym już teraz (z monitem :))

Miłej zabawy do końca!

P.S. Jakby ktoś wiedział jak skontaktować się z Pablo (człowiekiem który przybył z płytami do cabinetów) to proszę o info...



Ostatnia modyfikacja: 08.10.2011 20:44:38
[#78] Re: Kiedy SACP?

@pekdar, post #76

No fajnie było i wiele się działo.
Jak zwykle wielkie dzięki mordimerowi za pomoc w uruchamianiu Fast ATA.
Na następne spotkanie też się piszę w szczególności że będzie co robić przy mojej amisi.
[#79] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #74

Spoko scandex jest twój jeśli nadal go chcesz, jak nie to dam ogłoszenie i wystawię na alledrogo.
Z resztą sprzętu też tak postąpię.
[#80] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #79

Hej!Było super Benek pozdrowienia,dzięki za fajny klimat w ogóle.Organizatorom za to,że znowu można było spędzić miło czas przy naszych Amigach.*y mam nadzieję,że Blizz będzie Ci dobrze służył Azzorku mam Twoją płytkę sołły,mogę podesłać.

[#81] Re: Kiedy SACP?

@Grisza, post #80

Hejka Ludzie!

Grisza, nie ma sprawy, ja mam twój tuner ;) . Poza tym płytka nie była moja tylko pożyczona on Benka :) .

Co do imprezy, dziękuję wszystkim za przybycie. Impreza była jak zwykle udana o mocnym zabarwieniu sprzętowym. Oznacza to, że wyjątkowo mało było grania, a zdecydowanie więcej grzebania przy różnych konfiguracjach (nie tylko amigowych - emulatory sprzętowe Pablo).

Było sporo ciekawostek.

Zobaczyliśmy A600 a'la Aceman w czaszkowym kolorze czarnym :D - wyglądała naprawdę fajnie - i te wiatraczki... ;) .
Grisza zaprezentował swoją Amigę na powerce 300MHz i Motorolce 68060MHz. Na pokładzie zainstalowany jak na obecne trendy przystało Amiga OS 4.1. Na prawdę fajna sprawa.
Pablo stanął na wysokości zadania, i jak na prawdziwego szajbusa na punkcie salonowych gier Arcade i emulacji sprzętowych, przyjechał z ciekawymi okazami. Pierwszy to sprzętowy interfejs umożliwiający podłączenie płyt z grami z automatów (potrzebne oryginalne płyty motherboard gier!). Niektóre gry wyświetlane były w pionie (tak jak w salonach gier), stąd ten monitor co leży na boku na stole.... to nie przypływ furii Benia :d . Drugi sprzęcior to prawdziwa perełka - sprzętowy emulator Amigi, C64 i Atari zamknięty w .... obudowie cartridge od C64. Może być używany bezpośrednio z C64 lub jako niezależny emulator sprzętowy podpięty do monitora VGA ! Jest też kabelek-rozdzielacz, do którego można podłączyć klawiaturę i mysz od PC (PS/2) , a także stację od Commodore 64. Jako nośnik informacji jest slot na kardy SD - to trzeba zobaczyć, bo "żółta kosteczka" naprawdę sporo potrafi.
Absolutnym hitem było przybycie Cichym z jego Amigą! To nie żart - Cichym po dwóch latach ględzenia mojego i *y pokazał światu swoją niesamowitą Amigę 1200 z bajerami zamkniętą w zmodowanej, czarnej obudowie desktop od Amigi 500. To naprawdę warto obejrzeć !!! Jak widać na zdjęciu Cichym jest bardzo szczęśliwy ze swego dzieła :D .
Prawdziwą furorę robił kącik sprzętowy (kupię, sprzedam, zamienię). W rzeczywistości sprzętu było więcej, ponieważ zdjęcia robiłem stosunkowo wcześnie. Były zatem karty turbo do A1200 (między innymi Bilzzard 1230/50MHz z 64MB bez koproca za 350zł, M-Tec 68030 25MHz, Apollo i inne), dyski twarde 2,5" i 2,5" na IDE wraz z taśmami, tunery TV i karty graficzne na PCI (Medek), jakieś Apple, C64 z zasilaczem, Atari 65 z magnetofonem, Sony Playstation one (bez dodatków), kabeli, przejściówki, interfejsy, itd, itp... .Sporo osób nabyło to i owo, co sugeruje, że będziemy podtrzymywać tę tradycję na przyszłych imprezach.

Z mojej strony dziękuję Beniowi, *y i przede wszystkim grmx, którzy wnieśli dużo wkładu w próbę uruchomienia na mojej A1200 gry Nightlong. Pod koniec imprezy dzięki uporowi mojemu i grmx udało się odpalić tę wspaniałą przygodówkę (trzy płyty CD). *y - warto to było kupić na ebay ;) .

Specjalne podziękowania dla Benia za uruchomienie na moim sprzęcie Voodoo 3 w trybie 3D. Dzięki temu popatrzyliśmy na screen ładujący z Quake (gra się wysypywała - coś z plikami gry) i na benchmarki :D .

Altcomputing - Sonkę sprawdzę w przyszłym tygodniu i napiszę co i jak.

Reszta do obejrzenia w mojej fotorelacji (tym razem świeżutkiej :) ).

Ci co nie byli mogą żałować - naprawdę fajna amigowa impra!

Fotorelacja Azzorka z SACP 12



Pozdrawiam wszystkich ,

Azzorek



Ostatnia modyfikacja: 09.10.2011 15:50:15



Ostatnia modyfikacja: 09.10.2011 15:50:50



Ostatnia modyfikacja: 09.10.2011 15:51:36



Ostatnia modyfikacja: 09.10.2011 15:53:52



Ostatnia modyfikacja: 09.10.2011 15:57:13
[#82] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #79

Jasne :) dzięki ! Dawaj na priva cenkę i finalizujemy temat :)

[#83] Re: Kiedy SACP?

@Jacol, post #78

Impreza, jak zwykle udana. Przybyło sporo ludzi i wszyscy ze sprzętem, co bardzo cieszy. Ogromnym wydarzeniem było pojawienie się Cichego z jego owianą legendą i tajemnicą A1200 (prawie jak Natami i AmigaOne X1000) , ukrytą w malowanej na czarno obudowie z A500. Stoliczek sprzedam/oddam w dobre i troskliwe ręce cieszył się dużym powodzeniem. Tradycyjnie serwis hardwerowo-softwerowy wypełniał chwile pomiędzy dyskusjami i dobra zabawą.
Pewnym zaskoczeniem może być fakt, że nie odbył się turniej MKII. Jak to się się stało?
Mnie osobiście czas upłynął bardzo szybko. Dzięki wszystkim i do następnego spotkania.


@Jacol,
jak zwykle zbyt mało czasu było, żeby doprowadzić sprawę do końca. Nie poddawajmy się jednak. OK

[#84] Re: Kiedy SACP?

@Mordimer, post #83

Ano nie było żadnego turnieju, pozapominali ludzie...

Na następnym koniecznie chcę Worms / Worms DC! :)

[#85] Re: Kiedy SACP?

@AceMan, post #84

AceMan, moje A1200 (1260 i 1230) są gotowe na następne SACP !!! Gotuj Waść demka na CF coby Gawiedź uciechę miała

[#86] Re: Kiedy SACP?

@Azzorek, post #81

To i ja podzielę się krótko wrażeniami z ostatniego SACP (na reszcie znalazłem chwilę czasu).
Warto było się pojawić na dłużej niż to zwykle w moim przypadku się zdarzało. Atmosfera spotkania jak zwykle pozostawia niezatarte wspomnienia.
Tak, udało mi się przytaszczyć swoją A1200 (był to jej pierwszy raz na SACP :) ). Niestety złośliwość rzeczy martwych istnieje naprawdę. Moja, tak opisywana przez poprzedników, Amiga odmówiła posłuszeństwa w sobotę rano, tuż przed spotkaniem. Cały czas na SACP męczyłem się z jej uruchomieniem i nie chciała cholera czarna działać. Po powrocie do domu wystartowała od pierwszego kopa. Tak więc pokazać mogłem tylko jej zewnętrzne oblicze. W działaniu Amisia zaprezentuje się następnym razem. Dodam tylko, że na sam koniec pojawił się razem ze mną jeszcze jeden uczestnik - wielki czarny, włochaty zwierz (też miłośnik Ami ;) )
Krótko i na temat: było esencjonalnie.

Kilka fotek mojej Ami już niebawem w Graffiti.

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2011 11:41:31 przez cichym
[#87] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #82

Biax przeglądnij pocztę !
[#88] Re: Kiedy SACP?

@biax, post #27

heheh
ja kiedys mialem w A600 tak samo
tez myslalem nad wymiana plyty
a okazalo sie ze wine miala tasma od flopa ktora dotykala od dolu stacje i miala problem z odtwarzaniem dyskietki
[#89] Re: Kiedy SACP?

@Skiba, post #88

niezaleznie od tego kiedy bedzie SACP... przywioze na SACP towar ze sklepu na c64power.com...

http://c64power.com/index.php/market

jesli ktso ma jakies zyczenia to pisac/pytac

gg:3646465
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem