kategoria: AmiWigilia
[#1] AmiWigilia 2011
Witam - są jakieś wieści nt. wyżej wymienionej imprezy?
Bo z chęcią bym się wybrał aby w końcu zobaczyć w działaniu OS4 :)
[#2] Re: AmiWigilia 2011

@Elder_ppa, post #1

Przyłączam się do pytania, było by super.

Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: AmiWigilia 2011

@Elder_ppa, post #1

z tego co pamietam info rok temu bylo juz 7 listopada, a w tym roku cisza..
to niedobrze wrozy:(

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2011 11:02:07 przez Skiba
[#4] Re: AmiWigilia 2011

@Elder_ppa, post #1

Radzik jakiś czas temu odpowiedział mi publicznie na forum, że aktualnie przebywa za granicą (praca jeśli dobrze zrozumiałem), ale niczego nie przekreśla. Poczekamy zobaczymy.
[#5] Re: AmiWigilia 2011

@Ender, post #4

Czesc wszystki,

Rozumiem niepokoj i jest on sluszny. :)

Problem jest taki, ze juz bedzie z pol roku jak siedze na stale w Niemcowni, a wiec organizacja imprezy stoi pod duzym znakiem zapytania. Dzis powinienem rozmawiac z Glonem odnosnie tego. Tak wiec nawet jak sie uda, to nie sadze, ze tak powiem bedzie rozmach. z racji malei ilosci czasu i doleglosci (do Poznania mam 900 km autem) watpie abysmy mogli pokazac nasz sprzet z np. OS4.
Jak juz bedzie trzeba liczac na samych uczestnikow.

Wiec pogadam, pomyslimy i dam znac co i jak. Fajnie by bylo nie powiem. :) To juz taka tradycja troche. :)
[#6] Re: AmiWigilia 2011

@radzik, post #5

Tradycja to mało powiedziane :)
[#7] Re: AmiWigilia 2011

@radzik, post #5

kazdy przywiezie sprzet i bedzie dobrze
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: AmiWigilia 2011
[wyróżniony] [#9] Re: AmiWigilia 2011

@Skiba, post #7

Wiec po wstepny niezobowiazujacych ustaleniach planowany termin to 17 grudzie, sobota. Miejsce to samo, ale jest nowy wlasciciel, wiec trzeba bedzie poustalac temat tak czy siak.
Sprzet musicie sobie niestety po przywozic, bo nie bedziemy mieli czasu na zeby to wszystko tak poorganizowac. Tym bardziej, ze bede musial urlop wywalczyc, a nie wiem co sie da ugrac, wiec zakladam tez taka opcje, ze przjade w piatek w nocy i wyjade w niedziele, wiec sami rozumiecie byloby ciezko te graty powozic. Chyba, ze jeszcze cos obmyslimy.
Podejrzewam, ze z jedna Ami sie od nas znajdzie, sle pojecia nie mam czy np. 2000 czy np. Peg.

To tak wstepnie nie zobowiazujac, nic nie jest jeszcze pewne.
[#10] Re: AmiWigilia 2011

@radzik, post #9

No na to własnie czekałem OK Dzięki Radzik i naprawdę na Ciebie liczę :)
To może od razu w tym temacie wpisujcie co kto może przywieść na AmiWigilię :)

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 09:10:16 przez Elder_ppa
[#11] Re: AmiWigilia 2011

@Elder_ppa, post #10

Rok temu mnie nie było, w tym roku chcę być.
Przywiozę moją CDTV z dyskiem twardym, pokaże na żywo kontroler wyprodukowany w 2010 roku, oraz samą Amigę, która dzięki kolegom rafqc oraz Phibrizzo została iście dopasiona.
[#12] Re: AmiWigilia 2011

@radzik, post #9

Jest spora szansa że pojadę, zatem mam co najmniej 1 miejsce w aucie (trasa przewidywana - Rybnik-Gliwice-Lubliniec-Kluczbork-Ostrzeszów-Ostrów wlkp.-Jarocin, alternatywnie po drodze jeszcze Oświęcim - Phibrizzo?). Chętnych na priva.
[#13] Re: AmiWigilia 2011

@Elder_ppa, post #10

ja przywioze A600HD mam nadzieje ze bede mial na pokladzie komplet czyli indivision i aca630
[#14] Re: AmiWigilia 2011

@madman15, post #12

Byłbym zaszczycony jeśli Phibrizzo by się pojawił. Miałbym wówczas okazję rozliczyć się z nim osobiście z pomocy której mi udzielił oraz okazanie tego czego dzięki niemu osiągnąłem z moją CDTV.
[#15] Re: AmiWigilia 2011

@madman15, post #12

Istnieje bardzo duza szansa ze bede mogl pojechac.
[#16] Re: AmiWigilia 2011

@Phibrizzo, post #15

Istnieje bardzo mała szansa że ja pojadę...
[#17] Re: AmiWigilia 2011

@madman15, post #16

Czemu mała?

Benedykt Dziubałtowski
[#18] Re: AmiWigilia 2011

@Elder_ppa, post #1

Chętnie bym się pojawił ale to niestety bardzo mało prawdopodobne :(
[#19] Re: AmiWigilia 2011

@Benedykt Dziubałtowski, post #17

Impreza dalej jest niepotwierdzona, a nie będę sobie pisał wolnego w pracy bez żadnego uzasadnienia (tym bardziej w tym terminie).
[#20] Re: AmiWigilia 2011

@pampers, post #18

No nie Pampers no to komu ja w tym roku kotleta zawinę :P A jak już mnie na wspominki bierze to trza przyznać ze super imprezka rok temu była! No i ludzi było sporo. Kurcze przyjechałbym.
[#21] Re: AmiWigilia 2011

@RadziN, post #20

Kotleta? No dobra, tej części już nie pamiętam ;) Ja pojadę tylko jak będzie jechał Masta i Skiba (jeżeli dobrze pamiętam), przynajmniej mam pewność że obudzę się gdzieś w swoim domu :D

Generalnie w połowie grudnia planuję przeprowadzkę do swojego domku więc nie wiem jak to wszystko się zgra/ułoży. Ostatni weekend przed świętami to też zawsze wzmożony wysiłek w pracy...
[#22] Re: AmiWigilia 2011

@pampers, post #21

Ja bede, ale chyba mnie z kimś mylisz albo czegoś nie pamiętam
[#23] Re: AmiWigilia 2011

@Skiba, post #22

Chyba mylę Cię ze Skippem. Sorka.
[#24] Re: AmiWigilia 2011

@pampers, post #23

No ja niestety się nie zjawię, bo z Barcelony za daleko...
W Bydgoszczy będę w grudniu, ale tylko na tydzień i do tego ten poprzedzający imprezę...
A z chęcią bym się zjawił, bo imprezka rok temu była przednia! Dlatego niezdecydowanym mogę szczerze polecić!
[#25] Re: AmiWigilia 2011

@Elder_ppa, post #1

To jak, będzie/nie będzie? Ja już sobie wolne napisałem!
[#26] Re: AmiWigilia 2011

@madman15, post #25

O, jakby co mam jeszcze 1 miejsce w aucie.
[#27] Re: AmiWigilia 2011

@madman15, post #26

ja mam 3 :D
[#28] Re: AmiWigilia 2011

@madman15, post #25

Wszystko wskazuje, ze nie bedzie. Nie ma wolnych terminow w lokalu, Glon mial poszukac alternatywy. Ale na dokladke ja nie bardzo mam czasu, bo urlopu nie dostane, wiec zakladam, ze imprezy nie bedzie.

Ale mysle, zeby cos wykombinowac w innym terminie. Wielkanoc albo cos takiego. Lub ewnetualnie moze jakies male glosowanie kiedy by pasowalo? Po za tym musze pogadac z Glonem co jest realne i kiedy. Na wariata nie ma co.
[#29] Re: AmiWigilia 2011

@radzik, post #28

Może by pasowało na ppa zrobić coś ala lista z planowanymi imprezami ..
Bo w nowym roku szykuje sie pare imprez i żeby żadna nie kolidowała

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 13:02:55 przez Drako^lM
[#30] Re: AmiWigilia 2011

@Drako^lM, post #29

http://www.ppa.pl/kalendarz-imprez/#2011-11-01
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem