kategoria: AmiWigilia
[#31] Re: AmiWigilia 2011

@radzik, post #28

AmiWielkanoc tez moze byc :)
[#32] Re: AmiWigilia 2011

@Skiba, post #31

Dokladnie. A i okres chyba troche spokojniejszy dla wszystkich, wiec moze byloyby latwiej i nam i uczestnikom.
[#33] Re: AmiWigilia 2011

@radzik, post #32

Ja jestem za. W grudniu będę miał kongo a w kwietniu już powinno się wszystko uspokoić i chętnie się pojawię :)
[#34] Re: AmiWigilia 2011

@pampers, post #33

A w maju .. Amimajówka :)
[#35] Re: AmiWigilia 2011

@MaaG^dA, post #34

w sumie mozna byloby zrobic kilka imprez w poznaniu lub w okolicy naszej wielkopolskiej stolicy.
Bo w rejonie jakos marnie z imprezami:(
[#36] Re: AmiWigilia 2011

@Skiba, post #35

Plany może lekko odległe, ale miałbym możliwość "aranżacji" takiego spotkania.
Miejsce = Boszkowo nad jeziorem Dominickim. Częsty wybór urlopowiczów w okresie letnim jaki i zimowym. Miejsce piękne, sporo możliwości jeśli chodzi o noclegi, salkę do wynajęcia itp.
Boszkowo
Pomyśleć nad terminem oraz długością pobytu, sporządzić listę chętnych a resztą zajmę się ja.
WLKP zasługuję na więcej w tym temacie ;)
[#37] Re: AmiWigilia 2011

@Advesarius, post #36

Byłem tam lata temu, bardzo czysta woda. Miejsce fajne:)
[#38] Re: AmiWigilia 2011

@Advesarius, post #36

Najlepiej jak będzie ciepło to rodzinkę zabiorę, może inni też i będzie rodzinne spotkanie amigowe.
[#39] Re: AmiWigilia 2011

@Ender, post #38

Czy ktoś coś wie czy ta impreza w Poznaniu sie odbędzie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem