kategoria: SACP
[#31] Re: SACP #13 - podsumowanie

@alf, post #29

Świetny zlot!!.Mimo to że byłem chory to dałem radę przyjechać. Fajnie że jest naprawde wielu wielbicieli starych dobrych maszynek.Te wszystkie wykokszone amigi 1200 coś pieknego.Tez chce jedna taka sztukę zdobyć i ją poupgrejdować ale to przedemna:D
Dzieki również dla Alfa dzięki któremu wiem że mój magnetofon do atarynki działa hehe.Pozostaje zdobyc Turbo Blizzarda i Quickjoya i juz moge ddziałać:)
WojT_GL dzięki tez za podwiezenie na zlot;p I własnie te kasety do Atarynki co masz trzymaj tam ja bym je kiedyś wrzucił i zgrał do internetu dla innych i poskanował okładki:) ale to pewnie na na następnym zlocie:)
[#32] Re: SACP #13 - podsumowanie

@WojT_GL, post #1

@Wojt z tą pomocą to może nie przesadzajmy.

Impreza udała się wyśmienicie, zarówno pod względem frekwencji i ilości sprzętu, jak i atmosfery.
Sądzę, że każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Dziękuję w imieniu organizatorów za tak liczne przybycie i oczywiście zapraszamy na kolejne spotkanie.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z możliwości zobaczenia w działaniu Efiki wędrowniczki, o której dotychczas mogłem jedynie poczytać na łamach PPA.
[#33] Re: SACP #13 - podsumowanie

@Mordimer, post #32

Mordimer - na następnym zlocie będę już miał działający sprzęt więc nie będę zawracał głowy i będziemy mogli napić się piwa (ale ja bezalkoholowego).

Niestety, tyle rzeczy miałem do zrobienia że zbrakło czasu na inne ciekawe rzeczy (choćby właśnie na zobaczenie Efiki czy pogadanie o nowych projektach - natami, x1000 ....)

Kiedy następny zlot???
[#34] Re: SACP #13 - podsumowanie

@SMZI, post #30

SACP to impreza z pod znaku Amigi jak nazwa sugeruje "Silesian Amiga Classic Party",
ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby przywozić ze sobą inne retro komputery :).
Co do ST, pewnie chętnie byśmy zobaczyli ten komputer podczas pracy .
Była już prezentacja max rozbudowanego Atari XL oraz wypasionego C64 to może czas na największego konkurenta Amigi z lat świetności tych komputerów.
[#35] Re: SACP #13 - podsumowanie

@Sunday87, post #31

Sunday87 - fajnie że wpadłeś do nas z Atarynką, szkoda że nie było więcej czasu i miejsca aby pobawić się nią dłużej.
Jeżeli chodzi o oprogramowanie oraz sporą ilość literatury do małego Atari to polecam:
http://www.atarionline.pl

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2012 11:00:05 przez alf
[#36] Re: SACP #13 - podsumowanie

@WojT_GL, post #1

@All

Dzieki ludzie, zacna impreza! Klimat SACP rzadzi!!!

@Wojt
Dzieki chlopie za podrzutke do Bytomia! A dyskusje trzeba koniecznie dokonczyc...

@Grisza
Grisza, czy moglbys napisac jaki model masz tego heatpiea?? Szukam i szukm, a doszukc sie nie potrafie. Fotki na ppa widzialem, zalezy mi na nazwie...

Pozdro!
[#37] Re: SACP #13 - podsumowanie

@alf, post #34

W takim razie przygotujemy ciekawsze rzeczy do STFM i myślę że przywlokę coś jeszcze innego co wielu odwiedzających na pierwszy rzut oka myli z Amigą :) - ale na razie nie zdradzę co to takiego:)
generalnie na dobry początek proszę o 3 miejsca dla nas :) miejsca na sprzęty oczywiście :D możliwe że z czasem wymyślimy jeszcze coś co warto przytaszczyć na nasze spotkanie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem