kategoria: AmiWaWa
[#1] AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a
No i już po AmiWAWA 5.

Atmosfera jak zwykle świetna i gorąca i jak zwykle aż szkoda, że impreza trwa tylko jeden dzień.
Turniej był wyrównany i emocjonujący jak nigdy, a rozstrzygnięcia dotyczące awansu z grupy ważyły się do ostatniego meczu (nawet liczba strzelonych bramek decydowała) :)

Lista graczy:

Dior - Holandia
Duracel - Włochy
Magnus - Portugalia
Neuroup - Niemcy
Primo - Brazylia
Sand - Izrael
Sir Lucas - Hiszpania
Stefkos - Argentyna
Western - Anglia

Wyniki końcowe fazy grupowej, grupa A i grupa B TUTAJ:

Wynik końcowy:
1. Dior (dyplom i 50zł w dewizach)
2. Primo (dyplom i butelka Grolscha)
3. Western (dyplom)
4. Sir Lucas (uścisk dłoni zwycięzców ;) )

Mnie wykończyła seria pięknych remisów OK i przegrana z karnym w ostatniej sekundzie w meczu z Hiszpanią, w którym to meczu Sir Lucasa zastępował Magnus. Na swoją obronę mam to, że tylko Primo stracił mniej bramek ode mnie, a mój awans został zaprzepaszczony przez przegraną Westerna z... Hiszpanią w którym to meczu Sir Lucasa zastępował... Magnus Magnus, który swoją drużyną zajął 4 miejsce w grupie, a ja z Westernem odnotowałem dwa remisy. Zatem niezły misz-masz i meksyk

Swoją drogą. Jeżeli w przyszłym roku uda się zorganizować kolejną AmiWAWA i kolejny turniej, to już dzisiaj zaznaczam, że koniec z zastępowaniem się na meczach. Panowie, którzy chcą brać udział w turnieju niech zabezpieczą się odpowiednio wcześniej w baterię "paliwa" i jedzenia a w czasie turnieju niech siedzą na tyłkach, albo z miejsca będą dostawać przegraną walkowerem. Turniej to tylko zabawa, ale oczekiwałbym jednak więcej wstrzemięźliwości i szacunku do przeciwników jeżeli już decydujemy się na udział w turnieju.

Tak czy inaczej turniej pokazał, że SWOS do dzisiaj jest wspaniałą grą, potrafiącą wyzwalać niezapomniane, wspaniałe emocje. W zeszłym roku było więcej uczestników, ale w tym roku stawka była bardziej wyrównana.

Sądzę, że pomysł z wpisowym 5zł zdał egzamin i w przyszłym roku na pewno go powtórzymy.
Mój numer telefonu jest dostępny na wątku AmiWAWA i w profilu PPA. Jeżeli ktoś w przyszłym roku będzie wiedział, że się spóźni, proszę wcześniej zadzwonić i o tym powiedzieć. Unikniemy w ten sposób przykrych sytuacji jak w tym roku.

Dziękuję wszystkim uczestnikom turnieju, oraz ekipom kibiców OK, ASowi za organizację spotkania, i oby udało nam się spotkać w nie mniejszym gronie w przyszłym roku.

Moje zdjęcia TUTAJ
Wrzucajcie swoje jak ktoś robił :)

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 11:08:32 przez Duracel
[#2] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Przyjemne miejsce na spotkanie.
Jestem ciekawy dżojstików którymi graliście w SWOSa, to są samoróbki?
Wyglądają jak część pulpitu z salonowych pudeł.
Ładna ta biała AMIGA X1000
[#3] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Mała errata. Zapomniałem jeszcze wymienić jako uczestników
Lion'a, który grał Belgią :)

Radek_Cz co do imprezy, to faktycznie było trochę luźniej niż w poprzednich spotkaniach, ale może to kwestia aury niepewnej ;) a szkoda by zaprzepaścić trwania tak fajnej imprezy, która odbyła się już przecież piąty rok z rzędu.

QkiZ, fajne zdjęcia daj linka tutaj :)

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 11:54:29 przez Duracel
[#4] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Radek_Cz, post #2

Mnie też zaintrygowały te joysticki samoróbki. Jeśli na forum są właściciele tych joyów to niech powiedzą skąd można wziąć takie podzespoły jak manipulator i przyciski. Z chęcią sam bym sobie coś takiego skonstruował.
[#5] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Zastępował mnie Magius ;) za co mu zresztą bardzo serdecznie dziękuję :)

Organizatorom chciałbym podziękować za wyrozumiałość oraz bardzo dobrą organizację.
Rywalom natomiast gratuluję fantastycznych umiejętności technicznych.
Atmosfera była momentami bardzo gorąca, a to co działo się pod bramkami niejednego przyprawiało o zawrót głowy!

Jednym słowem REWELACJA! Dzięki i jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców.

Co do technicznych rzeczy to następnym razem, jeśli mogę coś zasugerować to granie z WHDLoad (oczywiście z oryginalnym zarejestrowanym kluczem ;) )
Na pewno przyspieszy to proces zarówno zapisywania save-ów jak i sam proces wczytywania meczów :)

Dzięki i do następnego razu.
Latem serdecznie zapraszamy do Chełma na AmiParty. Może mały rewanż ??? pomysł
[#6] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Sir_Lucas, post #5

Sir_Lucas, graliśmy tym razem z dyskietki na Amidze Westerna, bo chłopaki przynieśli jakąś najnowszą wersję SWOS'a na dyskietkach właśnie.

Moja A1200 z legalnym WHDLoad (na której to graliśmy rok temu) stała obok i leciały na niej demka i gry :)

Do lata jeszcze kawałek, kto wie, kto wie :)
Jak głowa dzisiaj? ;)

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 11:57:44 przez Duracel
[#7] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Fajne fotki :)

PS: Nie Magnus a Magius ;)
[#8] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #6

graliśmy tym razem z dyskietki na Amidze Westerna, bo chłopaki przynieśli jakąś najnowszą wersję SWOS'a na dyskietkach właśnie.

O widzisz, a ja tego nie wiedziałem :) Ciekaw jestem czy można gdzieś dostać tą wersję i jaki ma numerek.

Jak głowa dzisiaj?
A dzięki, tak sobie, bywało lepiej ;) Odwołałem niemniej jednak próbę zespołu dzisiaj ;)

Tak czy inaczej, jeszcze raz wielkie dzięki dla Ciebie i dla organizatorów imprezy pod tytułem AmiWAWA! :)

pokłony
[#9] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

I kolejna AmiwaWa już za nami. Dziękuję wszystkim przybyłym za świetną atmosferę i dobrą zabawę.
Ludzi było trochę mniej niż w zeszłym roku, ale niewiele. Natomiast było dużo mniej sprzętu. Nie udała się też żadna prezentacja zaplanowana na ten rok. Miałem pokazać pewne nowości/ciekawostki z AOS 4.1up6, ale niestety padł mi dysk i parę rzeczy sie wysypało. Miał być też pokaz Casablanki 68k i jej możliwości, niestety fachowiec od montażu TV w ostatniej chwili musiał wyjechać służbowo. Ale ogólnie było co oglądać, a bohaterem spotkania była przywieziona i zaprezentowana przez Grześka AmigaOne X1000 w wersji białej.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 12:43:53 przez AS
[#10] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Hej, wpisałem swoją wypowiedź na sąsiednim wątku na forum.
W każdym razie dla mnie i dla Prima impreza była naprawdę fantastyczna. Miło widzieć, że są jeszcze ludzie, których cieszy gra w swosa, ktrzy się potrafią tym bawić i emocjonować. My na punkcie tej gierki mamy świra od lat i staramy wykorzystać każdą okazję do pogrania. Jeśli się uda w przyszłym roku imprezę powtórzyć, to postaram się ogarnąć transport i przywiozę dwa komplety A1200 + tv ze swosem i całymn mnóstwem gier whload. Mógłbym zająć się organizacją samego turnieju i odciążyć w ten sposób organizatorów. Turniej na dwóch stanowiskach na pewno poszedłby sprawniej, może też zrobić swosa na jednym, a na drugim prezentować inne gierki (np. po godzinie dwie na jakąś grę, czy cokolwiek innego).
Muszę podkreślić naprawdę zajebistą atmosferę w trakcie spotkania - tak świeżym okiem, będąc po raz pierwszy zobaczyłem ludzi, którzy uwielbiają pewien klimat, których łączy sentyment do sprzętu komputerowego, gier, demówek, do doświadczeń sprzed lat. Naprawdę czułem się przez cały czas znakomicie, była masa śmiechu, wiele ciekawych anegdot, turniejowe emocje i okazja do podziwiania sprzętu/wymiany doświadczeń. Mam szczerą nadzieję, że moja pierwsza amiwawa nie była jednocześnie moją ostatnią!

Jeśli chodzi o joye moje i Prima, to rzeczywiście w środku znajdują się komponenty wykorzystywane do automatów arcade (kabinetów). Jest kilka firm, które produkują takie sprzęty - w USA, na zachodzie Europy, w Azji automaty arcade są wciąż popularne. Poza tym z takich joysticów korzystają często miłośnicy różnych strzelanek, fighterów (np. Tekken), czy nawet nowszych symulatorów piłkarskich. Ja kupiłem joysticki i przyciski w jednym z niemieckich sklepów. W zielonym jest joystick Sanwa JLF-TP-8YT oraz przyciski Sanwa - przez wielu uważany za najlepszy joy na świecie. W różowym jest Seimitsu LS-32. Są bardzo wytrzymałe, dobrze wyważone (w 100% symetryczne) no i można je zamknąć w dowolnej obudowie. Jeśli ktoś chciałby więcej informacji, to serdecznie zaproaszam na priv do wymiany doświadczeń. Ten sprzęt nie jest niestety tani (koszt zrobienia jednego to około 250zł z czego większość to koszt elementów), ale dla zapaleńców - szczerze polecam, nie żałuję ani złotówki :)

Jeszcze raz dzięki za imprezę, wiedziałem, że będzie fajnie, ale nie spodziewałem się, że aż tak OK

A jeśli chodzi o wersję swosa to po prostu SWOS 96/97 - ten, którego Wy mieliście nie różni się gameplayem, ale ma trochę starsze składy (edycja na Mistrzostwa Europy 96). Jeśli ktoś chce, to mogę podesłać tę wersję.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 13:17:32 przez dior

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 13:23:26 przez dior
[#11] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@dior, post #10

Witam

Impreza jak zwykle była udana chociaż się spóźniłem na zapisy SWOS udało mi się rozegrać mecze zastępując osobę która musiała odejść i pokazałem że coś tam potrafię. Trochę byłem zły na siebie że nie zdążyłem na 13:00 ale to wina komunikacji miejskiej, ale za rok będę normalnie i pokaże na co mnie jeszcze stać. Bardzo mi zaintrygowała Amiga X1000 i przerobiona karta turbo z wgranym emulatorem sprzętowym Amigi więc komputer był wielkości dłoni. I działał nie miałem okazji się coś więcej na ten temat dowiedzieć ale muszę nadrobić zaległości. Niestety żadnych fotek w tym roku nie robiłem gdyż Aparat mi się uszkodził. Za rok zapraszam ponownie i też będę pozdrawiam RoniWorlds.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 15:00:18 przez RoniWorlds
[#12] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Wrzucam swoje fotki :)
PS. W tym roku brakowało bardzo dużych klasycznych Amig, sam też swojej nie wziąłem, tylko HDD ale tylko dlatego że mam system w rozsypce i liczyłem że ktoś na imprezie mi pomoże w konfiguracji....
[img=http://s21.postimg.org/9hzxmikhf/image.jpg]

[img=http://s21.postimg.org/qnr6ilu7n/image.jpg]

[img=http://s21.postimg.org/criy6pxyr/image.jpg]

[img=http://s21.postimg.org/f3qy4bak3/image.jpg]

[img=http://s21.postimg.org/m3503oaib/image.jpg]

[img=http://s21.postimg.org/xa98y1mib/image.jpg]

[img=http://s21.postimg.org/6rv732d6b/image.jpg]

[img=http://s21.postimg.org/nw7wrzvoz/image.jpg]

[img=http://s21.postimg.org/3q4et401f/image.jpg]

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 15:37:29 przez Blizzard
[#13] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@AS, post #9

AS, jak zwykle fajnie było, do zobaczenia za rok:)
[#14] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@RoniWorlds, post #11

RoniWorlds, puść mi sygnała, bo nie dałeś mi numeru do siebie. Spisałeś się wczoraj świetnie. Gdyby nie skończyło się na zastępstwach, kto wie czy byś nie namieszał w końcowych wynikach.

Z resztą jak pisałem do ostatniego meczu wszystko było możliwe. Nawet zwycięzca wczorajszego turnieju mógł nie wejść do półfinału, bo jego los zależał od rezultatu innych drużyn. To tylko potwierdza jak wyrównany był poziom mimo tego, że pierwsza dwójka końcowego wyniku to chłopaki którzy jeżdżą na największe europejskie turnieje SWOS'a. Nie mamy się czego wstydzić. Żałuję, że przez głupiego karnego z Hiszpanią w ostatniej sekundzie meczu potem już nie wiele ode mnie zależało w sprawie mojego awansu, nie udało mi się wyjść z grupy i zagrać choćby jednego meczu z każdym z chłopaków z pierwszych dwóch miejsc.

Ja obiecuję, że przed przyszłorocznym turniejem wreszcie wezmę konkurencję na poważnie i trochę potrenuję. Czasy kiedy dzięki samym umiejętnościom utrwalonym w latach 90 wystarczał aby osiągnąć sukces na AmiWAWA najwyraźniej się dla mnie skończyły. Trzeba trenować a nie grać tylko raz w roku na AmiWAWA własnie :)

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 18:05:51 przez Duracel
[#15] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #14

Zdjęcia QukiZa

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 18:02:28 przez Duracel
[#16] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #14

Zgadzam się w 100%, RoniWorlds grał naprawdę kozacko. Pamiętam nasz pierwszy mecz, chyba wyszedłem na 2-0 i myślałem, że wszystko mam pod kontrolą. I wtedy Kolega ustawił odpowiednio wysoko obronę i zaczął mnie cisnąć. Strzelił dwie brameczki w stary, dobry, klasyczny sposób, nic nie mogłem zrobić i dobrze, że się na remisie skończyło. W ogóle to miałem bardzo dużo szczęścia w grupie, w KO poszło łatwiej, ale już wszyscy byli trochę zmęczeni, przekroczyliśmy czas i trzeba było sprawie dokończyć. Wczoraj widziałem kilku klasowych zawodników, wystarczyłoby odrobinę treningu (ja nie ukrywam, że w ostatnim tygodniu sobie codziennie chociaż kilka gier poprztykałem) i na pudle widzielibyśmy kogoś innego.
Skoro w narodzie jest tyle entuzjazmu, to postaram się sklecić jakiś mały turniej wcześniej. Nawet gdzieś w domu u kogoś, popołudnie z piwkiem i swosem. Myślę, że byłoby znowu, jak za dawnych lat, moglibyśmy też jakąś starszą wersję odpalić :)
[#17] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@dior, post #16

Bardzo fajny pomysł, czekam na propozycję. My z Westernem wczoraj na działce jeszcze do 2 w nocy sobie popykaliśmy w SWOSa. Wersja niech będzie najnowsza, grajmy na tym na czym wszyscy grają na turniejach. Powoli się przestawiam na te strzały po przekątnej pola karnego, choć stare nawyki ciągle wygrywają.

Moją mocną stroną jak wskazują statystyki jest obrona, no ale na to akurat wpływu dzięki Bogu nie ma wersja SWOS'a. Jednak aby wygrywać trzeba strzelać z nadarzających się sytuacji. Za dojście do pola karnego punktów nie przydzielają a na remisach daleko się nie zajedzie co pokazuje mój przykład ;).

Mam numer do Stefkosa, Neuroupa, Roniego, jest Western, jestem ja i akurat ta grupa jest z Warszawy lub okolic więc może uda się jakoś spotkać. SWOS online do mnie nie przemawia, bo lagi zabijają tę grę tak samo jak zabijają walki w Tekkena na PS3.

Co do joysticków nie będę kombinował. Od lat 90 gram na tym samym, starym, dobrym VG-125 na blachach, ze zdjętą górną pałką, w latach 90 sprawdzał się doskonale więc nie ma sensu tego zmieniać, poza tym to trochę taki mój talizman czy amulet ;). Blaszki jeszcze w latach 90 wymieniłem na miedziane ze starych słuchawek telefonicznych, które przylutowane są do oryginalnej chromowanej podstawy. Palec wskazujący utwardził się już w latach 90 na opuszku który odpowiada za kontakt z kikutem joya. Nie ma zatem czego i po co zmieniać.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 19:32:13 przez Duracel
[#18] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #17

Duracel, nie wiedziałem, że aż tylu chętnych by się znalazło. W takiej sytuacji, to można by zrobić ligę Warszawy, koledzy zrobili ta na śląsku i przez jakiś czas mieli kupę frajdy - spotkania raz w miesiącu, czy raz na dwa. No rozmarzyłem się, zacznijmy od jakiegoś spotkania, ale potencjał jest!
Co do joya, po takim opisie, to cóż... to się szanuje, nie będę namawiał do żadnego innego :) Nie mniej jednak, gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej, zapraszam.
Niech SWOS będzie z Wami
[#19] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Dzięki za imprezę, szkoda że tak szybko musiałem uciekać. Mam nadzieję że w przyszłym roku AmiWawa się odbędzie i będę na spokojnie mógł spędzić na niej cały dzień.
Pozdrawiam!
[#20] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Bardzo fajne spotkanie oraz fajni ludzie.W przyszlym roku nie zabraknie Casablanki :)
[#21] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@jarecki130, post #20

Witam
Kolejna Amiwawa za Nami było jak zwykle super.
Podziękowania dla ASa jak zwykle wszystko na poziomie.
Dużo sprzętu,jak zwykle mnóstwo fajnych ludzi oby za rok było podobnie.
Co do SWOS'a no cóż jak zwykle profesjonalnie (chyba :) )
Poziom gry z roku na rok coraz wyższy i co najważniejsze nowi gracze którzy okazali się za mocni :) :) (przynajmniej w tym roku ;))
Duch SWOS'a dał znać o sobie ,emocji co nie miara i walka do ostatniego gwizdka.
Szacun dla Sanda który pokazał na czym polega prawdziwa idea tych spotkań czyli dobra zabawa.
Za rok jak damy radę przed turniejem stworzymy mały regulamin za pośrednictwem którego ustalimy zasady których już podczas trwania przestrzegać będziemy :)
Ustawimy przynajmniej 2 Amigi żeby nie było przestojów w grze co do grania grup, oczywiście wszystko zależne od frekwencji.
Pozdrawiam wszystkich i gratulacje raz jeszcze dla Diora i Primo
Oby w przyszłym roku frekwencja dopisała podobnie.
Niech Duch Amigowego feelingu będzie z wami.

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2013 20:38:28 przez Western
[#22] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Western, post #21

hmm. dziesiec osob na sali?
ciekawe ze nikt nie wspomnial tego tu:
http://www.empikfoto.pl/56765/albumy/amiwawa_5/63151130_dsc04299.html
moim zdaniem najciekawszy chyba exponat na sali, bo wydaje mi sie ze rozchodzi sie tutaj o fügaarcade z rozszerzeniem 060, no nie?
[#23] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@wawrzon, post #22

Wspomniane było.
[#24] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Duracel, post #1

Hej,
Najpierw podziękowania:
- Organizatorom za świetny klimat na imprezie,
- Ekipie ze ściany wschodniej za cudowną podróż i niesamowite zgranie,
- Sandowi i Agnieszce za nocleg ze śniadaniem,
- Uczestnikom za przybycie i kontakt,
- Całemu personelowi z Gospody Do Syta - za świetne jedzenie i konkursy.

Ubawiłem się setnie.
Poniżej link do obiecanej panoramy, zważywszy mój stan i to jak się wszyscy przemieszczali - skleiła się cudem :)
Nie jest to może najlepszy popis moich możliwości, ale Wy możecie być dumni ze stworzenia najpiękniejszego amigowego kręgu miłości ever!

Pozdrawiam wszystkich!

link - panorama (niestety flash)
link - zdjęcia (sorry za jakość, ale jeszcze nie ogarniam tego obiektywu)

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2013 09:59:32 przez il_capitano
[#25] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@il_capitano, post #24

Świetna panorama, a zdjęcia też super - lubię ultraszerokie szkła OK
[#26] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@gorzyga, post #25

Ech, szkoda że mnie nie było. Krąg miłości :) ładny, a na turnieju "normalne" dżoje. Liczę na to, że za rok nic mi nie będzie kolidowało, ale dzięki za możliwość polizania imprezy przez szybkę.
[#27] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@Leander, post #26

I ja dopiszę swoje dwa grosze :)
Atmosfera super, dla mnie mega relaks i odpoczynek. To co się działo podczas turnieju to walka na śmierć i życie prawie :)
Serdeczne dzięki organizatorom!!!
Warto być, warto organizować takie imprezy :)
Wesoły bus zasługuje na oklaski, organizacja na najwyższym poziomie :)


To co? Widzimy się na AmiParty.


Ps. Zadziwiająco zwiększyła się liczba żeńskiej populacji :)

Oczywiście gorące pozdrowienia dla Julitki :)
[#28] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@flea, post #27

Zapraszam, na mały opis spotkania i kilka zdjęć ode mnie:

AmiWaWa 5 - opis
[#29] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@AS, post #28

ten tego, były dwa lapki z MorphOSem 3.2 ...
[#30] Re: AmiWAWA 5 - Zdjęcia i wyniki SWOS'a

@michal_zukowski, post #29

noo tak, zaraz dopiszę Tak wychodzi pisanie po nocy :)

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2013 08:42:02 przez AS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem