[#31] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@sachy, post #29

:) :) no jasne. tak naprawde to tam jeszcze Data siedzial jako mąż zaufania i chlopaki z gak-u. mogę mieć luki w pamięci bo to liczenie było mordercze.
[#32] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@twardy, post #31

Przekleję to co pisałem na amiscenie:


+ Bardzo klimatyczna miejscówka, ani za duża ani za mała na taką ilość osób jaka była na LodaError (na oko ~30-40)
+ Masa retro sprzętu gotowego do użytku, +100 do klimatu
+ Osobny bigscreen ze scenowymi pixelartami, +25 do klimatu
+ Zero pecetów. Wszystkie produkcje puszczane z oryginalnych maszyn, nawet plansze robione były w scali. +100 do klimatu
+ Koncerty Pinokia i Yerzmyeya, +100 do klimatu
+ Zero zauważalnych fuckupów organizacyjnych
+ Brak jakiegokolwiek ciśnienia w związku z timetable, wszystko na luzie
+ Dogadanie się z GAKiem to był mega dobry deal, całe zaplecze sprzętowe, obsługa i organizacja tego bajzlu była ogarnięta profesjonalnie przez stałą obsługę
+ Wyczesane nagrody, kto nic nie wystawił niech żałuje :)
+ Prodki w compo dopisały, żałuję że wystawiłem niedopracowany kawałek, mogłem bardziej ścisnąć poślady ;)
+++ Dużo ludzi, których nigdy wcześniej na party nie widziałem. Niektórzy pierwszy raz po latach, niektórzy pierwszy raz w życiu.

- Koncert Ortalionu, -50 do klimatu, ale miło się słuchało. No i znam powody dlaczego musieli zagrać ;)
- Za krótko!!!

Także jeśli wszystko pójdzie w dobrym kierunku i za rok będzie szansa na powtórkę, to jechać i supportować, bo party ma IMO mega potencjał na lidera na rynku :)


:)

Przy okazji, zostały nam cztery tshirty RetroKompowe - reflektowałby ktoś?
Rozmiary L, L, XL i XXL.
35 zł z wysyłką, mógłbym też je przywieźć na SillyVenture jeśli ktoś się wybiera.
[#33] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@AceMan, post #32

Powoli można wrzucać linkownię o tym wydarzeniu :)

Jak coś znajdziecie to wrzucajcie :)

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2013 10:34:40 przez Tom Rain
[#34] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@AceMan, post #32

AceMan, poszedł priv ws. koszulki RK, o rozmiarze XXL :)
[#35] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@mccnex, post #34

OFICJALNE WYNIKI RKLE2013, jako piękne ASCII:

CLICK!!!
[#36] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@mccnex, post #35

LOL
ile dni zajelo wpisywanie wszystkich znaczkow? ;)
[#37] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@mccnex, post #35

Można gdzieś zobaczyć prace, nie tylko wyniki? Na waszej stronie nic nie ma, poza zrzutami i filmami z gier(?)
[#38] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Radek_Cz, post #37

Wy to byście chcieli wszystko od razu :)



Będzie download. Ogarniamy sprawy - na pewno wkleimy linka :)
[#39] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@selur, post #36

ascii art rulez :)
[#40] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@KJB, post #39

[#41] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Deftronic/..., post #40

Na początku występu (PIN ATARI) strasznie drażniły mnie elektro-dźwieki (pisk/barwa/jakość) ale później muza jako całość całkiem ciekawa (też lubię perkusję, chociaż sam nie gram ok, racja )

Poproszę więcej nagrań z występów aRTYSTów ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2013 15:53:33 przez BULI
[#42] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@BULI, post #41

Spoko, mam więcej ale na razie 0 czasu aby to wrzucić. Jutro postaram się coś zapodać.

POKEY ma specyficzne, metaliczne brzmienie. Kiedyś bardzo lubiłem ale po latach jednak SID bardziej mi leży. Ma cieplejsze brzmienie. No ale POKEY też jest spoko, tylko czasami to metaliczne brzmienie trochę drażni.
[#43] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Deftronic/..., post #42

Co SID to SID OK
[#44] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@BULI, post #41

Przyłączam się do prośby, bo występy były wręcz miażdżące. A najlepiej, jakbyście mogli tutaj zawiesić listę utworów :)

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2013 21:11:38 przez teh_KaiN
[#45] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@teh_KaiN, post #44

Panowie, wszystko będzie. Ale nie od razu. I nie chodzi o to, że to przetrzymujemy, po prostu, trzeba to obrobić, pociąć, sprawdzić w ogóle czy się coś nagrało... no wiecie pomysł

Póki co, zapraszam do odwiedzenia strony RKLE w nowej ascetycznej odsłonie z full resultsami i party stuffem do pobrania OK

http://retrokomp.org
[#46] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@mccnex, post #45

Czyli ta kamera na dole nie była dla picu, tylko cały czas nagrywała? :D
[#47] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@teh_KaiN, post #46

dobry jesteś...! OK

jasne, że do nagrywania :) tak samo audio było nagrywane. Teraz ktoś to musi obrobić itp. itd. Nie mam pojęcia jaki jest status sprawy na tę chwilę...
[#48] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@mccnex, post #47

A ja chciałbym zapytać nieśmiało, dlaczego w stuffie z party brak amigowego dema "Sepulka" Dinx Project? Nawet jeśli była to wersja "demo" to stuff z party powinien być - moim zdaniem - udostępniony w całości. A to już drugie demo (po nieszczęsnych Whelpz'ach z WeCan 2013), które "było, ale go nie ma".
[#49] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@slay, post #48

Spokojnie, wszystko będzie w swoim czasie.
[#50] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@slay, post #48

Dzisiaj będzie już dostępne. To nie była wersja "demo dema" tylko nieskończony preview dema (dokładnie tak, z zaledwie jednym docelowym efektem i drugim nieskończonym bo o ostatnim nie wspominam był dodany w 3 minuty na party). Trwały dyskusje czy doprowadzić ten preview do stanu w jakim miało być (a na jaki zabrakło czasu) czy też, skoro w takiej mocno niedokończonej wersji zostało zaprezentowane publiczności, to puścić je w sieć i po prostu pójść dalej tj. poświęcić czas i siły na pracę nad pełną wersją dema. Ja skłaniałem się za tą drugą opcją, koder zresztą też. No ale u nas panuje demokracja :D i trzeba było wysłuchać wszystkich racji. Stąd to opóźnienie. :)

Generalnie traktujcie to niedokończone preview jako mały pokaz kodu w 24bit na AGA plus super muzyka MCCNEXa.
[#51] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Deftronic/..., post #50

plus super muzyka MCCNEXa.


Nie przesadzaj, teraz ludzie będą mieli wygórowane oczekiwania, posłuchają i będzie "łeeeeee..." hehe

Tak na szybkiego, bo jadę na groby:

retrokomp.org/rkle2013/sepulka.zip

Jeszcze się uploaduje, a ja muszę znikać.

OK
[#52] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@mccnex, post #51

Nie przesadzam, mnie się podoba. :) Idealna do dema, przyjemnie buja. :)

Dobra, zapodaję linka fo filmiku jak ktoś nie ma 060ki:

Sepulka (preview)

Niestety kolory podczas zgrywania "z deka" wyblakły... :(

Wina sprzętu przez który zgrywam sygnał Ami na złoma.
[#53] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Deftronic/..., post #52

Nie darady na OWB , krzyczy że " Ten film jest obecnie nie dostępny" , muszę obejrzeć na TenFourFox na Mac OS X na Power Macu.
- Morphos 3.3 świeżo zainstalowany na Power macu G5.

- a może brakuje mi jakichś wtyczek ? sam nie wiem!

Szkoda!!
Pozdrawiam
:(
[#54] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@mccnex, post #51

No fajna muza OK
[#55] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Piotr Myszkowski, post #53

U mnie też filmy na YouTube działają pól na pół, nie na wszystkich filmach działa player html5, nie wiem z czego to wynika. Takich problemów nie zauważyłem np. na Wrzucie albo DailyMotion. Pewnie YouTube jak zwykle ma swoje "ficzery" ;) Ale zawsze można ściągnąć film z YouTube i odpalić na Mplayerze, jak uruchomi się wtyczkę downloadu to działa to wygodnie.

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2013 22:37:41 przez Tom3k
[#56] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Deftronic/..., post #52

Mnie się podoba ten preview OKOKOK ,
[#57] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@TUPCOM, post #56

A tymczasem Mufa reportuje OK
[#58] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Tom Rain, post #57

Kurcze... ale klimat! :)
Będę musiał wybrać się na następne.
Tylko ten drugi koniec PL :/ - koszty będą dosyć spore.
[#59] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@Tom Rain, post #57

Całkiem fajne sprawozdanie, przy okazji sprawdzają się moje podejrzenia, że głosujący w GameCompo opierali się w większości na screenach i osobistych sentymentach (nie zaś na odczuciach z gry).
[#60] Re: RetroKomp / Load Error 2013

@BULI, post #59

Kolejny filmik:

Load Error 2013
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem