kategoria: AmiWaWa
[#31] Re: AmiWawa VI?

@recedent, post #30

AmiGaWa brzmi nieźle, ale co to oznacza

Terminy do wybrania (głosowanie):
http://doodle.com/49bt7p7gp75zy2fs

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2014 14:56:31 przez QkiZ

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2014 14:56:42 przez QkiZ
[#32] Re: AmiWawa VI?

@QkiZ, post #27

Będe OK

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2014 11:43:11 przez jarecki130
[#33] Re: AmiWawa VI?

@QkiZ, post #31

Fajnie, że kombinujecie, ale co z miejscówką?
[#34] Re: AmiWawa VI?

@Duracel, post #33

Miejscówka się szuka
[#35] Re: AmiWawa VI?

@QkiZ, post #34

Na doodle osiem 8 dopiero.
[#36] Re: AmiWawa VI?

@QkiZ, post #35

Tego się właśnie obawiam, że zadeklarowanych będzie mało a znając życie w rzeczywistości przyjdzie jakieś 20% ludzi mniej. ;]
[#37] Re: AmiWawa VI?

@Sokok, post #36

Szczerze? Nie sugerowałbym się liczbą wpisów.
Ja jestem chętny na nową imprezę, a wpisałem się tam tylko dlatego, bo przeczytałem stękanie, że mało się wpisało
[#38] Re: AmiWawa VI?

@QkiZ, post #35

Pogadaj z jakimś organizatorem imprez scenowych jak wygląda ilość uczestników w porównaniu z ilością osób które się zapisują. Z tego co pamiętam zapisze się X, a przyjedzie około 80% tego (razem z niezapisanymi).
[#39] Re: AmiWawa VI?

@madman15, post #38

Pamiętam, że na drugą AmiWAWĘ odzew był w postaci może 20 osób na forum, a na imprezie przewinęło się około setki...

To działa w dwie strony. Jedni się zapiszą, ale coś im wypadnie. Drudzy nie deklarują się i przyjeżdżają bez zapowiedzi, bo akurat mogą.

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2014 21:44:07 przez Duracel
[#40] Re: AmiWawa VI?

@Duracel, post #39

ja sie pisze tak jak pisalem wyzej...ciezko jednak mi napisac kiedy na 100% bede.
postaram sie cos ustalic i poznaznaczac fistaszki na stronie:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem