kategoria: SACP
[#271] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@Vato, post #268

Dzięki Vato za fotki i filmiki. Fajnie było :) .

Alf, fajnie się patrzy jak kapelusznik ścina ci łeb raz za razem. Szkoda, że nie nagrało się moje "sruuuuuu" :) .

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2015 01:09:41 przez Azzorek
[#272] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@madman15, post #266

Fajnie było, poraz pierwszy sytuacja była taka, że nie byłem kierowcą i miałem nocleg na terenie Śląska więc miałem nareszcie sposobność spożyć odpowiednią dawkę ziołowych wywarów z chmielu i w stu procentach poczuć atmosferę imprezy. Biax - szkoda że musiałeś kierować, ale i tak było mega wesoło.

P. S. kiełbadrony były pyszne.
[#273] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@alt_, post #272

Nic straconego ... może na Dekranczu sobie odbijemy ;) Zanosi się, że się pojawię
[#274] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@Azzorek, post #271

To tylko przypadek - następnym razem się odegram i zobaczysz jaka jest potęga smoka
[#275] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@alf, post #274

Dzieki wszystkim za naprawde fajne, kameralne spotkanie. Dzieki *y za goscine. Ostatecznie, gdybysmy nie mieszkali w strefie, gdzie panuja dwie pory roku tj. zima i zima, to dla mnie taka forma jest najatrakcyjniejsza. Milo bylo podyskutowac o wszystkim i amigach rowniez.

Na koniec, zeby nie bylo, podtrzymuje tradycje - czy ktos zgarnal mojego dzoja? Charakteryzuje sie tym, ze przedni przycisk jest ale nie dziala. ;) Z gory dzieki za przechowanie. :)
[#276] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@Lokaty, post #275

Yhmm... na stole nie został.
[#277] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@*y, post #276

Kurka! Nie dobrze... :(
Pytałem Wojta, czy u niego nie został i lipa niestety.
Panowie, sprawdźcie pliz swoje graty, może ktoś go zgarnął przez przypadek.
[#278] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@Lokaty, post #277

ja go nie mam na 100% chociaż przez chwilkę był podłączony do mojej ami, na pewno się znajdzie :)
na SACPie nic nie ginie
[#279] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@QUAD, post #278

:) dzięki Quad za cynk. Wiadomo, pewnie się znajdzie. Podbiłem posta, żeby każdy mnie tu zauważył.

Pzdr
[#280] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@Lokaty, post #279

Dżoj się znalazł, dzięki za uwagę!
[#281] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@Lokaty, post #280

Panowie (i Panie) - mam podobny problem... coś nie mogę się doszukać w moich pudłach huba USB. Możliwe, że zostawiłem go na SACPie, na pewno podpinaliśmy go do tej A1200 z Mediatorem i Spiderem. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... taki mały, czarny, 4-portowy, najprawdopodobniej z kablem. Stęskniona GBA1000 czeka we łzach płacz
[#282] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@wali7, post #281

Oddawałem go z powrotem bo i tak u mnie nie działał.
Dobrze poszukaj , mimo to zobaczę też u siebie w kartonie gdzie były wkładane moje graty.
Jak pamiętam to miał chyba swoje własne zasilanie.
Przeglądnę też fotki jakie robiłem pod koniec imprezy bo ta GBA była prze ze mnie fotografowana.
Lecz wierz mi jak zostawiłeś to na pewno odzyskasz swoją zgubę .
[#283] Re: Wesołego Jajka - SACP 23 nadchodzi w styczniu?

@Jacol, post #282

Dzięki za odzew, na pewno poszukam jeszcze raz. Jeśli znajdę - dam znać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem