kategoria: AmiParty
[#151] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Jenot, post #150

Ja tam się nagadałem :)

No i bardzo dobrze że nie jest ciągle tak samo.
Warto przeto przyjechać na każdą edycję :)
[#152] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Jenot, post #150

Heh, Deadmanowi pewnie chodziło o to, że strasznie dbaliście o czystość i cały czas ktoś sprzątał, chyba nawet parę razy ścierą po nim przelecieliście, bo był jakiś taki elegancki :)

Dzięki za super imprezę i do zobaczenia!

RAW MEAT czyli fotki :)
[#153] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@il_capitano, post #152

Zdjęcia jak zwykle pierwsza klasa. Kolejne AmiParty udokumentowane ok, racja
[#154] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@il_capitano, post #152

Jakieś urwipołcie komentarze pod zdjęciami wyłączyli! Łobuzy! Ograniczają swobody przed-, po- i pozamałżeńskie! Powołać komisję!
[#155] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Jenot, post #150

Wielkie dzięki wszystkim za mile spędzony czas :)
Oczywiście nasi wspaniali organizatorzy dali radę (jak zawsze zresztą).
Party number one
[#156] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@QUAD, post #155

Impreza wspaniała, tym razem dodatkowo ze względu na wyjątkowych gości . Dzięki i szacun wielki dla organizatorów pokłony
[#157] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@MarX, post #156

Dobra jazzowa nuta do oglądania zdjęć z Amiparty:
https://www.youtube.com/watch?v=QvjGZHaKYG8
[#158] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Mikrobi, post #157

Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę i szkoda, że musiałem opuścić Was już o pierwszej w nocy, ale tak splotły się u mnie różne wydarzenia. Super że mogłem pograć z Wami w konkursie LumberJacka, Micro Hexagona. Nie odbył się konkurs SWOS, ale tym razem nie było wystarczającej ilości chętnych. Genialni ludzie niezapomniana atmosfera. Do zobaczenia następnym razem.

Pozdrowienia ze Szczyrku
[#159] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@amigachelm, post #158

Patrzę na zdjęcia, reakcje i bardzo żałuję, że nie mogłem być. Może nawet wrzuciłbym coś na compo muzyczne. 618 km to w sumie dużo nie jest. Z chęcią wybrałbym się na kolejną edycję. Musiało być super, patrząc na miny uczestników.
Może w końcu miałbym okazję pogadać dłużej z AceManem, bo na Livecrunchu niestety było za krótko. I poznać w końcu alter ego Alta ;)
Echhh...

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2017 21:54:05 przez Drakon
[#160] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Mikrobi, post #157

:muZa wyśmienita
[#161] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Drakon, post #159

Wypraszamy sobie, to alt jest klonem Vato! ;)
[#162] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #161

Zależy od punktu widzenia
[#163] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@alt_, post #162

...i wypitej wódki
[#164] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sir_Lucas, post #1

Jogin exe drugie miejsce w exe. Gratulacje Pabloz !!!!
[#165] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@aKlon, post #164

No i zdekonspirowałeś autora ;)
[#166] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Drakon, post #159

Nikt nie przebije Trevora czy Billa ale miło było spotkać osoby dla których 500-600 kilometrów i więcej nie były przeszkodą w wyprawie.
[#167] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@miro_78, post #166

Pewnie że tak :) Mnie niestety uziemiło coś, czego nie da się "przeskoczyć" ;).
[#168] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@aKlon, post #164

A nagroda gdzie?
[#169] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@miro_78, post #166

Daaaaaaalleeeeeekoooooooooooooo!! :D
tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos tańczący kokos

OK, mam teraz chwilę, żeby pozbierać myśli.. Było super, czuje się wspaniale podczas każdego oraz zaraz po każdym party. I tym razem było świetnie. Aż żal wracać do tej korpo-codzienności. Co ja robię ze swoim życiem? Przecież mógłbym tak się czuć częściej!

Kilka myśli..

Party place - o dziwo nadal daje radę! Wszyscy się spokojnie pomieścili, ani nikt nie umarł od upału. Mam nadzieję, że akt wandalizmu w pokoju Krashana zostanie zrozumiany przez właściciela.

David & Trevor - dobry pomysł z gośćmi specjalnymi, mam wrażenie, że dobrze się bawili. Oto co napisał mi Trevor - ‘I had a great time at Amiparty, probably the most unique Amiga show I have ever attended!’ Też tak uważam!

Organizacja - stanęła na wysokości zadania wszystko zapięte na ostatni guzik (czapki z głów), poza prezentacją kompotów. :D Ale nie mam za złe. Mimo tego, że sypała się każda niemal rzecz, to miałem niezły ubaw. Tak trzymać. Przepraszam, że tym razem nie zostałem pomóc sprzątać, trzeba było jechać do dzieci..

Znajome twarze, które powodują, że moje serce się raduje - Reds, Mandi (kraptro rulu, na wolniejszej amidze działa lepiej!), Dedzik (ucz mnie się ubierać!), Vato (nie pij perfum, oddawaj Frontiera!), Madzia, Magnetic Fox (BW, jesteś zajebisty gość!), Jerry, Zedu, MarX-u, Billu (Next time try Riverwash, pal! You need to taste everything), Krashi (nie bądź surowy dla syna), Mykroby (nikt nie ma tyle luzu co ty), Dakty (wymiatasz, chcę mieć z tobą muzyczne dzieci), MrZajebałPsu, Chłopaki-Rzeszowiaki (Franek Kimono!), Wino, Gumek, Ston, Sand, Leander, Virażko, Szania (róbmy tę Amigę), Stefek (znowu nie widziałem tego Frienda.. przepraszam, zalatany byłem), Wali (strasznie miło Ciebie było widzieć po latach, zrób AmiMajówkę jeszcze, będzie reunion!), Rzookol (no i nie popatrzyłem na tego MorphOS-a nowego… naprawdę zalatany byłem… Żałuję.. Mam nadzieję, że już niedługo zobaczę go u siebie), Staszku i inni!

Sztuka przekraczania - zajebisty film. Nie mogę się doczekać na release. Moim zdaniem w pytkę. Chciałbym aby następny film, może nieco dłuższy przedstawiał dorobek polskiej sceny, przedstawiał najbardziej zasłużonych autorów i grupy. Bez tłumaczenia czym jest scena i na czym polega sztuka przekraczania. Samo mięsko.

Ludzie chcą kupować na party! - non stop ktoś mnie pytał o to czy można kupić koszulkę AmiParty, kubek RiverWash, jakieś bajery.. Ludzie powinni oznaczać stoiska, że coś sprzedają. ;d Super, że Voyager i Aceman sprzedawali makulaturę i płyty, wspaniale też, że ktoś sprzedawał super zachowane gry w kartonach w rozsądnej cenie. Trzeba nam tego więcej na następnym party. Aceman już dawno powinien wydać kompilację. Mam nadzieję, że się przyjmie i będzie robić to częściej. Największy fail to jednak brak gadżetów AmiParty -- to było pierwsze pytanie jakie usłyszałem od zagranicznych gości. K**** mać -- sam nie mam jeszcze koszulki, błagam - zróbcie coś na kolejną edycję, jakąś taką ogólną co by można było nakład wyczerpać na kolejnych meetingach jeśli zostaną.

Lumberjack - widzę potencjał! To świetna gierka na imprezy, niezbyt wymagająca, zabawna, ludzie się cieszą i integrują. Mam nadzieję, że następnym razem będzie pełna wersja albo może jakaś edycja specjalna.

Żarcie - szkoda, że Gumisia ubili. Ostatnio z zamówieniem Kebaba miałem kłopoty, dostałem nie to co zamawiałem, więc wypróbowałem pizzę - ohyda (carbonara). Knajpa u Szmula nie była przygotowana w piątek w ogóle, bardzo szybko żarcie się skończyło. Musicie ich uprzedzać. Albo dać jakieś alternatywy. Jak słowo daję, następnym razem zabiorę ze sobą kanapki.

Granie przed budynkiem - postaram się przygotować jakieś covery modków z gierek i demek co by inni też mieli radochę, nie tylko my.

Compo - uważam, że był całkiem porządny poziom. Exki powoli się przyjmuję. Craptro rulu, Dez w kimono mnie rozwalił, Rogal pozamiatał (strasznie mi się spodobał pomysł), masa ciekawych (i mniej ciekawych) tunesów..

Dzięki wszystkim, do następnego!
Kokos
[#170] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #169

I am still in Poland. Can we have AmiParty 21.1 this weekend??? Please! 8)

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2017 00:19:45 przez AmigaBill
[#171] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@AmigaBill, post #170

We can do AmiBBQ near Warsaw if you want. :)

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2017 08:09:18 przez Sokok
[#172] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@AmigaBill, post #170

Friday and saturday, after 2pm my home is open for afterAmiParty ;)
[#173] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Jenot, post #172

Tank you! I wish I could escape, but I think I will be in the countryside. If anything changes I will let you guys know. Also, maybe you already posted the albums, but here are AmiParty 21 photos that myself and Kokos took.

The photos on Facebook:
link

The photos on Google:
link
[#174] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sir_Lucas, post #1

Kurz powoli opada ale emocje pozostają :) smuteczek :(

Dzięki wielkie wszystkim za przybycie no i pomoc. Bez was to nie to samo.

Wielki ukłon dla Billa, Travora, Davida i Stevena że chciało im się przebyć szmat świata by imprezować razem z nami.

Padam też do stópek tych co z najdalszych zakamarków kraju przybywają licznie i naturalnie cauje te damskie.

No i nasi scenowi przyjaciele również nie zawiedli, dzięki za to że jesteście i za wsparcie jakiego udzielacie rok rocznie.

Mimo fatalnej pogody ;) impreza wypadła naprawdę bardzo fajnie. Wpadki jak to wpadki można ich uniknąć ale jak Amiga stara i my niemłodzi to nawalić coś musi.

Atrakcji było naprawdę sporo, od konkursów gier i kompotów przez rozmowy z zagranicznymi gośćmi. A nawet prezentacja świetnego materiału muzycznego od Jazzcata i promocji albumu twórczości Acemana. Koncert na 1 piętrze to mistrzostwo świata, zdębiałem jak to zobaczyłem. Chłopaki aby częściej.

Nudno nie było!!!

Leander i Stefkos buziaki dla was za pomoc niedzielną.

Mam nadzieje że w podobnym gronie widzimy się w zimie, a na pewno już za kilka dni na Riverwash.

Brawo wy i brawo my, causki :) CHAL
[#175] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #169

Była jakaś prezentacja Dickinsona? Coś o NG? Nie był zdziwiony że nie ma nikogo od OS 4 (a może była na AmiParty jakaś AmigaOne)?
[#176] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@adam_mierzwa, post #175

Było NG i to 2 sztuki. Taurusa i moja. Nawet Trevor grał u mnie w M.A.C.E :D
Też się zgadza, że priorytetem są
* aktualna przeglądarka
* Open/Libre Office

Myślał też coś o kliencie Skype.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 10:53:38 przez pong777
[#177] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Mariodj, post #174

Dla buziaków od Mario - warto było :).
[#178] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Mariodj, post #174

Wszystko było ok i zabawa przednia mimo że prawdziwych Cyganów zabrakło.. (większość nuciła cygańską nutkę). Nawet z warszawiakami dało się wytrzymać. Zaskoczył mnie Jogin... Za te banany na twarzach dziękuję twórcy, rozwijaj się i czekam na kolejne pracę. Mam nadzieję, że po obejrzeniu Paciora nie baliście się wyjść poza budynek;) całuski od wielkiej z res dla chal
[#179] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Mariodj, post #174

.

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2017 21:28:33 przez polutuje
[#180] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@AmigaBill, post #173

Bill, as always fantastic photos OK


#Mario

naturalnie cauje te damskie


Aaaa.. taki fetysz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem