kategoria: AmiParty
[#211] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Jenot, post #210

Dziękujemy!
[#212] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #209

@Kokos
Nie wiem i nie rozumiem dlaczego chcesz pominąć profil CHEŁM AMIGA LEGION na Facebook-u, G+ oraz stronę WWW.CHAL.PL
To są kluczowe punkty informacyjne jeśli ktoś chce w przyszłości wziąć udział w AmiParty w Chełmie w Polsce. Dlatego uważam, że są bardzo istotne i proszę Cię o to żebyś te linki zamieścił.
[#213] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sir_Lucas, post #212

Istotą tych linków ma być zainteresowanie dobrami jakie oferujemy a nie nakłonienie do śledzenia waszych profili. Owszem, chcę promować ludzi wytwarzających dobra, ale w tym akurat przypadku chcę głównie zadbać o widza, który po streamie widząc wcześniej plipboksa wejdzie na linki i odnajdzie tam informacje o plipboksie. Takie informacje chcę dostarczać. Nie pięć albo więcej linków do profilów, które nie dostarczają po angielsku żadnych wartościowych informacji poza informacjami jak dostać się na poprzednie edycje party.

Rozumiem gdyby np na stronie CHAL funkcjonowała podstrona z produkcjami z compotow z poprzednich edycji wraz z resultsami. Wtedy CHAL z radością bym podlinkowal. Ale na tych stronach jest obecnie groch z kapustą i w dodatku po polsku. Wklejenie takiego linku takiemu odbiorcy to zawracanie dupy. Dotyczy to również portali społecznościowych. Nic osobistego, po prostu tak jest. Jeśli ktoś tego nadal nie rozumie - trudno. Ja ponownie nie będę tego tłumaczyć.

Chcecie linku na CHAL? Zróbcie przynajmniej podstronę o której mówiłem.

K
[#214] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #213

Zgadzam sie wpełni z przedmowca. CHAL by miało sens jakby organizowało ludzi do produkcji demoscenowych. Parowało koderow , grafikow, muzykow. Rozwijalo kontakty miedzy tworcami. Dopingowało niezdecydowanych... Sa tacy organizatorzy party w Polsce i widać to później po ilości konkretnych prac na kompotach.
[#215] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@aKlon, post #214

Żeby nie było, nie umniejszam roli CHAL, robią najlepsze party amigowe w Polsce. Ale jeśli chodzi o treści na stronie bądź Facebooku nie ma tam nic interesującego dla obcokrajowców. A linkować tylko po to żeby poszerzać zasięg CHAL - nie zamierzam.

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2017 08:25:21 przez Sokok
[#216] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #215

I tym miłym akcentem zakończmy ten wątek.
[#217] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #215

Myślę, że już wszystko zostało powiedziane. Tak czy inaczej, wszystkiego dobrego. EOT.
[#218] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #197

[#219] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #218

[#220] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #219

da sie włączyć jakoś tłumaczenie na pl napisów? może jakiś program, bo czaje mniej więcej co 5 słowo
trzeba się zacząć uczyć:D
[#221] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@JacK_Swidnik, post #220

Na żywo nie da rady.
[#222] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Architect1200, post #221

No niby są już takie rozwiązania np. od Microsoftu. Nie testowałem.
[#223] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #218

No i jak było- bo nie mogłem być na "żywo"?
[#224] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@BULI, post #223

Jak nie lubię oglądać livestreamow (no może poza Revision) tak tu bawiłem się świetnie i mówię szczerze. Tutaj można sobie obejrzeć całość albo fragmenty. :)
[#225] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sokok, post #224

Dzięks szeroki uśmiech
[#226] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@BULI, post #225

AmiParty oraz CHEŁM AMIGA LEGION w tym oto podcaście - Amigos-podcast

Niedługo podamy termin zimowego AmiParty 2018.
Więcej info na:

Oficjalny profil Facebook - CHEŁM AMIGA LEGION

Oficjalny profil Twitter - CHEŁM AMIGA LEGION

Oficjlana strona internetowa - CHEŁM AMIGA LEGION

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2017 17:42:48 przez Sir_Lucas
[#227] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sir_Lucas, post #1

Goście od Amigos podcast wspomnieli kilka zdań nt. AmiParty link (około minuty 7:30+)
[#228] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sir_Lucas, post #226

Trevor na swoim blogu wypowiad się o ostatnim AmiParty, Chełm Amiga Legion oraz między innymi łzach Stalina.
[#229] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sir_Lucas, post #228

Wywiad Marxa z Davidem Pleasancem - Commodore UK

Świetny wywiad z ostatniego AmiParty przeprowadzony przez Marxa z Davidem Pleasancem byłym szefem Commodore UK.
[#230] Re: AmiParty XXI - 11-13 sierpnia

@Sir_Lucas, post #229

Kawał dobrej roboty i brawo ten pan :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem