[#1] Spotkanie Amigowców w Bielsku-Białej
Cześć,

poszukuję ludzi chętnych do zintegrowania się w Bielsku.
Można się spotkać pogadać w jakimś lokalu, może z tego coś wyjdzie :)
Jestem ostro wkręcony od kilku miesięcy i wciągam znajomych w potencjalny projekt gry na Amiszkę :)

Czy są tu jacyś ludzie z okolicy zainteresowani takim spotkaniem/spotkaniami?
[#2] Re: Spotkanie Amigowców w Bielsku-Białej

@Kwahu, post #1

Witam. Niedawno nabyłem Amigę600. Też jestem z Bielska. Także poszukuję lokalnego specjalisty w tej materii. Pozdrawiam.
[#3] Re: Spotkanie Amigowców w Bielsku-Białej

@Kwahu, post #1

Może "MrT" się pojawi, bo był nie dawno na forum i pozwraca ludziom sprzęt Amigowy który Mu wysłali w celu naprawy ? M.in. i mój Scandoubler.

Mrt pojawił się tutaj pod nickiem "MrTabaka": link

Gdy napisałem do administracji PPA w tej sprawie wówczas Administrator z PPA zapytał Go czy to ta sama osoba, Mrt swierdził ,że tak, po czym skasował konto i znów przepadł.

Tutaj obszerny wątek: link


Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 07:55:47 przez Hubez
[#4] Re: Spotkanie Amigowców w Bielsku-Białej

@Hubez, post #3

Zapraszamy 12-13 września do Cieszyna na Rewind Party :) Blisko macie !
[#5] Re: Spotkanie Amigowców w Bielsku-Białej

@Marecheck, post #4

będzie trzeba koniecznie :)
mam już u siebie 3 sztuki i przymierzam się do V4 jeszcze :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem