[#31] Re: Dla SirLeo

@selur, post #30

Dla przypomnienia, koniec aukcji nastąpi 14.08.2020 o godzina 22:00 ok, racja
[#32] Re: Dla SirLeo

@BULI, post #31

Dlaczego w tym samym czasie tocza sie dwie zbiorki ? Jest to dosyc mylace
Proponuje zakonczyc obecna i ostatni licytant wygrywa.
[#33] Re: Dla SirLeo

@HOŁDYS, post #32

Czepiasz się. Im wiecej licytacji, tym wiecej się zbierze. Nie widzę powodu aby miala byc tylko jedna na raz.
[#34] Re: Dla SirLeo

@HOŁDYS, post #32

Dlaczego w tym samym czasie tocza sie dwie zbiorki ?

Po prostu, znalazło się więcej chętnych by pomóc Krzyśkowi OK
Nie planowaliśmy tego- ale, przyznaje, że ta spontaniczność i bezinteresowność jest cholernie budująca ok, racja OKOKOK

Rzeczywiście, na przyszłość, jeśli nadal dobrzy ludzie będą chcieli pomagać, będziemy się skupiać na jednej akcji w danej chwili ok, racja


Ostatnia aktualizacja: 10.08.2020 12:58:21 przez BULI
[#35] Re: Dla SirLeo

@BULI, post #34

No i czas na zakończenie aukcji minął w dniu wczorajszym ok, racja
Tym razem zwycięska kwota to 550 zł, ale to drugi raz za ten sam przedmiot, więc łącznie uzbierała się niebagatelna kwota 1661zł - brawo dla wszystkich ofiarodawców.

Mój przelew 550zł, właśnie poleciał do Krzyśka, wszystkiego dobrego Przyjacielu, a ja chyba zaczne kolekcjonować amigowe gry box'owe ok, racja

BTW
Przpominam o możliwości licytowania fajnych sprzęcików do Amigi od MANDIEGO i przy okazji pomocy dla SirLeo:
https://www.ppa.pl/forum/integracja/41899/mandi-dla-sirleo#m693821

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i całuję całus
"..każdemu wolno kochać.." w serduszkach
[#36] Re: Dla SirLeo

@BULI, post #35

No i stałem się posiadaczem


W tym nowiusieńkiego i zafoliowanego "Króla Lwa" OK


Dzięki Benek szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem