[#1] Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022


W zachodniej części naszego kraju (wielkopolskie / lubuskie / dolnośląskie) nie ma zbyt wielu amigowych spotkań. Dlatego postanowiliśmy coś z tym zrobić i wraz z JazzCatem zorganizować mały amigowy meeting w Nowych Tłokach (zachodnia wielkopolska, obok Wolsztyna) o swojsko brzmiącej nazwie Hex Pistons!

Kiedy?

Ostatnia sobota czerwca, czyli 25.06.2022.
Spotkanie jednodniowe.
Start od godziny 14:00, zakończenie: ???

Gdzie?

Nowe Tłoki to malowniczo położona - wśród pól i lasów - wieś w zachodniej części wielkopolski, kilka kilometrów od Wolsztyna.
Łatwo dojedziecie tutaj DK32.
(godzina drogi z Poznania, godzina drogi z Zielonej Góry, lub godzina drogi z Leszna ,

Adres:
Sala Wiejska
Nowe Tłoki 28C
64-200 Nowe Tłoki

Dokładny namiar:
https://goo.gl/maps/nkV7NPqBAwkAycuF7

Wstęp:

Symboliczne 15 zeta do kapelusza na pokrycie kosztów, dzieci i panie wchodzą za free.

A co na miejscu w pakiecie all-inclusive?

1. Integracja, integracja i jeszcze raz integracja!
2. Możliwość rozstawienia ze swoim sprzętem (stolików nie zabraknie, prośba tylko o wzięcie przedłużaczy).
3. Rzutnik na którym przez całą imprezę polecą (wyłącznie) amigowe dema!
4. (jeśli znajdą się chętni) Konkurs w SWOS'a z medalami!
5. (jeśli nie spadnie śnieg) Ognisko (miejsce jest zaraz za salą) z nie-wegańskimi kiełbaskami wliczonymi w zawrotną cenę biletu!

6. ... (może coś tam jeszcze dorzucimy do puli)











Wszelkie pytania i deklaracje uczestnictwa prosimy zgłaszać w tym wątku.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2022 11:45:32 przez slay
13
[#2] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

Hm. Jednodniowe, czyli trzeba wracać?
Jak to?
[#3] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

Może uda się przyjechać zależy jak będzie z pracą bo od 16 maja zmienia prace na inną nowa i nie wiem czy akurat nie będzie to sobota pracująca ale jeśli nie to pewnie przyjadę z partnerka i dziaciakami :) z Gniezna nie jest aż tak daleko
[#4] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

Łoj to zróbcie w lipcu, to wpadnę i ja wtedy. Bo teraz na statku jestem
[#5] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

No to lecim:
1. JazzCat
2. Slay
3. Skiba

Rozpoczęcie mogłoby być o 12 albo i wcześniej, bo czas tak szybko spier......li, że zaraz bedzie koniec



BTW
@francdt
Nie daj sie dymać, nie ma czegoś takiego jak sobota pracująca
[#6] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@_Skiba, post #5

thePalec: Niestety, tak jak większość meetingów, które dopiero startują, przyjeliśmy formułę jednodniową (choć w tą sobotę pewnie posiedzimy sobie na maxa). Może w kolejnych edycjach (jeśli nasza impreza się przyjmie) rozważymy imprezę dwudniową.

rancdt: Nie wiem do której w sobotę pracujesz, ale nawet jeśli wlecisz po południu/wczesnym wieczorem, to może warto rozważyć. Nie wiem tylko czy dzieciaki nie będą się tu trochę nudzić (to jednak totalna wiocha na końcu świata, chyba, że Twoja kobieta w tym czasie skoczy z nimi do Wolsztyna, bo tam już fajne atrakcje dla dzieciaków się znajdą

zilog: Szkoda, ale z terminem nigdy nie uda się pogodzić interesów wszystkich. Wcześniejsze soboty były niedostępne, a w lipcu już jednak startuje dla większości sezon urlopowy, więc znów by większości nie pasowało.

_Skiba: Fajnie, że wlecisz (kupa lat . Myślę, że koło 12 będziemy się już z Jazzem kręcić na miejscu, więc bez problemu możesz zawitać wcześniej.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2022 17:59:17 przez slay
[#7] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

Miejscówa przepiękna - jechałbym (lubię takie klimaty OK).
Tylko to straszny kawał drogi ode mnie.
[#8] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

Świetna inicjatywa, ale impreza powinna potrwać co najmniej do niedzielnego poranka (np. 9:00 - 10:00 przed południem). Procenty potrzebują czasu na wyparowanie . Może udałoby się zorganizować jakąś ekipę z lubelszczyzny ?
[#9] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@_Skiba, post #5

Skiba co do soboty to spoko wiem znam prawo pracy ale płacą za sobotę a wiesz w nowej pracy musze się :D troszke wykazać a i kasa się przyda za dużo starań było o tą robote więc nie jest mi staraszna sobota w pracy zresztą tylko do 14 jesli byłbym w pracy to po robocie jade do was ale juz bez kobiety i dzieciaków.

No to lecim:
1. JazzCat
2. Slay
3. Skiba
4 Francdt
[#10] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@francdt, post #9

@Magnetic-Fox wierz mi to nie aż tak daleko, praktycznie tyle samo ile ja mam od siebie do Chełma :) organizuj resztę wschodu i jazda.
@MarX no dobrze byłoby zobaczyć lubelszczyznę :)

No to lecim:
1. JazzCat
2. Slay
3. Skiba
4 Francdt
5. superbonio + Kinia
1
[#11] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@MarX, post #8

No z tego co pamiętam to ostatni "Partyzanci" z Lubelszczyzny byli widziani na ziemi Wielkopolskiej w 2010 roku na Amiwigilii, i jeśli dobrze pamiętam byli to bracia Guc.
[#12] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@MarX, post #8

Może udałoby się zorganizować jakąś ekipę z lubelszczyzny ?


Temat otwarty jak coś.
1
[#13] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@_Skiba, post #11

No z tego co pamiętam to ostatni "Partyzanci" z Lubelszczyzny byli widziani na ziemi Wielkopolskiej w 2010 roku


Myślałem, że podczas bitwy pod Cedynią :D
[#14] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@Jazzcat, post #13

Myślałem, że podczas bitwy pod Cedynią :D


Muszą się poprawić, tylko z drugiej strony jak już przyjadą, to impreza się pewnie skończy we wtorek albo środę
[#15] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@Jazzcat, post #13

Myślałem, że podczas bitwy pod Cedynią :D


Ty tu lepiej nie szpanuj na historyka, bo opowiem wszystkim o pewnej maturze z historii
[#16] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@superbonio, post #10

Jak już wspomniałem wcześniej mam zielone światło od żony zatem o ile nic nie wybuchnie u mnie w robocie to będę.

No to lecim:
1. JazzCat
2. Slay
3. Skiba
4 Francdt
5. superbonio + Kinia
6. ITU
[#17] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

170 km. Niewykluczone.
[#18] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@nogorg, post #17

Rowerem? To też bym pojechał :D
2
[#19] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@grxmrx, post #18

No to lecim:
1. JazzCat
2. Slay
3. Skiba
4 Francdt
5. superbonio + Kinia
6. ITU
7. Jacenty
1
[#20] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@grxmrx, post #18

Taki byłby wstępny plan. Napiszę Ci na priv.
[#21] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@superbonio, post #10

No też prawda.
Coś się pokombinuje.

@Mariodj @MarX Fajnie by było namówić przy okazji cały ChAL.

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2022 10:17:09 przez Magnetic-Fox

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2022 10:17:28 przez Magnetic-Fox
3
[#22] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

Dobrze że Wino wspomniał o tym spotkaniu na streamie u Tytusa bo bym przeoczył info.

Czy ten Karpicko Motel Montana to jakaś opcja na przespanie się, czy nie polecacie? :)
1
[#23] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@Davka, post #22

Czy ten Karpicko Motel Montana to jakaś opcja na przespanie się, czy nie polecacie? :)


Montana to fajna opcja - są tam zarówno pokoje o standardzie wysokim, jak i nieco bardziej ekonomiczne, ale jeszcze lepsze są oldskulowe domki w dobrych cenach kawałek dalej. Na przykład te:



https://jelonek.eu/

Albo te: https://meteor-turystyka.pl/ukarola-wolsztyn,wolsztyn.html
[#24] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #23

Nawiasem, czy ma ktoś kontakt do kolegi BomberMAXa?
[#25] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #24

Do spotkania zostały już tylko dwa tygodnie, więc - jeśli ktoś przeoczył - podbijam wątek
2
[#26] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #25

Ja zdecyduje w ostatnim momencie, bo muszę wybierać między 3ema eventami :)
[#27] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

Będę! Możliwe, że mój braciak też wpadnie :)

To będzie mój pierwszy Amigowy wypad :D
1
[#28] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

W tym dniu jest 24. rocznica premiery Windows 98. Będę wdzięczny jeżeli wznieście dla mnie jeden anty-toast za to.
3
[#29] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@MDW, post #28

A to czemu? W moim pierwszym "nowoczesnym" pc został zainstalowany windows98se
i było ok. Wszystkie sterowniki, directx było już na przyzwoitym poziomie, stabilność
również akceptowalna.
Inna sprawa, że nie wiem, o ile lepszy był se od wcześniejszego 98.
[#30] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@mmarcin2741, post #29

Mi akurat nie chodzi o to czy sprawiał problemy, bo mógł sprawiać mniejsze niż AmigaOS. Ja mam raczej zarzuty bardziej ogólne, dotyczące kilkudziesięcioletniego procesu niż jakiejś konkretnej wersji. Zarzuty bardziej natury filozoficznej i ideologicznej. szeroki uśmiech

Moderatorzy: Proszę oznaczyć mój post jako niezwiązany z tematem. Nie chcę psuć wątku dotyczącego tak sympatycznej inicjatywy swoimi trollowatymi, win-fobicznymi tekstami. szeroki uśmiech Tak swoją drogą to właśnie na takim spotkaniu można sobie pogadać też na takie tematy. Co jak co ale hejcić wszystko co jest związane z M$ to ja mogę w nieskończoność. szeroki uśmiech To co wychodzi czasem z moich komentarzy to jest efekt lekkiej nieszczelności win-filtra, który stosuję od wielu lat. Gdybym go wyłączył to ufff... Dostałoby się każdemu bajtowi powstałemu w Microsofcie.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem