kategoria: Amigowisko
[#31] Re: Amigowisko Rzeszów

@BULI, post #29

SDM Rulez :)
1
[#32] Re: Amigowisko Rzeszów

@Hubez, post #25

Ja byłem w ich biurze przy Hetmańskiej w Rzeszowie, z tego co pamiętam ostatnie albo przed ostatnie piętro, ale to już były czasy amigi, (kumpel który u mnie mieszkał rozpoczął port Kaiko i Koksza, (chyba nie skończył))
[#33] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #6

Nie ma co żartować z sytuacji gdy z obcego państwa na terytorium naszego spada pocisk kierowany, który w nieoczekiwany sposób stał się pociskiem balistycznym...
[#34] Re: Amigowisko Rzeszów

@apacz, post #32

Port „Kajko i Kokosz” z jakiej platformy na jaką platformę? Chodzi o tę amigową przygodówkę od Seven Stars (czyli dawne gdańskie atarowskie ASF).

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2022 12:46:17 przez MDW
[#35] Re: Amigowisko Rzeszów

@apacz, post #32

Ja byłem w ich biurze przy Hetmańskiej w Rzeszowie, z tego co pamiętam ostatnie albo przed ostatnie piętro, ale to już były czasy amigi, (kumpel który u mnie mieszkał rozpoczął port Kaiko i Koksza, (chyba nie skończył))

Na Obrońców Stalingradu chyba jeszcze? Nie pamiętam kiedy zmienili nazwę na Hetmańską. Ale w którym to miejscu było? Niewiele na tej ulicy było firm, praktycznie same sklepy.
[#36] Re: Amigowisko Rzeszów

@kubaslonka, post #33

Są gorsze sytuacje, ale ich tutaj nie poruszamy bo zakrawają o tematy religijno-polityczne, za które lecą bany.
1
[#37] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #1

Chcemy urządzić turniej w "Tanks Furry". Tylko jakies trofea trzeba skołować...
3
[#38] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #37

Czołgi poradzieckie z Ukrainy szeroki uśmiech
[#39] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #1



Amigowisko powraca! Nie wiemy jeszcze z jaką dokładnie nazwą



Wiemy!!
[#40] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #12

On to chyba Depesz.
[#41] Re: Amigowisko Rzeszów

@Mariodj, post #11

Lokal tak średnio wspominam. Zimno i dość ponuro.


To co powiesz na to, że zaraz obok, jest rzeszowski odpowiednik chełmowego "Gumisia" -- Bar Krokiecik?
2
[#42] Re: Amigowisko Rzeszów

@_DiskDoctor_, post #41

1
[#43] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #1

ah Rzeszów

5
[#44] Re: Amigowisko Rzeszów

@michal_zukowski, post #43

Myślisz, że ten koleś zmierza w stronę "Metalowca"?
3
[#45] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #44

Dodam tylko że są już nagrody już (1., 2. i 3. miejsce + prezent specjalny). A pewnie będzie więcej.

Są to najbardziej oryginalne nagrody jakie były na imprezach amigowych (może poza winiurem z ostatniego AmiParty).
[#46] Re: Amigowisko Rzeszów

@karolb, post #31

SDM Rulez :)


BDSM??
[#47] Re: Amigowisko Rzeszów

@_DiskDoctor_, post #45

Są to najbardziej oryginalne nagrody jakie były na imprezach amigowych (może poza winiurem z ostatniego AmiParty).

Metalowy Krokiecik?
2
[#48] Re: Amigowisko Rzeszów

@_DiskDoctor_, post #46

BDSM??


Bardzo Dobre Stare Małżeństwo? xD
3
[#49] Re: Amigowisko Rzeszów

@karolb, post #48

Jeszcze dorzucam wazne info dla przyjezdnych (info dotyczace dojazdu jest w aktualnosciach). Nocleg.

Impreza bedzie na terenie hotelu Metalowiec.

Cena noc 1os: 120 zl, 2os: 165 zl.
Jest opcja sniadania: 30 zl ale chyba musi byc kilka osob bo to szwedzki bufet

Jakies 300 m dalej jest Hotel Iskra o nieco wyzszym standardzie (i podobnych cenach).
1
[#50] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #1

Uwaga, to istotne (więc wklejam nie tylko pod newsem, ale też tutaj): Jeśli ktoś z przyjeżdżających planuje nocleg na miejscu w "Metalowcu" to proszę rezerwować sobie pokoje (pod numerem telefonu 17 854 06 56), najlepiej do najbliższego wtorku.
4
[#51] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #50

Ja tylko dodam ze jak komus sie nie uda, na pewno beda miejsca w Hotelu Iskra (300 m) lub awaryjnie Hotel Hetman (700 m, drozej).

Mozna tez oczywiscie nocowac w dowolnym hotelu lub airbnb.

W Rzeszowie sa Bolty (sporo) i Uber (malo).
[#52] Re: Amigowisko Rzeszów

@_DiskDoctor_, post #51

To juz jutro!

Wszystkich przybyszy zapraszamy rowniez na 33. Podkarpackie Spotkania z Komiksem:

https://fb.me/e/1YIUiHUVz
[#53] Re: Amigowisko Rzeszów

@MDW, post #34

To był port z wersji PC, z tego co pamiętam
[#54] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #37

Wiozę mały gadżet jako nagrodę. Mam nadzieję że się spodoba. :D Już w Tarnowie jestem.
1
[#55] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #1

Może jeden wpis na podsumowanie - dziękuję wszystkim za przybycie, mam nadzieję, że bawiliście się dobrze. Jeśli bawiliście się w połowie tak dobrze jak ja to pamiętajcie, że ja bawiłem się dwa razy lepiej... Nie, to chyba jakoś inaczej miało być...

Turniej w Tanks Furry (mimo problemów technicznych z rzutnikiem) udało się ostatecznie rozegrać, nagrody powędrowały do nowych właścicieli i (poprawcie mnie jeśli się mylę) nic nikomu nie zginęło/nie zostało w lokalu. Jeśli jednak czegoś się nie możecie doszukać to podobno na miejscu "zguby" trzymają do pół roku od znalezienia.

Rzeszów następnego dnia pożegnał nas prawdziwie zimową aurą, trzeba było wykopywać auta spod śniegu (dobrze, że pracownicy "Metalowca" poratowali nas łopatą i szczotką), a sama podróż do domu była kolejną przygodą w ten pracowity weekend.

Jeszcze raz dzięki wszystkim którzy się pojawili i smuteczek w stronę tych, którzy nie dali rady - liczę na to, że "następną razą" może się uda. Niestety, coraz trudniej znaleźć taki termin, w którym nie odbywa się jakaś inna impreza (chociaż z tego wypada się pewnie cieszyć), więc często stoi przed nami wybór czy pojawić się tu czy ówdzie.
6
[#56] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #55

Można liczyć na jakąś relację foto/video?
1
[#57] Re: Amigowisko Rzeszów

@Madman, post #56

Operator aparatu był co najmniej jeden.. więc jest szansa, że parę fotek do sieci wpadnie...
1
[#58] Re: Amigowisko Rzeszów

@Madman, post #56

Myślę, że wkrótce coś wypłynie. Osobiście zrobiłem może ze 3 zdjęcia, ale była jedna dziewczyna, która cykała fotkę za fotką swoją lustrzanką. Zaraz wrzucę tu zdjęcia które do tej pory udało się uzbierać.
1
[#59] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #58

No to jedziemy:

Kącik trofeów do wygrania w turnieju Tanks Furry (potem jeszcze kilka doszło, bo do puli dorzucali się jeszcze juen i Stoopi):



Zbliżenie na "zegar marki Commodore":



Zbliżenie na złoty, srebrny i brązowy "flakon":



Tu "cichy kącik" (w lewym rogu widać mojego Power Maca G5 i tłumy chętne by go choć dotknąć)



Fotka z turnieju (przygotowanie):



Podczas rozgrywki:



Nie samym Amigowiskiem człowiek żyje, mecz Anglia-Francja na monitorze C= 1084S:



Pobojowisko, widok następnego dnia rano:

7
[#60] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #59

Pobojowisko


Swoją drogą, fajna nazwa na imprezę

Ami-pobojowisko
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem