[#31] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@jimiche, post #30

Nie chece niczego obiecywac, bo szanse sa nikle, ale nie zerowe.
1
[#32] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@Phibrizzo, post #31

Phib licze na ciebie
[#33] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@djwozik, post #32

Spokojnie. Odkąd go znam, a będzie jakieś ponad 20 lat to zawsze jest tak samo. Jak Phibrizzo pisze, że są nikłe szansę pojawienia się na party to będzie na 100%. Jeśli pisze, że na bank nie będzie to wtedy jest tak ze 75% szansy, że i tak się pojawi
5
[#34] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@sordan, post #1

Witam, tez planuje przyjechac na imprezke. Czy w turniej swosa trzeba sie wczesniej zapisywac czy dopiero na miejscu ? Pozdrawiam
[#35] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@Rewak88, post #34

Na miejscu ;) Miejsc nie zabraknie bo w zależnosci od ilości chętnych będziemy grali równolegle na 2 albo 3 Amigach, w tym dwie Amigi będą podłączone cały czas do dwóch rzutników.

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2024 12:22:53 przez sordan
[#36] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@sordan, post #35

Z tego co wiem,to z naszej coraz większej lokalnej społecznośći bedzie obecna Paulina.

EDYTA: Ja bardzo mało gram, nawet nie mam joysticka:)

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2024 13:06:02 przez waldiamiga
[#37] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@sordan, post #35

No to elegancko. Czas zostac mistrzem w swosa 😃😃😃
1
[#38] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@sordan, post #1

Jedziemy razem z mirq z Łodzi -- są jeszcze miejsca w aucie. Wyjazd piątek południe, powrót niedziela WCZEŚNIE rano. Dajcie znać jak kto chętny.

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2024 08:17:24 przez miau
3
[#39] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@miau, post #38

VENI VIDI VICI

Dzięki za imprezę!
7
[#40] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@juen, post #39

Ja również dziękuję z imprezę.
6
[#41] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@jimiche, post #40

Świetna impreza! Miło było Was poznać osobiście. Dzięki za zorganizowanie wszystkiego!


13
[#42] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@miau, post #41

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom spotkania retro fanów za niezapomniane chwile spędzone razem! Wasza pasja i entuzjazm sprawiają, że to wydarzenie było wyjątkowe. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!" OK
6
[#43] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@jimiche, post #40

Jimmy, dzięki że byłeś, zarąbiście się słucha Twoich opowieści o demach i demoscenie. OK Szacun dla organizatorów za stworzenie tego miejsca. Dzięki za konferansjerkę Mario, było prawie jak ze Stony`m. Super że pojawiło się tyle osób znanych mi i nieznanych, zrobiliście hałas i stworzyliście świetną atmosfere. Do następnego razu.

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2024 19:07:43 przez Stoopi
4
[#44] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@Stoopi, post #43

Wspaniała impreza i wspaniali ludzie! RAM Edycja Druga za nami! Było PRZEWSPANIALE, nasza (Borsuk, Qurt, Szwagier) ocena tego retro zlotu to 10/10! Dziękujemy wszystkim organizatorom, a podziękowania składamy na ręce CIOSa! Dziękujemy organizatorom wszelkich turniejów, w szczególności dzięki dla EMPI I X-FLEA za Turniej SWOSA. Borsuk wzniósł się na wyżyny i zajął w turnieju III miejsce (pokonując Sordana po zaciętym dwumeczu). Zwyciężyli pro gracze, którzy organizowali turniej . Jak wypadł Qurt? Niech on Wam opowie... Uwaga uwaga - SZWAGIER WYGRAŁ TURNIEJ TEKKENA 2! Co się tam działo... Na koniec taka mała transmisja z ręki:

16
[#45] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@RetroBorsuk, post #44

Co się dzieje? Sordana mi biją.. w SWOSa
Olecimy tych "borsuczych pro graczy"ok, racja
Jak mawiają WORMSy z polskimi samplami: "Jeszcze tu k...a wrócę!"
2
[#46] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@RetroBorsuk, post #44

Nie było na to czasu wcześniej, ale nie ma co zwlekać i podziękować tym którzy na RAM dorzucili się do nagród.
Tyle się działo że nie pominę nikogo, a jeśli tak to proszę podnieść palec i wołać "jeszcze ja, jeszcze ja!"
@Mandi - dorzucił całą masę rozszerzeń do A500 i mega dzoya, @Ediman dorzucił carta na C64 z Retronizacji 4, nie pamietam kto - oldskoolowe czasopisma - w imieniu swoim i pozostałych lamusowych początkujących orgów RAMU - wielkie dzięki :))))))))))))))))
5
[#47] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@mikecios, post #46

Impreza za najwyższym poziomie. Organizacyjny majstersztyk, a będzie jeszcze lepiej ... aż się boję pomyśleć ... co tam będzie się działo za rok :)
4
[#48] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@Renton, post #47

Impreza sztos! I tyle na temat. Mega kultura przy okazji.

No i oczywiście załączam oficjalne wyniki w konkursu w Sensible World Of Soccer (SWOS). Mega graty dla xflea oraz Borsuka. Pozdrawiam Lucka (nie udało się na podium tym razem) oraz sordana (też się nie udało). Okazja do rewanżu za rok. OK


ram.amiga.website
8
[#49] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@Renton, post #47

17
[#50] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@Yoshitaka, post #49

Wszyscy piękni i młodzi- ech.. OK
4
[#51] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@BULI, post #50

Wiadomix
4
[#52] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@EMPI, post #48

Piękna tabelka. Mega turniej. Jestem zadowolony udało mi się wyjść z grupy "śmierci"
4
[#53] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@BULI, post #50

To może bys tak za rok w końcu przyjechał ? Cooooooo ? ;)
2
[#54] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@mikecios, post #53

Aż rok znowu trza czekać…
Wspaniała impreza Wspaniałych Ludzi Ogółem, ŻULi oraz sekciarzy. Nie być to grzech!
Niskie ukłony i inne wyrazy dla organizatorów za to, że nikt nie zbił wazy!
Jesteście petarda ludziska!
7
[#55] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@EMPI, post #48

Impreza super, dzięki EMPI za zawodowe prowadzenie :) turniej w swosa chyba z rekordem frekwencji licząc edycje w Pawłowicach, prawda?
Dwumecz z Sordanem był zajebisty, walka do końca:)
2
[#56] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@Lucus, post #55

Czlowiek zapisal sie na swosa jednak wypadla nagla sprawa rodzinna i dupa zbita :/ a nastawialem sie na srogi wpiernicz ^^

Impra jak poprzednia edycja i poprzednie retronizacje - wspaniale ^^
[#57] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@sajdor, post #56

Z racji tego ze nikt ze Swosowców jeszcze tego nie wkejał, TU na naszej stronie oficjalne wyniki i tabele z kopania piłeczki.
2
[#58] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@mikecios, post #57

He, he- polecam post #48
[#59] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@mikecios, post #57

Cios jeszcze by trzeba jakiś śpiewnik kibica SWOSowego zrobić :).
1
[#60] Re: Zaproszenie na retro imprezę RAM #2 - Pawłowice śląskie, 12-14 kwiecień 2024

@mikecios, post #57

Poprzednią niedzielę (jak RAM jeszcze trwał) chodziłem sporo po mojej okolicy i napotkałem oto takie graffiti stworzone na Twoją cześć.



Ostatnia aktualizacja: 19.04.2024 10:36:20 przez Adinfo
6
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem